О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О внешнем заимствовании и управлении внешним долгом"
Закон Республики Казахстан от 2 августа 1999 г. № 465-1
Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 10 апреля 1997 г. Z970090_ "О внешнем заимствовании и управлении внешним долгом" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 7, ст.81).
Президент
Республики Казахстан

"Сыртқы қарыз алу және сыртқы борышты басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 2 тамыз N 465
"Сыртқы қарыз алу және сыртқы борышты басқару туралы" 1997 жылғы
10 сәуірдегі
Z970090_
Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан
Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 7, 81-құжат) күші жойылды
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.