О ратификации Соглашения о свободных складах и таможенной процедуре свободного склада
Закон Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 320-IV.
Ратифицировать Соглашение о свободных складах и таможенной процедуре свободного склада, совершенное в Санкт-Петербурге 18 июня 2010 года.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
СОГЛАШЕНИЕ
о свободных складах и таможенной процедуре
свободного склада
Сноска. Соглашение прекратило действие в связи с вступлением в силу Договора о Таможенном кодексе Евразийского экономического союза, ратифицированного Законом РК от 13.12.2017 № 115-VI (порядок введения в действие см. ст. 2).

Еркін қоймалар және еркін қойманың кедендік рәсімі туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 30 маусымдағы № 320-IV Заңы
2010 жылғы 18 маусымда Санкт-Петербургте жасалған Еркін қоймалар және еркін қойманың кедендік рәсімі туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Еркін қоймалар және еркін қойманың кедендік рәсімі туралы
келісім
Ескерту. Келісім ҚР 13.12.2017 № 115-VI Заңымен ратификацияланған Еуразиялық экономикалық Одақтың Кеден кодексі туралы шарттың күшіне енуіне байланысты қолданысын тоқтатты (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-баптан қараңыз).