Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 14 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339-ІІ "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 1-26/120 санды ұсынысының негізінде Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округіндегі Көбелей елді-мекенінде орналасқан "Жамбыл" шаруа қожалығында ірі қара малдардың арасында қарасан ауруының ошағын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 04 наурызындағы № 12 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызында № 4268 санымен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Жұрын ауылдық округінің әкімі Т.Абдірзақ

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 1 апреля 2015 года № 14
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мугалжарской районной территориальной инспекции от 31марта 2015 года № 1-26/120 аким Журынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Жамбыл" расположенного в селе Кубелей Журынского сельского округа Мугалжарского района, в связи с проведенным комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага эмкар среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Журынского сельского округа от 04 марта 2015 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 марта 2015 года №4268).
Аким Журынского сельского округа: Абдирзак Т.