О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016-2018 годы"
Закон Республики Казахстан от 5 марта 2016 года № 469-V ЗРК
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2016.
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016–2018 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2015 г., № 22-VII, ст. 164) следующее изменение:
абзац второй статьи 1 изложить в следующей редакции:
«2016 год – 2 880 000 000 тысяч тенге;».
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2016 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016-2018 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2016 жылғы 5 наурыздағы № 469-V ҚРЗ
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
1-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016 – 2018 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2015 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2015 ж., № 22-VII, 164-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«2016 жыл – 2 880 000 000 мың теңге;».
2-бап. Осы Заң 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев