Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 359 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Оразымбетов Сәбит Мәденұлы жүктелсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Қалымбетов
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы
"19" қарашадағы № 359
қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізімі
1. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімиятының 2003 жылғы 4 ақпандағы "Үйде тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау мен төлеудің Ережесін бекіту туралы" № 1 қаулысы (Жамбыл облыстық Әділет басқармасында 2003 жылы 17 наурызда № 873 болып тіркелді).
2. Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімиятының 2004 жылғы 3 наурыздағы "2004 жылдың көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыру үшін ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерді несиелендіру туралы" № 27 қаулысы (Жамбыл облыстық әділет департаментінде 2004 жылы 2 сәуірде № 1298 болып тіркелді).
3. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 03 ақпандағы "2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 31 Қаулысы (Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 13 наурызда № 45 болып тіркелді).
4. Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімиятының 2009 жылғы 15 шілдедегі "Азаматтарды 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы" № 205 Қаулысы Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 20 тамызда № 47 нөмірімен тіркелді)
5. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 09 наурыздағы "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу турал" № 78 Қаулысы (Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 30 наурызда № 6-7-64 нөмірімен тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 19 ноября 2015 года № 359
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Мойынкумского района" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Мойынкумского района Оразымбетова Сабита Маденовича.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Калымбетов
Приложение к постановлению
акимата Мойынкумского района
от "19" ноября 2015 года № 359
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района
1. Постановление акимията Мойынкумского района Жамбылской области от 4 февраля 2003 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" № 1 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2003 года № 873).
2. Постановление акимията Мойынкумского района Жамбылской области от 3 марта 2004 года "О предоставении субсидий для проведения весенне-полевых работ и уборки урожая 2004 года" № 27 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 апреля 2004 года № 1298).
3. Постановление Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 03 февраля 2009 года "Об организации общественных работ на 2009 год" № 31 (Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 13 марта 2009 года № 45).
4. Постановление Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 15 июля 2009 года "Об очередном призыве на срочную воинскую службу в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года" № 205 (Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 20 августа 2009 года № 47).
5. Постановление Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 09 марта 2011 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" № 78 (Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 30 марта 2011 года за № 6-7-64).

6. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы "Мойынқұм ауданында 2011 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" № 82 Қаулысы (Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 11 сәуірде № 6-7-67 нөмірімен тіркелді).
7. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" № 90 қаулысы (Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 сәуірде 6-7-68 нөмірімен тіркелді).
8. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" № 336 Қаулысы (Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 21 желтоқсанда № 6-7-74 нөмірімен тіркелді).
9. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы "2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 344 Қаулысы (Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 31 қаңтарда № 6-7-76 нөмірімен тіркелді).
10. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Мойынқұм ауданы бойынша Қазақстан Республикасының азаматтарын мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" № 131 қаулысы (Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 8 мамырда № 6-7-81 нөмірімен тіркелді.).
11. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 232 қаулысы (Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 тамызда 6-7-86 нөмірімен тіркелді).
12. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 ақпандағы "2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 63 қаулысы (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 наурызда № 1902 нөмірімен тіркелді.
13. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 шілдедегі "Ауыл және ауылдық округ әкімдерінің кандидаттарына таңдаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" № 215 қаулысы (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 шілдеде № 1984 болып тіркелді).
14. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы "2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 9 қаулысы (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 5 наурызда № 2121 болып тіркелді).

6. Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 17 марта 2011 года "Об организации социальных рабочих мест в Мойынумском районе в 2011 году" № 82 (Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 11 апреля 2011 года за № 6-7-67).
7. Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 28 марта 2011 года "Об очередном призыве на срочную воинскую службу в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" № 90 (Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 28 апреля 2011 года за № 6-7-68).
8. Постановление районного акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 14 декабря 2011 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов № 336 (Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 21 декабря 2011 года за № 6-7-74).
9. Постановление Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 29 декабря 2011 года "Об организации общественных работ на 2012 год" № 344 (Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 31 января 2012 года № 6-7-76).
10. Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 17 апреля 2012 года "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года по Мойынкумскому району" № 131 (Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 8 мая 2012 года за № 6-7-81).
11. Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 23 июля 2012 года "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" № 232 (Зарегистрировано Мойынкумским управлением юстиции от 16 августа 2012 года № 6-7-86).
12. Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 27 февраля 2013 года "Об организации общественных работ на 2013 год" № 63 (Зарегистрировано Департаментом юстиции 19 марта 2013 года № 1902).
13. Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 22 июля 2013 года "О предоставлении на договорной основе помещений и определении мест для размещения агитационных печатных материалов для встреч с выборщиками для кандидатов в акимы сел и сельских округов" № 215 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 июля 2013 года № 1984).
14. Постановление Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 31 января 2014 года "Об организации общественных работ на 2014 год" № 9 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 марта 2014 года № 212).

15. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қарашадағы "Коммуналдық мүлікті жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" № 322 қаулысы (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда № 2439 болып тіркелді).
16. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі "Мойынқұм ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" № 275 қаулысы (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қазандағы № 2802 болып тіркелді).

15. Постановление Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 21 ноября 2014 года "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества" № 322 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 декабря 2014 года № 2439).
16. Постановление Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 03 сентября 2015 года "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Мойынкумского района" № 275 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 октября 2015 года № 2802).