О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 12 мая 1997 г. N 102-I
Признать утратившими силу:
1) Закон Казахской ССР от 16 февраля 1991 г. "О комитетах
Верховного Совета Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета
Казахской ССР, 1991 г., N 10, ст. 130);
2) Постановление Верховного Совета Казахской ССР от 16 февраля
1991 г. "О введении в действие Закона Казахской ССР "О комитетах
Верховного Совета Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета
Казахской ССР, 1991 г., N 10, ст. 131).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 12 мамыр N 102
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң комитеттерi туралы" 1991
жылғы 16 ақпандағы Қазақ КСР-iнiң Заңы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң
Жаршысы 1991 ж., N 10, 130-құжат);
2) "Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң комитеттерi туралы" Қазақ
КСР-iнiң Заңын күшiне енгiзу туралы" 1991 жылғы 16 ақпандағы Қазақ
КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы
1991 ж., N 10, 131-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi