2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі.  P031327 қаулысын қараңыз
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 6, 7, 8-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
6-қосымша
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 614128 мың теңге (алты жүз он төрт миллион бiр жүз жиырма сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн оның аппаратының қызметiн қамтамасыз ету, өз лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсiби қызмет саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдерiн, машықтарын, дағдыларын жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн оның аппаратын ұстау, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiліктілігін арттыру, Алматы қаласы, Республика алаңы, 4 ғимаратта орналасқан 6-қабаттағы алаңы 967,7 шаршы метр үй-жайға күрделі жөндеу жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
р/c|Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
N |дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 6, 7, 8.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
104 - Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности Премьер-Министра
Республики Казахстан" на 2004 год
1. Стоимость: 614128 тысяч тенге (шестьсот четырнадцать миллионов сто двадцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций, обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций, повышение профессиональной квалификации государственных служащих, проведение капитального ремонта помещений 6-го этажа площадью 967,7 квадратных метров в здании, находящемся в городе Алматы, площадь Республики, 4.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

1   001       Қазақстан
Республикасы
Премьер-
Министрiнiң
қызметiн
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық       Қазақстан           Жыл     Қазақстан
органның      Республикасы        бойы.   Республи.
аппараты      Премьер-Министрiнiң         касы
Кеңсесiне жүктелген         Премьер-
функцияларды                Министрiнiң
орындау мақсатында          Кеңсесi
307 бiрлiк санында
бекітiлген штат
санының лимитi
шегiнде оның
аппаратын ұстау.
Қазақстан
Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасарларын
литерлiк рейстермен
қамтамасыз ету
3        007  Мемлекеттiк   Бекiтiлген          Жыл     Қазақстан
қызметші.     бiлiктiлiгiн        бойы.   Республи.
лердiң        арттыру жоспарына           касы
біліктілігін  сәйкес мемлекеттiк          Премьер-
арттыру       қызметшiлердiң              Министрiнiң
бiлiктiлiгiн                Кеңсесi.
арттыру жөнiндегi
қызметтер көрсетудi
сатып алу, оның
iшiнде мемлекеттiк
тiлдi үйрету.
Бiлiктiлiгiн
арттыру курсынан
өтетiн мемлекеттiк
қызметшiлердiң
орташа жылдық
саны - 95.
4        008  Мемлекеттiк   Алматы қаласы,      Жыл     Қазақстан
органдардың   Республика алаңы,   бойы.   Респуб.
ғимараттарын, 4 ғимаратта                 ликасы
үй-жайлары    орналасқан                  Премьер-
және          6-қабаттағы алаңы           Министрiнiң
құрылыстарын  967,7 шаршы метр            Кеңсесi.
күрделi       үй-жайға күрделi
жөндеу        жөндеу жүргiзу.
5       009   Мемлекеттік   4 жиынтық           Жыл     Қазақстан
органдарды    басшы               бойы    Республи.
материалдық-  кабинетін                   касы
техникалық    сатып алу                   Премьер-
жарақтандыру                              Министрiнің
Кеңсесi  <*>
__________________________________________________________________
Ескерту. Кесте толықтырылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 813  қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелген функцияларды сапалы және уақтылы орындау қазiргi заманғы экономикалық шарттарға сәйкес кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына сай мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
7-қосымша
Ескерту. 7-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197ю  қаулысымен .
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк органдарда ақпараттық
қауiпсiздiктi ұйымдастыру және қамтамасыз ету"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты

1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан
2         001  Аппарат    Содержание аппарата Кан-  В те-  Канце-
централь-  целярии Премьер-Министра  чение  лярия
ного       Республики Казахстан в    года   Премьер-
органа     пределах утвержденного           Министра
лимита штатной численнос-        Респуб-
ти в количестве 307 еди-         лики
ниц с целью выполнения           Казах-
возложенных на него              стан
функций.
Обеспечение литерными
рейсами заместителей
Премьер-Министра Респуб-
лики Казахстан.
3         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Канце-
квалифи-   повышению квалификации    чение  лярия
кации      государственных служащих  года   Премьер-
государ-   согласно утвержденному           Министра
ственных   плану повышения квали-           Респуб-
служащих   фикации, в том числе             лики
обучение государственному        Казах-
языку. Среднегодовое             стан
количество государствен-
ных служащих, проходящих
курс повышения квалифи-
кации - 95.
4         008  Капиталь-  Проведение капитального   В те-  Канце-
ный ремонт ремонта помещений 6-го    чение  лярия
зданий,    этажа, площадью 967,7     года   Премьер-
помещений  квадратных метров в зда-         Министра
и соору-   нии, находящемся в городе        Респуб-
жений      Алматы, площадь Республи-        лики
государ-   ки, 4.                           Казах-
ственных                                    стан
органов
5         009  Материально-  Приобретение:     В течение  Канцелярия
техническое   кабинет           года       Премьер-
оснащение     руководителя                 Министра
государствен- - 4 комплекта                Республики
ных органов                                Казахстан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 августа 2004 г. N 813 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы в соответствии с современными экономическими условиями.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
104 - Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Организация и обеспечение информационной безопасности
в государственных органах" на 2004 год

1. Құны: 28257 мың теңге (жиырма сегiз миллион екi жүз елу жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк құпиялар туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы  Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 14 наурыздағы N 390-16қ қаулысымен бекiтiлген Құпиялылық режимiн қамтамасыз ету жөнiндегi нұсқаулық; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Ақпараттық қауiпсiздiк саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру орталығы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 435  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Ақпаратты техникалық қорғау орталығы" мемлекеттiк мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қазандағы N 25-1-97 бұйрығы; "Ақпараттық қауiпсiздiк саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру орталығы" мемлекеттiк мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының 2003 жылғы 3 маусымдағы N 25-1-51 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк органдарда ақпараттық қауiпсiздiктi ұйымдастыру және қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк органдарда мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердi техникалық қорғауды ұйымдастыру және қамтамасыз ету, мемлекеттiк органдар мен ұйымдарды ақпаратты техникалық қорғау құралдарымен жарақтандыру, ақпаратты техникалық қорғау құралдарын, компьютерлiк және ұйымдастыру техникасын сатып алу, ақпараттық қауіпсіздік саласында мамандарды даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру.

1. Стоимость: 28257 тысяч тенге (двадцать восемь миллионов двести пятьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 марта 1999 года "О государственных секретах"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; инструкция по обеспечению режима секретности, утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 390-16с; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 435 "О создании государственного учреждения "Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-1-97 "Об утверждении Устава Государственного учреждения "Центр технической защиты информации" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 25-1-51 "Об утверждении Устава Государственного учреждения "Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: организация и обеспечение информационной безопасности в государственных органах.
5. Задачи бюджетной программы: организация и обеспечение технической защиты сведений, составляющих государственные секреты в государственных органах, оснащение государственных органов и организаций техническими средствами защиты информации, приобретение технических средств защиты информации, компьютерной и организационной техники, подготовка и повышение квалификации специалистов в области информационной безопасности.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
р/c|Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
N |дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   002       Мемлекеттiк
органдарда
ақпараттық
қауiпсіздікті
ұйымдастыру
және
қамтамасыз
ету
2        100  Мемлекеттiк   1) 14 бiрлiк        Жыл     "Ақпаратты
органдарда    санында бекiтiлген  бойы    техникалық
ақпаратты     штат санының лимитi         қорғау
техникалық    шегiнде "Ақпаратты          орталығы"
қорғауды      техникалық қорғау           мемлекеттiк
ұйымдастыру   орталығы"                   мекемесi
жөнiндегi     мемлекеттiк
орталық       мекемесiн ұстау.
2) Мыналарды сатып
алу:
компьютер - 5
бiрлiк;
сервер - 1 бiрлiк;
Notebook - 1 бiрлiк;
коммутатор - 1
бiрлiк;
бағыттауыш - 1
бiрлiк;
сканер - 1 бiрлiк;
көшiру машинасы -
1 бiрлiк;
принтер - 2 бiрлiк;
бағдарламалық
қамтамасыз ету -
1 бiрлiк;
телефондық аналог
фильтрi - 106
бiрлiк;
телефондық сандық
фильтр - 170
бiрлiк;
желiлiк фильтр -
100 бiрлiк;
матрицалық
генератор -
100 бiрлiк;
радиотрансляциялық
желiлердi қорғау
құрылғысы -
1 бiрлiк;
шредер - 1 бірлік,
шағын АТС - цифр-
лық - 1 бірлік;
Мемлекеттiк
органдарда
ақпаратты қорғау
құралдарын орнату
және олардың
техникалық
жай-күйiн тексеру.
3        101  Ақпарат       8 бiрлiк санында    Жыл     "Ақпараттық
қауiпсiздiгi  бекiтiлген штат     бойы    қауiпсiздiк
саласында     санының лимитi              саласында
мамандарды    шегiнде                     мамандар
даярлау       "Ақпараттық                 даярлау
және          қауiпсiздiк                 және
біліктілігін  саласында мамандар          олардың
арттыру       даярлау және                бiлiктi.
орталығы      олардың                     лiгiн
бiлiктiлiгiн                арттыру
арттыру орталығы"           орталығы" MM
ММ ұстау
__________________________________________________________________

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Организа-
ция и
обеспече-
ние инфор-
мационной
безопас-
ности в
государст-
венных
органах
2         100  Центр по   1) Содержание Государст-  В те-  Государ-
организа-  венного учреждения "Центр чение  ственное
ции тех-   технической защиты инфор- года   учреж-
нической   мации", в пределах утвер-        дение
защиты     жденного лимита штатной          "Центр
информации численности в количестве         техни-
в государ- 14 единиц.                       ческой
ственных   2) Приобретение:                 защиты
органах    компьютер - 5 единицы;           информа-
сервер - 1 единица;               ции"
Notebook - 1 единица;
коммутатор - 1 единица;
маршрутизатор - 1 единица;
сканер - 1 единица;
копировальная машина - 1
единица;
принтер - 2 единицы;
программное обеспечение -
1 единица;
фильтр телефонный анало-
говый - 106 единиц;
фильтр телефонный цифро-
вой - 170 единиц;
сетевой фильтр - 100 еди-
ниц;
матричный генератор - 100
единиц, устройство защиты
радиотрансляционных линий
- 1 единица;
шредер - 1 единица
мини АТС - цифровая -
1 единица.
Установка и проверка тех-
нического состояния
средств защиты информации
в государственных органах.
3         101  Центр      Содержание Государствен-  В те-  Государ-
подготовки ного учреждения "Центр    чение  ственное
и повыше-  подготовки и повышения    года   учреж-
ния квали- квалификации специалистов        дение
фикации    в области информационной         "Центр
специалис- безопасности" в пределах         подго-
тов в об-  утвержденного лимита штат-       товки и
ласти ин-  ной численности в коли-          повыше-
формацион- честве 8 единиц.                 ния ква-
ной безо-                                   лифика-
пасности                                    ции
специа-
листов
в об-
ласти
информа-
ционной
безо-
пасности"
------------------------------------------------------------------ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 197ю .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк органдарда мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердiң жария болу техникалық арналарын уақтылы анықтау, қызметтiк ақпаратты өңдеу процестерiн автоматтандыру, мемлекеттiк құпияларды қорғау үшiн ақпараттық қауiпсiздiк саласындағы мамандардың кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
8-қосымша
Ескерту. 8-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 197ю  қаулысымен .
