Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір актілері туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 14 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 19 қаңтардағы
№ 14 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 369 "Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" қаулысы (нормативтік- құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3721 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 7 қаңтарда жариялаған);
2. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 145 "Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4354 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 23 маусымда жариялаған);
3. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 270 "Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 145 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4439 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 30 шілдеде жариялаған).

О некоторых актах акимата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 19 января 2016 года № 14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Актюбинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Приложение
К постановлению акимата
Актюбинской области
от 19 января 2016 года № 14
Перечень постановлений акимата Актюбинской области утративших силу:
1. Постановление акимата Актюбинской области от 28 ноября 2013 года № 369 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 3721, опубликованное 7 января 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
2. Постановление акимата Актюбинской области от 8 мая 2015 года № 145 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 4354, опубликованное 23 июня 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
3. Постановление акимата Актюбинской области от 20 июля 2015 года № 270 "О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 8 мая 2015 года № 145 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно -правовых актов № 4439, опубликованное 30 июля 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").