О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О хозяйственных товариществах" по вопросу подготовки и проведения общего собрания акционеров инвестиционных приватизационных фондов
Закон Республики Казахстан от 14 июля 1997 г. N 159-I
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 2 мая 1995 г. N 2255 U952255_ "О хозяйственных товариществах" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 7, ст.49; N 15-16, ст.109; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 14, ст.274; N 19, ст.370) следующие дополнения:
в статью 65:
1) абзац десятый пункта 1 дополнить словами "за исключением решений общих собраний акционеров инвестиционных приватизационных фондов, принимаемых не менее чем двумя третями голосов от числа принявших участие в голосовании акционеров или их уполномоченных представителей.";
2) абзац второй пункта 4 после слов "по обыкновенным акциям" дополнить словами "за исключением акционеров инвестиционных приватизационных фондов,";
3) абзац первый пункта 5 после слов "60 процентов голосов" дополнить словами "за исключением общих собраний акционеров инвестиционных приватизационных фондов, признающихся правомочными при любом количестве принявших участие в голосовании акционеров.";
4) дополнить пунктом 6 следующего содержания:
"6. Голосование на общем собрании акционеров инвестиционного приватизационного фонда проводится в форме заочного или смешанного (очного с дополнением заочного) голосования путем рассылки (раздачи) бюллетеней для заочного голосования, их заполнения акционерами или их
законными представителями и направления в адрес инвестиционного
приватизационного фонда.
Порядок проведения заочного и смешанного голосования
определяется Правительством Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шаруашылық серiктестiктерi туралы" заң күшi бар Жарлығына инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерiнiң жалпы жиналысын әзiрлеу мен өткiзу мәселесi бойынша толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының заңы 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 159
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шаруашылық серiктестiктерi туралы" 1995 жылғы 2 мамырдағы N 2255 U952255_ заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 7, 49-құжат; N 15-16, 109-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 14, 274-құжат; N 19, 370-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
65-бапта:
1) 1-тармақтың оныншы азатжолы "барлық акционерлер даусының" деген сөздердiң алдынан "акционерлердiң немесе олардың уәкiлеттi өкiлдерiнiң дауыс беруге қатысқан санының кемiнде үштен екi даусымен қабылданған инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерi жалпы жиналыстарының шешiмдерiнен өзге" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 4-тармақтың екiншi азатжолы "жай акциялардың" деген сөздердiң алдынан "инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерiнен өзге" деген сөздермен толықтырылсын;
3) 6-тармақтың бiрiншi азатжолы "дауыстың он процентiнен" деген сөздердiң алдынан "акционерлердiң дауыс беруге қатысқан кез келген мөлшерi жағдайында құқылы деп танылған инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерiнiң жалпы жиналыстарынан өзге" деген сөздермен толықтырылсын;
4) мынадай мазмұндағы 6-тармақпен толықтырылсын:
"6. Инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерiнiң жалпы жиналысында дауыс беру - сырттай дауыс беруге арналған бюллетеньдердi жiберу (тарату), оларды акционерлер немесе олардың заңды өкiлдерi толтырып, инвестициялық жекешелендiру қорының атына жiберу жолымен
сырттай немесе аралас (сырттай дауыс берумен толықтырып, көзбе-көз)
дауыс беру нысанында өткiзiледi.
Сырттай және аралас дауыс берудi өткiзу тәртiбiн Қазақстан
Республикасының Үкiметi белгiлейдi".
Қазақстан Республикасының
Президентi