Облыс әкімі мен әкімиятының кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2004 жылғы 20 желтоқсандағы № 247 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес облыс әкімі мен әкімиятының кейбір актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Қ. Ыдырысовқа жүктелсін.
Облыс әкімі И. Адырбеков
Облыс әкімиятының 2004 жылғы 20 желтоқсандағы № 247 қаулысына қосымша
Облыс әкімияты мен әкімінің күшін жойған кейбір актілерінің тізбесі
1. "Қызылорда облыс аумағындағы коммуникациялар жүйелерін қорғауды күшейту туралы" облыс әкімиятының 2001 жылғы 18 шілдедегі № 51 қаулысы (тіркеу саны 1097);
2. "Облыс әкімінің 1998 жылғы 28 желтоқсандағы № 858 "Жергілікті тауар өндірушілер мен тұтынушылардың құқығын қорғау және бюджетке салық түсімін қамтамасыз ету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" облыс әкімінің 1999 жылғы 22 ақпандағы № 2 шешімі (тіркеу саны 93);
3. "Тұрмыстағы газ баллондарын пайдаланудың қауіпсіздігі туралы" облыс әкімінің 1999 жылғы 1 маусымдағы № 89 шешімі (тіркеу саны 109);
4. "Атаулы әлеуметтік көмек көрсетудің уақытша Ережесі туралы" облыс әкімінің 1999 жылғы 2 қыркүйектегі № 24 шешімі (тіркеу саны. 111);
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 маусымдағы № 855 "Әлеуметтік қорғауға мұқтаж азаматтарды жұмысқа қабылдау үшін ұйымдарға ең аз жұмыс орындарын (квота) белгілеу мәселелері" қаулысын жүзеге асыру туралы" облыс әкімінің 1999 жылғы 9 тамыздағы № 7 шешімі тіркеу саны 108);
6. "Базарларда тауарларды сату құқығы үшін алынатын алым мөлшерін және базар мен сауда қатарларының санаттарын анықтау туралы" облыс әкімінің 1998 жылғы 24 ақпандағы № 668 шешімі (тіркеу саны 24);
7. "Балалы отбасыларына жәрдемақы төлеудің дұрыстығына жасалған тексерулердің қорытындылары туралы" облыс әкімінің 1998 жылғы 12 қазандағы № 814 шешімі (тіркеу саны 73);
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 4 қыркүйектегі № 839 "Қазақстан Республикасында халықты туберкулезден қорғаудың шұғыл шаралары туралы" қаулысын жүзеге асыру туралы" облыс әкімінің 1998 жылғы 12 қазандағы № 821 шешімі (тіркеу саны 69);
9. "Басқарушы органдар лауазымды адамдарының болу және тексеру журналын" енгізу туралы" облыс әкімінің 1998 жылғы 23 қазандағы № 823 шешімі (тіркеу саны 71);
10. "Жергілікті. тауар өндірушілер мен тұтынушылардың құқығын қорғау және бюджетке салық түсімін қамтамасыз ету туралы" облыс әкімінің 1998 жылғы 28 желтоқсандағы № 858 шешімі (тіркеу саны 82);

О признании утратившими силу некоторых актов акимата и акима области
Постановление акимата Кызылординской области от 20 декабря 2004 года № 247
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые акты акимата и акима области согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Идирисова К.
Аким области И. Адырбеков
Приложение к постановлению акимата области от 20 декабря 2004 года № 247
Перечень утративших силу некоторых актов акимата и акима области
1. Постановление акимата области от 18 июля 2001 года № 51 "Об усилении охраны телекоммуникационных сетей на территории Кызылордииской области" (регистрационный номер 1.097);
2. Решение акима области от 22 февраля 1999 года № 2 "О внесении изменений в решение акима области от 28.12.98г. № 858 "О защите прав потребителей и местного товаропроизводителя и мерах по обеспечению налоговых поступлений в бюджет" (регистрационный номер 93);
3. Решение акима области от 1 июня 1999 года № 89 "О безопасной эксплуатации газовых баллонов в быту" (регистрационный номер 109);
4. Решение акима области от 2 сентября 1999 года № 24 "О временном положении оказания адресной социальной помощи" (регистрационный номер 111);
5. Решение акима области от 9 августа 1999 года № 7 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года № 855 "Вопросы установления организациям минимального количества рабочих мест (квоты) для приема на работу лиц, нуждающихся в социальной защите" (регистрационный номер 108);
6. Решение акима области от 24 февраля 1998 года № 668 "О размере сбора за право реализации товаров на рынках и определении категорий рынков м торговых рынков" (регистрационный номер 24);
7. Решение акима области от 12 октября 1998 года № 814 "О проверке правильности выплаты пособий семьям, имеющим детей" (регистрационный номер 73);
8. Решение акима области от 22 октября 1998 года № 821 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1998 года № 839 "О неотложных мерах защиты населения от туберкулеза в Республике Казахстан" (регистрационный номер 69);
9. Решение акима области области от 23 октября 1998 года № 823 "О введении "Журнала посещения и проверок должностными лицами контролирующих органов" (регистрационный номер 71);
10. Решение акима области от 28.декабря 1998 года № 858 "О защите прав потребителей и местного товаропроизводителя и мерах по обеспечению налоговых поступлений в бюджет" (регистрационный номер 82);

