О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "Об обязательном социальном страховании"
Закон Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года № 363-1
1. Закон Республики Казахстан от 18 июля 1996 года Z960034_ "Об обязательном социальном страховании" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 15, ст.278; 1997 г., № 12, ст.184) признать утратившим силу.
2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 1999 года.
Президент
Республики Казахстан

"Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 5 сәуір N 363-I
1. "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" 1996 жылғы 18
шілдедегі
Z960034_
Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы
Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 15, 278-құжат; 1997 ж., N 12,
184-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Заң 1999 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Үмбетова А.М.)