"Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 10-1568 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 206-1105 қаулысы. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 06-433 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.03.2018 № 06-433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" 2015 жылғы 31 қазандағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 10-1568 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 947 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қазандағы № 111 (3316) "Астана ақшамы", 2015 жылғы 6 қазандағы № 111 (3334) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
13-тармақ мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) өз құзыреті шегінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру.";
14-тармақ мынадай мазмұндағы 21), 22) тармақшалармен толықтырылсын:
"21) жасалған мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарының тізілімін жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша жүргізу;
22) басқару органдарынан тізілімді жүргізу үшін қажетті қосымша мәліметтерді немесе құжаттарды сұрату.".
2. "Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулының көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялау, сондай-ақ "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.

О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 10-1568 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 1 июня 2017 года № 206-1105. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 марта 2018 года № 06-433.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.03.2018 № 06-433.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 9 сентября 2015 года № 10-1568 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 947, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 6 октября 2015 года № 111 (3316), "Вечерняя Астана" от 6 октября 2015 года № 111 (3334) следующие дополнения:
в Положении о Государственном учреждении "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны", утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 13 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) реализация в пределах своей компетенции государственной политики в области государственно-частного партнерства.";
пункт 14 дополнить подпунктами 21), 22) следующего содержания:
"21) ведение реестра заключенных договоров государственно-частного партнерства по местным проектам государственно-частного партнерства;
22) запрашивать у органов управления дополнительные сведения или документы, необходимые для ведения реестра.".
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны" направление копии настоящего постановления в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодических печатных изданиях и в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.

4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким города Астаны A. Исекешев