О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012-2014 годы"
Закон Республики Казахстан от 16 марта 2012 года № 5-V
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 15 ноября 2011 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012–2014 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2011 г., № 19, ст. 146) следующее изменение:
статью 1 изложить в следующей редакции:
«Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2012–2014 годы:
2012 год – 1 380 000 000 тысяч тенге;
2013 год – 1 380 000 000 тысяч тенге;
2014 год – 1 200 000 000 тысяч тенге.».
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с  1 января 2012 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 - 2014 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 наурыздағы № 5-V Заңы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
1-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2011 жылғы 15 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2011 ж., № 19, 146-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-бап мынадай редакцияда жазылсын:
«1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2012 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2013 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2014 жыл – 1 200 000 000 мың теңге.».
2-бап. Осы Заң 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