О ратификации Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о создании зоны свободной торговли от 15 апреля 1994 года
Закон Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года № 14-II.
Ратифицировать Протокол о внесении изменений и дополнений в Соглашение о создании зоны свободной торговли от 15 апреля 1994 года, совершенный в Москве 2 апреля 1999 года.
Президент
Республики Казахстан
Официально заверенный текст
Протокол
о внесении изменений и дополнений в Соглашение
о создании зоны свободной торговли от 15 апреля 1994 года
Сноска. Протокол прекратил действие Законом РК от 25.10.2012 № 46-V.

Еркін сауда аймағын құру туралы 1994 жылғы 15 сәуірдегі Келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Хаттаманы бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 30 желтоқсан N 14-II
Мәскеуде 1999 жылғы 2 сәуірде жасалған Еркін сауда аймағын құру туралы 1994 жылғы 15 сәуірдегі Келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Хаттама бекітілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Еркiн сауда аймағын құру туралы 1994 жылғы 15-сәуiрдегi Келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Хаттама
Ескерту. Хаттама қолданысын тоқтатты - ҚР 25.10.2012 № 46-V Заңымен.