О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года № 366-1
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 16 июня 1997 г. Z970126_ "О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 11, ст.154) следующее дополнение:
Статью 6 дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. В случае смерти получателя государственных социальных пособий
членам семьи либо лицу, осуществившему погребение, выплачивается
единовременная выплата на погребение в размере пятнадцатикратного месячного
расчетного показателя".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 1999 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 5 сәуір N 366-I
1-бап. "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы" 1997 жылғы 16 маусымдағы Z970126_ Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 11, 154-құжат) мынадай толықтыру
енгізілсін:
6-бап мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды алушы қайтыс болған
жағдайда отбасы мүшелеріне не жерлеуді жүзеге асырған адамға он бес
еселенген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жерлеуге арналған біржолғы
төлем төленеді.".
2-бап. Осы Заң 1999 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Үмбетова А.М.)