О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 7 мая 1997 г. N 99-1
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 14 января 1992 года "О государственной статистике в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 4, ст.76; 1994 г., N 15, ст.207; 1995 г., N 20, ст.120).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 января 1992 года "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О государственной статистике в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 4. ст.77; 1994 г., N 8, ст.143).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 7 мамыр N 99
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1. "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк статистика туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 14 қаңтардағы Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 4, 76-құжат; 1994 ж., N 15, 207-құжат; 1995 ж., N 20, 120-құжат).
2. "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк статистика туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1992 жылғы 14 қаңтардағы қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 4, 77-құжат; 1994 ж., N 8, 143-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi