О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 12 января 2004 года N 521.
1. Признать утратившими силу:
1) Закон Республики Казахстан от 22 октября 1993 г. "О конверсии оборонной промышленности" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 448; 1995 г., N 20, ст. 120);
2) Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 октября 1993 г. "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О конверсии оборонной промышленности Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 449).
2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2004 года.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 қаңтардағы N 521 Заңы
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қорғаныс өнеркәсібін конверсиялау туралы" 1993 жылғы 22 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңы  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 19, 448-құжат; 1995 ж., N 20, 120-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібін конверсиялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы 22 қазандағы қаулысы  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 19, 449-құжат).
2. Осы Заң 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті