О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан (по вопросам о крестьянском хозяйстве)
Закон Республики Казахстан от 31 марта 1998 г. № 215-1
Признать утратившими силу:
Закон Республики Казахстан от 21 мая 1990 г. Z901700_ "О крестьянском хозяйстве" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1990 г., № 22, ст.
257; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., № 13-14,
ст. 309; № 16, ст. 411; 1993 г., № 8, ст. 183; 1995 г., № 20, ст. 120; №
21, ст. 130); (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 12,
ст. 184; № 13-14, ст. 205);
постановление Верховного Совета Казахской ССР от 21 мая 1990 г. "О
введение в действие Закона Казахской ССР "О крестьянском хозяйстве в
Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1990 г., № 22,
ст. 258).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы (шаруа шаруашылығы туралы мәселелер жөнiнде)
Қазақстан Республикасының Заңы 1998 жылғы 31 наурыздағы N 215
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
"Шаруа шаруашылығы туралы" 1990 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан
Республикасының Заңы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1990 ж.,
N 22, 257-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы,
1992 ж., N 13-14, 309-құжат; N 16, 411-құжат; 1993 ж., N 8,
183-құжат; 1995 ж., N 20, 120-құжат; N 21, 130-құжат; Қазақстан
Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 12, 184-құжат; N
13-14, 205-құжат);
"Қазақ КСР-iндегi шаруа шаруашылығы туралы" Қазақ КСР Заңын
күшiне енгiзу туралы" 1990 жылғы 21 маусымдағы Қазақ КСР Жоғарғы
Кеңесiнiң қаулысы (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1990 ж.,
N 22, 258-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi
оқығандар:
Багарова Ж.
Икебаева А.