Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің м.а. 2012 жылғы 12 қазандағы № 691 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының  1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Б.Ш. Әбішев) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                               Қ. Әбсаттаров
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникациялар
министрінің міндетін атқарушының
2012 жылғы 12 қазандағы
№ 691 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1995 жылғы 26 қазандағы № 210 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 566567572 болып тіркелген).
2. «Қазақстан Республикасының Ортақ пайдаланатын автомобиль жолдарында iрi габариттi және ауыр салмақты көлiк құралдарының өтуi туралы Нұсқау» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің 1997 жылғы 4 желтоқсандағы № 605 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 445 болып тіркелген).
3. «Қазақстан Республикасы су қоймаларында шағын өлшемді кемелердің жүзу қауіпсіздігін белгілейтін құжаттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің 1998 жылғы 10 тамыздағы № 172 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 591608617 болып тіркелген).
4. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1995 жылғы 26 қазандағы N 210 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің  2005 жылғы 4 мамырдағы № 167-І бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3660 болып тіркелген, 2005 жылғы 15 қыркүйекте № 169 «Юридическая газета» газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства транспорта и коммуникаций Peспублики Казахстан
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 691
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Абишев Б.Ш.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра                              К. Абсаттаров
Приложение
к приказу и.о. Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 12 октября 2012 года № 691
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
1. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 октября 1995 года № 210 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 566567572).
2. Приказ Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 декабря 1997 года № 605 «Инструкция по пропуску крупногабаритных и тяжеловесных транспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 445).
3. Приказ Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 августа 1998 года № 172 «Об утверждении документов, регламентирующих безопасность плавания маломерных судов на водоемах Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 591608617).
4. Приказ Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 мая 2005 года № 167-I «О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 октября 1995 года № 210» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3660, опубликован в газете «Юридическая газета» 15 сентября 2005 года № 169).