О ратификации Меморандума о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Правительством Соединенных Штатов Америки по Казахстанско-Американской программе по экономическому развитию
Закон Республики Казахстан от 5 июля 2006 года N 160
(Официальный сайт МИД РК - Вступил силу 21.02.2007 г.)
Ратифицировать Меморандум о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Правительством Соединенных Штатов Америки по Казахстанско-Американской программе по экономическому развитию, подписанный в Астане 5 мая 2006 года.
Президент
Республики Казахстан
Примечание РЦПИ. См. Закон РК от 03.12.2010 № 360-IV.

Қазақстан Республикасының Үкіметі және Америка Құрама Штаттарының Үкіметі арасындағы Экономикалық даму жөніндегі Қазақстан-Американ бағдарламасы бойынша өзара түсіністік туралы меморандумды ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 160 Заңы
(2007 жылғы 21 ақпаннан бастап күшіне енді - ҚР СІМ-нің ресми сайты)
Астанада 2006 жылғы 5 мамырда қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі және Америка Құрама Штаттарының Үкіметі арасындағы Экономикалық даму жөніндегі Қазақстан-Американ бағдарламасы бойынша өзара түсіністік туралы меморандум ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
РҚАО-ның ескертпесі. ҚР 2010.12.03 N 360-IV Заңын қараңыз.