Шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Аққұдық ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Хромтау ауданының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 9 тамыздағы № 15-4/451 ұсынысы негізінде Хромтау ауданы Аққұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау ауданы Аққұдық ауылдық округінде орналасқан "Ерұлан" шаруа қожалығының мүйізді ірі қара малы арасында құтыру ауруының ошағына ветеринариялық іс-шаралар кешенін жүргізілуіне байланысты, шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Хромтау ауданы Аққұдық ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4955 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 маусымында "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аққұдық ауылдық округінің әкімі: О.Қ.Өтегенов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Аккудукского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 12 августа 2016 года № 7
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Хромтауского района от 9 августа 2016 года № 15-4/451, аким Аккудукского сельского округа Хромтауского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Ерулан" Аккудукского сельского округа Хромтауского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Аккудукского сельского округа Хромтауского района от 30 мая 2016 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4955, опубликовано 23 июня 2016 года в газете "Хромтау").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его официального опубликования.
Аким Аккудукского сельского округа: Утегенов У.К.