О ратификации Соглашения о взаимном признании банковских гарантий при осуществлении государственных (муниципальных) закупок
Закон Республики Казахстан от 24 января 2025 года № 160-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение о взаимном признании банковских гарантий при осуществлении государственных (муниципальных) закупок, совершенное в Москве 29 августа 2023 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Мемлекеттік (муниципалдық) сатып алуды жүзеге асыру кезінде банк кепілдіктерін өзара тану туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 160-VIII ҚРЗ
2023 жылғы 29 тамызда Мәскеуде жасалған Мемлекеттік (муниципалдық) сатып алуды жүзеге асыру кезінде банк кепілдіктерін өзара тану туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев