Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қыркүйекте № 29786 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Хромтау аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 31 мамырдағы № 15-04/169 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдарының сарып ауруының жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Хромтау ауданы Тасөткел ауылдық округі қарасты Тасөткел және Ақбұлақ ауылдардың аумағында белгіленген шектеу іс-шараларын тоқтатылсын.
2. Хромтау ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7144 болып тіркелген) № 7 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Баймурзин

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Тасоткельского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 29 мая 2020 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Тасоткельского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 16 сентября 2022 года № 16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2022 года № 29786
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Хромтауской районной территориальной инспекции от 31 мая 2022 года № 15-04/169, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории сел Тасоткель и Акбулак Тасоткельского сельского округа Хромтауского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Тасоткельского сельского округа Хромтауского района от 29 мая 2022 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7144).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Баймурзин