О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год"
Закон Республики Казахстан от 4 октября 1999 года № 468-I
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 16 декабря 1998 г. Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 23, ст. 427; 1999 г., N 7, ст. 227; Закон Республики Казахстан от 28 июня 1999 г. Z990406_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год", опубликованный в газетах "Егемен Казахстан" и "Казахстанская правда" 29 июня 1999 г.) следующее изменение:
в статье 5-1 слова "за счет погашения задолженностей хозяйствующих субъектов по платежам в республиканский бюджет по состоянию на 31 декабря
1998 года, непогашенных на момент проведения расчетов" заменить словами "за
счет погашения задолженности хозяйствующих субъектов по платежам в
республиканский бюджет, сложившейся на момент проведения расчетов, но не
более суммы такой задолженности, образовавшейся по состоянию на 31 декабря
1998 года".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 4 қазан N 468-I
1-бап. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Z980318_ Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N 23, 427-құжат; 1999 ж., N 7, 227-құжат; 1999 жылғы 29 маусымда "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 28 маусымдағы Z990406_ Қазақстан Республикасының Заңы) мынадай өзгеріс енгізілсін:
5-1-бапта "есеп айырысуларды жүргізу кезінде өтелмеген 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша республикалық бюджетке төленетін төлемдер бойынша шаруашылық жүргізуші субъектілердің берешегін өтеу есебінен көзделсін" деген сөздер "шаруашылық жүргізуші субъектілердің республикалық бюджетке төленетін төлемдер бойынша есеп айырысуды жүргізу кезінде
қалыптасқан берешегін, бірақ 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша
пайда болған берешегінің сомасынан аспайтын берешегін өтеу есебінен
көзделсін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2-бап. Осы Заң жарияланған күнінен бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Кобдалиева Н.М.