О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам образования
Закон Республики Казахстан от 7 июня 1999 года № 390-1
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 18 января 1992 г. Z922000_ "Об образовании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., № 6, ст.110; № 13-14, ст.327; № 16, ст.402; 1993 г., № 8, ст.154; 1994 г., № 9-10, ст.158; 1995 г., № 15-16, ст.104; № 20, ст.120; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 2, ст.183; 1997 г., № 7, ст.79; № 12, ст.184; № 22, ст.327; 1998 г., № 14, ст.201).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 18 января 1992 г. "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "Об образовании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., № 6, ст.111; № 16, ст.403).
3. Закон Республики Казахстан от 10 апреля 1993 г. Z932700_ "О высшем образовании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 9, ст.206; 1994 г., № 9-10, ст.158; 1995 г., № 15-16, ст.104; № 20, ст.120; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 2, ст.183).
4. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10 апреля 1993 г. "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О высшем образовании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 9, ст.207).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының білім беру мәселелері бойынша кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 7 маусым N 390-I
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Білім беру туралы" 1992 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 6, 110-құжат; N 13-14, 327-құжат; N 16, 402-құжат; 1993 ж., N 8, 154-құжат; 1994 ж., N 9-10, 158-құжат; 1995 ж., N 15-16, 104-құжат; N 20, 120-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 2, 183-құжат; 1997 ж., N 7, 79-құжат; N 12, 184-құжат; N 22, 327-құжат; 1998 ж., N 14, 201-құжат).
2. "Білім беру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшіне енгізу тәртібі туралы" 1992 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 6, 111-құжат; N 16, 403-құжат).
3. "Жоғары білім беру туралы" 1993 жылғы 10 сәуірдегі Z932700_ Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 9, 206-құжат; 1994 ж., N 9-10, 158-құжат; 1995 ж., N 15-16, 104-құжат; N 20, 120-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 2, 183-құжат).
4. "Жоғары білім беру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын
күшіне енгізу тәртібі туралы" 1993 жылғы 10 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 9, 207-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Омарбекова А.Т.)