Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру, жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамыту жөніндегі 2017-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 30 өкімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы хаттаманың (Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа №3 қосымша) 27-тармағына сәйкес:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы №6 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру, жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамыту жөніндегі 2017-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
В.Габриелян В.Матюшевский А.Мамин Т.Абдыгулов И.Шувалов
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің
2017 жылғы 15 қыркүйектегі №30 өкіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру, жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамыту жөніндегі 2017-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1.1-тармақ мынадай мазмұндағы "у" - "ш" тармақшаларымен толықтырылсын:
"у) Одақ шеңберінде бақылап отыру (соның ішінде сәйкестендіру) жүйесін (бұдан әрі - бақылап отыру жүйесі) қалыптастыру тұжырымдамасын әзірлеу
тұжырымдама
IV тоқсан
-
Комиссия*,
уәкілетті органдар
ф) бақылап отыру жүйесінің архитектурасын әзірлеу
есеп,
архитектураны сипаттау
-
І
тоқсан
Комиссия*,
уәкілетті органдар
х) бақылап отыру жүйесіне техникалық тапсырмалар әзірлеу
техникалық тапсырма
IV тоқсан
-
Комиссия*,
уәкілетті органдар
ц)осы тармақтың "у" тармақшасына сәйкес Одақ шеңберінде бақылап отыру (соның ішінде сәйкестендіру) жүйесін (бұдан әрі - бақылап отыру жүйесі) қалыптастыру тұжырымдамасын іске асыру мақсатында нормативтік құқықтық актілер жобаларын әзірлеу
нормативтік құқықтық актілер жобалары
-
І-ІІІ
тоқсандар
Комиссия*
ч) бақылап отыру жүйесінің жұмыс істеуі мақсатында уәкілетті органдармен ақпараттық өзара іс-қимылға қойылатын талаптарды әзірлеу
талаптар
-
ІІ-ІV
тоқсандар
Комиссия*,
уәкілетті органдар
ш) бақылап отыру жүйесін іске асыру бойынша жобалық офистің жұмыс істеуін қалыптастыру және қамтамасыз ету
есептер
ІV
тоқсан
І-ІV
тоқсандар
Комиссия*".
2.2-тармақ мынадай мазмұндағы "е" тармақшасымен толықтырылсын:
"е)Комиссияның интеграциялық сегменті құрамында бақылап отыру жүйесінің компонентерін жасау
техникалық-жұмыс жобалары,
орындалған жұмыстардың актілері
-
І-ІV
тоқсандар
Комиссия*".
3.3-тармақ мынадай мазмұндағы "е" тармақшасымен толықтырылсын:
"е) ұлттық сегменттер құрамында бақылап отыру жүйесінің компонентерін жасау
техникалық-жұмыс жобалары,
орындалған жұмыстардың актілері
-
І-ІV
тоқсандар
уәкілетті органдар**".

О внесении изменений в план мероприятий по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза на 2017 – 2018 годы
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 15 сентября 2017 года № 30
В соответствии с пунктом 27 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года):
1. Внести в план мероприятий по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза на 2017 – 2018 годы, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 13 января 2017 г. № 6, изменения согласно приложению.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
В. Габриелян
В. Матюшевский
А. Мамин
Т. Абдыгулов
И. Шувалов
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Совета
Евразийской экономической комиссии
от 15 сентября 2017 г. № 30
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в план мероприятий по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского
экономического союза на 2017 – 2018 годы
1. Пункт 1 дополнить подпунктами "у" – "ш" следующего содержания:
"у) разработка концепции формирования системы прослеживаемости (в том числе идентификации) в рамках Союза (далее – система прослеживаемости)
концепция
IV квартал
Комиссия*, уполномоченные органы
ф) разработка архитектуры системы прослеживаемости
отчет, описание архитектуры
I квартал
Комиссия*, уполномоченные органы
х) разработка технического задания на систему прослеживаемости
техническое задание
IV квартал
Комиссия*, уполномоченные органы
ц) разработка проектов нормативных правовых актов в целях реализации концепции формирования системы прослеживаемости (в том числе идентификации) в рамках Союза согласно подпункту "у" настоящего пункта
проекты нормативных правовых актов
I – III кварталы
Комиссия*
ч) разработка требований к информационному взаимодействию с уполномоченными органами в целях функционирования системы прослеживаемости
требования
II – IV кварталы
Комиссия*, уполномоченные органы
ш) формирование и обеспечение функционирования проектного офиса по реализации системы прослеживаемости
отчеты
IV квартал
I – IV кварталы
Комиссия*".
2. Пункт 2 дополнить подпунктом "е" следующего содержания:
"е) создание компонентов системы прослеживаемости в составе интеграционного сегмента Комиссии
технорабочие проекты, акты выполненных работ
I – IV кварталы
Комиссия*".
3. Пункт 3 дополнить подпунктом "е" следующего содержания:
"е) создание компонентов системы прослеживаемости в составе национальных сегментов
технорабочие проекты, акты выполненных работ
I – IV кварталы
уполномоченные органы**".

4. Көрсетілген жоспарға №4 қосымшада:
а) "2017 жыл" графасының 1-тармағындағы "172 500,0" цифрлары "181 200,0" цифрларымен ауыстырылсын, "2018 жыл" графасындағы "176 900,0" цифрлары "205 281,2" цифрларымен ауыстырылсын;
б) "2018 жыл" графасының 2-тармағындағы"291 800,0" цифрлары "317 800,0" цифрларымен ауыстырылсын.

4. В приложении № 4 к указанному плану:
а) в пункте 1 в графе "2017 год" цифры "172 500,0" заменить цифрами "181 200,0", в графе "2018 год" цифры "176 900,0" заменить цифрами "205 281,2";
б) в пункте 2 в графе "2018 год" цифры "291 800,0" заменить цифрами "317 800,0".