11. "Облыс ішілік автобус маршруттарына ашық тендер өткізу комиссиясын құру туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы № 372-ө өкімі (тіркеу 16);
12. "Жұмыстық сынау мерзімін өткізу және ұйымдастыру туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі № 462 шешімі (тіркеу саны. 1);
13. "Облыстық бюджеттік мекемелердің желісін оңтайландырудың қорытындысы туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 8 сәуірдегі № 466 шешімі (тіркеу саны 18);
14. "Облыста мемлекеттік емес оқу орындарын қолдау және дамыту туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 8 сәуірдегі № 467 шешімі (тіркеу саны 2);
15" "Облыс аумағында азаматтардың жекелеген санаттарына автобустарда тегін жол жүру жеңілдіктерін беру және оларға байланысты шығындарды өтеу тәртібін бекіту туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 9 сәуірдегі № 471 шешімі (тіркеу саны 5);
16. "Облыста жер учаскелерін және тұрақты жер пайдалану құқығын сату жөнінде аукцион ұйымдастыру және өткізу туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 14 сәуірдегі № 475 шешімі (тіркеу саны 19);
17. "Облыс орман-тоғайларын өрттен қорғауды күшейтудің қосымша шаралары туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 17 сәуірдегі № 476 шешімі і тіркеу саны 7);
18. "Облыстық еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бас басқармасының Ережесін бекіту туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 24 сәуірдегі № 484 шешімі (тіркеу саны 11);
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 29 мамырдағы № 889 "Жылуды, ыстық және суық суды тұтыну нормаларын қолдануды ретке келтіру туралы" қаулысын жүзеге асыру туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 6 маусымдағы № 504 шешімі (тіркеу саны 12);
20. "Төменгі бюджеттерге ресми трансферттер (субвенциялар) бөлу тәртібін бекіту туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 10 маусымдағы № 505 шешімі (тіркеу саны 17);
21. "Төменгі бюджеттерге ресми трансферттер (субвенциялар) бөлу тәртібін бекіту туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 10 маусымдағы № 506 шешімі (тіркеу саны 15).

11. Распоряжение акима области от 24 апреля 1.997 года № 372-р "О создании комиссии по проведению открытых тендеров на внутриобластных автобусных маршрутах" (регистрационный номер 16);
12. Решение акима области от 1 апреля 1997 года № 462 "Об организации и проведении рабочей стажировки" (регистрационный номер 1);
13. Решение акима области от 8 апреля 1997 года № 466 "О результатах оптимизации сети бюджетных организаций области" (регистрационный номер 18);
14. Решение акима области от 8 апреля 1997 года № 467 "О развитии и поддержке негосударственных учебных заведений в области" регистрационный номер 2);
15. Решение акима области от 9 апреля 1997 года № 471 "Об утверждении Порядка предоставления льгот по проезду на автобусах отдельным категориям граждан и возмещения расходов, связанных с ними на территории области" (регистрационный номер 5);
16. Решение акима области от 14 апреля 1997 года № 475 "Об организации и проведении в области аукционов по продаже земельных участков и права постоянного землепользования" (регистрационный номер 19);
17. Решение акима области от 17 апреля 1997 года № 476 "О дополнительных мерах усиления охраны от пожаров тугайных лесов области" регистрационный номер 7);
18. Решение акима области от 24 апреля 1997 года № 484 "Об утверждении Положения главного управления труда и социальной защиты населения акима Кызылординской области" (регистрационный номер 11);
19. Решение акима области от 6 июня 1997 года № 504 "О реализации постановления Правительства РК "Об упорядочении применения норм потребления тепла, горячей и холодной воды" от 29.05.1997г. № 889" (регистрациоиный номер 12);
20. Решение акима области от 10 июня 1997 года № 505 "Об утверждении Порядка выделения официальных трансфертов (субвенций) нижестоящим бюджетам" (регистрационный номер 17);
21. Решение акима области от 10 июня 1997 года № 506 "Об утверждении Порядка использования средств резервного фонда акима области" регистрационный номер 15).