О признании утратившим силу Конституционного закона Республики Казахстан "О Первом Президенте Республики Казахстан – Елбасы"
Конституционный закон Республики Казахстан от 13 февраля 2023 года № 198-VII ЗРК
1. Признать утратившим силу Конституционный закон Республики Казахстан от 20 июля 2000 года "О Первом Президенте Республики Казахстан – Елбасы".
2. Настоящий Конституционный закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

"Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 2023 жылғы 13 ақпандағы № 198-VII ҚРЗ
1. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы туралы" 2000 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Конституциялық заң алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