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк мекемелердi фельдъегерлiк
байланыспен қамтамасыз ету"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 212437 мың теңге (екi жүз он екi миллион төрт жүз отыз жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 18 мамырдағы Заңының  15-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 12 тамыздағы N 668қ қаулысы; "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелердiң штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229  қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993  қаулысы ; Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметi" республикалық мемлекеттiк мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қазандағы N 25-1-94 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк мекемелердi фельдъегерлiк байланыспен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк мекемелердiң аса маңызды, өте құпия, құпия, үкiметтiк, дипломатиялық хат-хабарларының, бағалы жөнелтiмдерi мен жүктерiнiң жедел жеткiзiлуi мен сақталуын қамтамасыз ету, компьютерлiк және ұйымдастыру техникасын.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное выявление технических каналов утечки сведений, составляющих государственные секреты в государственных органах, автоматизация процессов обработки служебной информации, повышение профессионального уровня специалистов в области информационной безопасности для защиты государственных секретов.
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
104 - Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Обеспечение фельдъегерской связью государственных
учреждений" на 2004 год
1. Стоимость: 212437 тысяч тенге (двести двенадцать миллионов четыреста тридцать семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Статья 15 Закона Республики Казахстан от 18 мая 1999 года "О связи"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 августа 1992 года N 668с; постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-1-94 "Об утверждении Устава Республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение фельдъегерской связью государственных учреждений.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение оперативной доставки и сохранности особо важной, совершенно секретной, секретной, правительственной, дипломатической корреспонденции, ценных отправлений и грузов государственных учреждений, приобретение компьютерной и организационной техники.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
р/c|Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
N |дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   003       Мемлекеттiк   1) 307 бiрлiк       Жыл     "Қазақстан
мекемелердi   санында бекiтілген  бойы    Республи.
фельдъе.      штат санының                касының
герлiк        лимитi шегiнде              мемлекеттiк
байланыспен   Мемлекеттiк                 фельдъе.
қамтамасыз    фельдъегерлiк               герлiк
ету           қызметтi ұстау.             қызметi"
2) Мыналарды                республи.
сатып алу:                  калық
дербес компьютер            мемлекеттiк
- 40 жиынтық;               мекемесi
монитор -
2 бiрлiк;
лазерлiк принтер
- 40 бiрлiк;
сервер - 2 бiрлiк;
магниттiк лента
- 2 бiрлiк;
жергiлiктi
желiлерге
арналған жабдық -
1 бiрлiк;
бағдарламалық
қамтамасыз ету
- 50 бiрлiк.
шағын АТС - ұқсас
- 1 жиынтық;
Компьютерлiк
жабдықтар мен
бағдарламалық
қамтамасыз етудi
орнату.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: тасымалданатын құпия және үкiметтiк хат-хабарлардың уақтылы жөнелтiлуi және 100% сақталуы, бұл мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi заңнама талаптарының орындалуын қамтамасыз етедi, сұрау салуларды орындау жөнiндегі жұмыстарды автоматтандыру (қажеттi қызметтiк ақпаратты жылдам iздеу, өңдеу, беру және сақтау).

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Обеспе-    1) Содержание Государст-  В те-  Респуб-
чение      венной фельдъегерской     чение  ликан-
фельдъе-   службы в пределах утвер-  года   ское
герской    жденного лимита штатной          государ-
связью     численности в количестве         ственное
государ-   307 единиц.                      учреж-
ственных   2) Приобретение:                 дение
учреждений персональный компьютер -         "Госу-
40 комплектов;                   дарст-
монитор - 2 единицы;             венная
лазерный принтер - 40            фельдъе-
единиц;                          герская
сервер - 2 единицы;              служба
магнитная лента - 2 еди-         Респуб-
ницы;                            лики
оборудование для локаль-         Казах-
ных сетей - 1 единицы;           стан"
программное обеспечение -
50 единиц;
мини АТС - аналоговая -
1 комплект.
Установка компьютерного
оборудования и программ-
ного обеспечения.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 197ю .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное отправление и 100 % сохранность перевозимой секретной и правительственной корреспонденции, что обеспечит выполнение требований законодательства по защите государственных секретов, автоматизация работ по выполнению запросов (ускоренный поиск, обработка, выдача и хранение необходимой служебной информации).