О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного закона, "О государственных символах Республики Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 141-1
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу
Конституционного закона, от 24 января 1996 г. N 2797
U962797_
"О
государственных символах Республики Казахстан" (Ведомости
Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст.178) следующие
изменения:
в подпункте 3) части первой статьи 8:
слова  "его Аппарата"  заменить  словами  "Канцелярии
Премьер-Министра";
слова "государственных нотариальных контор" исключить.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк нышандары туралы" Конституциялық заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 30 маусым N 141-1
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк нышандары туралы" 1996 жылғы 24 қаңтардағы N 2797 U962797_ Конституциялық заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 178-құжат) мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
8-баптың бiрiншi бөлiгiнiң 3) тармақшасында:
"оның Аппаратының" деген сөздер "Премьер-Министр Кеңсесiнiң"
деген сөздермен ауыстырылсын;
"мемлекеттiк куәландыру кеңселерiнiң" деген сөздер алып
тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi