О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам амнистии в связи с легализацией имущества
Закон Республики Казахстан от 26 марта 2007 года N 241
Статья 1.  Внести изменения и дополнения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В  Закон  Республики Казахстан от 5 июля 2006 г. "Об амнистии в связи с легализацией имущества" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2006 г., N 12, ст. 78; N 19-20, ст. 119):
1) в преамбуле слова "и административных правонарушений" заменить словами ", административных правонарушений и дисциплинарных проступков";
2) в статье 4:
в пункте 1 слово "апреля" заменить словом "августа";
в пункте 2 слово "июля" заменить словом "ноября";
3) в части второй пункта 7 статьи 7 и в части второй пункта 5 статьи 11:
слова "и административных правонарушений" заменить словами ", административных правонарушений и дисциплинарных проступков";
слова "13 и 14" заменить словами "13, 14 и 14-1";
4) статью 14 после цифр "357-2" дополнить цифрами ", 532";
5) дополнить статьей 14-1 следующего содержания:
"Статья 14-1. Освобождение лиц, занимающих государственную
должность, легализовавших имущество, от
дисциплинарной ответственности
Лица, занимающие государственную должность, легализовавшие имущество, освобождаются от дисциплинарной ответственности за совершение деяний, указанных в  пункте 5  статьи 9 Закона Республики Казахстан "О борьбе с коррупцией".";
6) в статье 16 слова "и прекращает свое действие 1 июля 2007 года" исключить.
2. В  Закон  Республики Казахстан от 5 июля 2006 г. "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам амнистии в связи с легализацией имущества" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2006 г., N 12, ст. 79; N 19-20, ст. 119):
в статье 2 слова "и прекращает свое действие 1 июля 2007 года" исключить.
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мүлікті жария етуге байланысты рақымшылық жасау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 26 наурыздағы N 241 Заңы
1-бап.  Қазақстан Республикасының мына заңнамалық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. "Мүлікті жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" 2006 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2006 ж., N 12, 78-құжат; N 19-20, 119-құжат):
1) кіріспеде "мен әкімшілік құқық бұзушылықтар" деген сөздер "әкімшілік құқық бұзушылықтар мен тәртіптік теріс қылықтар" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 4-бапта:
1-тармақтағы "сәуірде" деген сөз "тамызда" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "шілдеге" деген сөз "қарашаға" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) 7-баптың 7-тармағының екінші бөлігінде және 11-баптың 5-тармағының екінші бөлігінде:
"13 және 14" деген сөздер "13, 14 және 14-1" деген сөздермен ауыстырылсын;
"және әкімшілік құқық бұзушылықтарды" деген сөздер "әкімшілік құқық бұзушылықтарды және тәртіптік теріс қылықтарды" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) 14-бап "357-2" деген цифрлардан кейін ", 532" деген цифрлармен толықтырылсын;
5) мынадай мазмұндағы 14-1-баппен толықтырылсын:
"14-1-бап. Мемлекеттік лауазым атқаратын, мүлкін жария
еткен адамдарды тәртіптік жауаптылықтан босату
Мемлекеттік лауазым атқаратын, мүлкін жария еткен адамдар "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 5-тармағында аталған әрекеттерді жасағаны үшін тәртіптік жауаптылықтан босатылады.";
6) 16-баптағы "және 2007 жылғы 1 шілдеде өзінің қолданылуын тоқтатады" деген сөздер алып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мүлікті жария етуге байланысты рақымшылық жасау мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2006 ж., N 12, 79-құжат; N 19-20, 119-құжат):
2-баптағы "және 2007 жылғы 1 шілдеде өзінің қолданылуын тоқтатады" деген сөздер алып тасталсын.
2-бап.  Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті