Бұрын, 2015 жылғы 14 қазанда қабылданған, Қызылжар ауылдық округі әкімінің "Қызылжар ауылдық округі "Ертіс" тәжірибе шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жануарлар фермасында шектеу шараларын енгізумен ветеринариялық режимді белгілеу туралы" № 1-22-02 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 мамырдағы № 1-22-01 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 35-бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңы 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің мемлекеттік ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ертіс аудандық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 23 мамырдағы шектеуді алу туралы № 2-19/210 ұсынысы негізінде, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ қабылдайды:
1. Қызылжар ауылдық округі әкімінің бұрын, 2015 жылғы 14 қазанда қабылданған "Қызылжар ауылдық округі "Ертіс" тәжірибе шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жануарлар фермасында шектеу шараларын енгізумен ветеринариялық режимді белгілеу туралы" № 1-22-02 шешімінің (Павлодар облысы Әділет департаментінің нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2015 жылғы 2 қарашадағы № 4776 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 қарашадағы аудандық "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінің № 46 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі Т. Жакупов

О признании утратившим силу ранее принятого решения акима Кызылжарского сельского округа № 1-22-02 от 14 октября 2015 года "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на животноводческой ферме товарищества с ограниченной ответственностью "Опытное хозяйство "Иртышское" Кызылжарского сельского округа"
Решение акима Кызылжарского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 25 мая 2016 года № 1-22-01
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителя Иртышской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства № 2-19/210 от 23 мая 2016 года о снятии ограничения, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Ранее принятое решение акима Кызылжарского сельского округа № 1-22-02 от 14 октября 2015 года "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на животноводческой ферме товарищества с ограниченной ответственностью "Опытное хозяйство "Иртышское" Кызылжарского сельского округа" (зарегистрировано в реестре нормативно-правовых актов Департамента юстиции Павлодарской области № 4776 от 2 ноября 2015 года, опубликованных в районных газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш" № 46 от 21 ноября 2015 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Кызылжарского сельского округа Т. Жакупов