О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О нотариате"
Закон Республики Казахстан от 13 ноября 1998 г., № 302
Внести в Закон Республики Казахстан от 14 июля 1997 г. "О нотариате"
(Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 13-14, ст.206)
Z970155_
следующие изменения и дополнения:
пункт 1 статьи 6 после слов "Образование и" дополнить словами
", как правило,";
в пункте 3 статьи 8 слово "бессрочный" заменить словами "генеральной,
выдаваемой без ограничения срока,";
в пункте 1 статьи 34:
в подпункте 14) слова "денежные суммы и ценные бумаги" заменить словом
"деньги";
подпункт 17) дополнить словами "и ценные бумаги";
в пункте 1 статьи 36:
в подпункте 12) слова "денежные суммы и ценные бумаги" заменить словом
"деньги";
подпункт 14) дополнить словами "и ценные бумаги";
в названии главы 13 слова "денежных сумм и ценных бумаг" заменить словом
"денег";
в названии и тексте статей 85 и 86 слова "денежных сумм и ценных
бумаг", "денежные суммы и ценные бумаги" заменить соответственно словами
"денег", "деньги";
название главы 15, статьи 93, 94 после слов "документов", "документы"
дополнить соответственно словами "и ценных бумаг", "и ценные бумаги".
Президент
Республики Казахстан
(специалист Р.Жантасова
27.11.98г.)

"Нотариат туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Заңы 1998 жылғы 13 қараша N 302-I
1997 жылғы 14 шілдедегі "Нотариат туралы" Қазақстан Республикасының Заңына Z970155_ (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 13-14, 206-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
6-баптың 1-тармағы "білімі және" деген сөздерден кейін "әдетте" деген
сөзбен толықтырылсын;
8-баптың 3-тармағындағы "лицензиясының мерзімі шектелмейді" деген
сөздер "лицензиясы мерзімі шектелмей берілетін, басты лицензия болып
табылады" деген сөздермен ауыстырылсын;
34-баптың 1-тармағында:
14) тармақшадағы "ақша сомалары мен бағалы қағаздарды" деген сөздер
"ақшаны" деген сөзбен ауыстырылсын;
17) тармақша "құжаттар" деген сөзден кейін "және бағалы қағаздар"
деген сөздермен толықтырылсын;
36-баптың 1-тармағында:
12) тармақшадағы "ақша сомалары мен бағалы қағаздарды" деген сөздер
"ақшаны" деген сөзбен ауыстырылсын;
14) тармақша "құжаттар" деген сөзден кейін "және бағалы қағаздар"
деген сөздермен толықтырылсын;
13-тараудың атауындағы "ақша сомалары мен бағалы қағаздарды" деген
сөздер "ақшаны" деген сөзбен ауыстырылсын;
85 және 86-баптардың атаулары мен мәтіндеріндегі "ақша сомалары мен
бағалы қағаздарды", "ақша сомалары мен бағалы қағаздардың" деген сөздер
тиісінше "ақшаны", "ақшаның" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тараудың атауы, 93, 94-баптар "құжаттарды", "құжаттар" деген
сөздерден кейін тиісінше "және бағалы қағаздарды", "және бағалы қағаздар"
деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.
Үмбетова А.