Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Үкіметтің заң жобалау жұмыстарын үйлестіру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 12 ақпандағы N 220
қаулысымен бекітілген
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.04.17. N 591 қаулысымен. P000591_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.05.03. N 653 қаулысымен. P000653_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.05.19. N 765 қаулысымен. P000765_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.06.26. N 944 қаулысымен. P000944_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.06.27. N 957 қаулысымен. P000957_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.07.03. N 1007 қаулысымен. P001007_
ЕСКЕРТУ. Қосымша 41-1-жолмен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.07.11. N 1053 қаулысымен. P001053_
ЕСКЕРТУ. Қосымша 55-жол алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.07.26. N 1117 қаулысымен. P001117_
ЕСКЕРТУ. Қосымша 44-2-жолмен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.08.08. N 1220 қаулысымен. P001220_
Ескерту. Қосымша 56-жолмен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.09.22. N 1430 қаулысымен. P001430_
Ескерту. Қосымша 43-1,43-2-жолдармен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.09.27. N 1462 қаулысымен. P001462_
ЕСКЕРТУ. Қосымшадан 51 жол алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.12.27. N 1896 қаулысымен. P001896_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.12.29. N 1940 қаулысымен. P001940_
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға
арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары
--------------------------------------------------------------------------
N       Заң жобасының          Әзірлеуші               Ұсынылу мерзімі
атауы
--------------------------------------------------------------------------
Әділетмин. Үкіметке Парла.
іне             ментке
--------------------------------------------------------------------------
1. <*>
--------------------------------------------------------------------------
2. Салымдарға (депозиттер.  Ұлттық Банк               қаңтар ақпан наурыз
ге)міндетті ұжымдық ке.  (келісім бойынша),
пілдеме беру (сақтанды.  Қаржымині
ру)мәселелері жөніндегі
кейбір заң актілеріне
өзгерістер мен толықты.
рулар енгізу туралы
--------------------------------------------------------------------------
3. "Қазақстан Республика.   Ұлттық Банк              қаңтар ақпан наурыз
сындағы банкілер және    (келісім бойынша)
банк қызметі туралы"
Z952444_ Қазақстан
Республикасы Президентінің
Заң күші бар Жарлығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
--------------------------------------------------------------------------
4. Қазақстан Республика.    Әділетмині,              қаңтар ақпан наурыз
сындағы бағалау қыз.     Қаржымині
меті туралы
--------------------------------------------------------------------------
5. "Теріс пиғылды бәсеке    МБА                      қаңтар ақпан наурыз
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы Z980232_
--------------------------------------------------------------------------
6. Мемлекеттік материалдық  ЭИСМ                     қаңтар ақпан наурыз
резерв туралы
--------------------------------------------------------------------------
7. "Лицензиялау туралы"     Экономикамині,           қаңтар ақпан наурыз
Қазақстан Республика.    Көліккоммині,
сының Заңына өзгерістер  Денсаулық сақтау ісі
мен толықтырулар енгізу  жөніндегі агенттік,
туралы Z952200_          Ауылшармині, ІІМ,
Әділетмині
--------------------------------------------------------------------------
8. <*>
--------------------------------------------------------------------------
9. "Халықтың жұмыспен қам.  Еңбекмині,               қаңтар ақпан наурыз
тылуы туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына   СЖА (келісім бойынша)
өзгерістер мен толықты.
рулар енгізу туралы Z980341_
--------------------------------------------------------------------------
10."Заңды тұлғаларды мем.   Әділетмині, Қазақстан    қаңтар ақпан наурыз
лекеттік тіркеу туралы"  Республикасының министрі,
Қазақстан Республикасы   Бағалы қағаздар жөніндегі
Президентінің Заң күші   ұлттық комиссия (келісім
бар Жарлығына өзгерістер бойынша)
мен толықтырулар енгізу
туралы Z952198_
--------------------------------------------------------------------------
11.<*> Алынып тасталды - 2000.08.08. N 1218 қаулысымен. P001218_
--------------------------------------------------------------------------
12.<*>
--------------------------------------------------------------------------
13."Қоршаған ортаны қорғау  Табиғатқорғаумині        ақпан наурыз сәуір
туралы" Қазақстан Респу.
бликасының Заңына өзгер.
істер мен толықтырулар
енгізу туралы Z970160_
--------------------------------------------------------------------------
14.Қазақстан Республикасы.  Табиғатқорғаумині        ақпан наурыз сәуір
ның кейбір заң актілер.
іне өзгерістер мен тол.
ықтырулар енгізу туралы
Z970162_
("Ерекше қорғалатын та.
биғи аумақтар туралы"
Қазақстан Республикасы
Заңының қабылдануына
байланысты)
--------------------------------------------------------------------------
15.Валюталық реттеу мәсе.   Ұлттық банк (келісім     ақпан наурыз сәуір
лелері бойынша Қазақ.    бойынша), Қаржымині,
стан Республикасының     Бағалы қағаздар жөніндегі
кейбір заң актілеріне    ұлттық комиссия (келісім
өзгерістер мен толық.    бойынша)
тырулар енгізу туралы
--------------------------------------------------------------------------
16.Қаржы лизингі туралы     Ұлттық банк (келісім     ақпан наурыз сәуір
бойынша), Қаржымині,
ЭИСМ, Мемкірісмині
--------------------------------------------------------------------------
17."Банкроттық мәселелері   Мемкірісмині,            ақпан наурыз сәуір
<*>бойынша Қазақстан Рес.   Экономикамині,
публикасының кейбір өз.  Қаржымині,
герістер мен толықтыру.  Ауылшармині,
лар енгізу туралы        Әділетмині
--------------------------------------------------------------------------
18.Астық туралы             Ауылшармині              ақпан наурыз сәуір
--------------------------------------------------------------------------
19.Сауда-өнеркәсіп пала.    МБА                      наурыз сәуір мамыр
талары және қолөнер
палаталары туралы
--------------------------------------------------------------------------
20."Аудиторлық қызмет       Қаржымині                наурыз сәуір мамыр
туралы" Z980304_
Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
--------------------------------------------------------------------------
21.Ғылым туралы             БҒМ                      наурыз сәуір мамыр
--------------------------------------------------------------------------
22."Бюджет жүйесі туралы"   Қаржымині,               наурыз сәуір мамыр
Қазақстан Республика.    Экономикамині,
сының Заңына өзгерістер  Әділетмині,
мен толықтырулар енгізу  Қорғанысмині
туралы Z990357_
--------------------------------------------------------------------------
23.<*>
--------------------------------------------------------------------------
24."Кеден ісі туралы"       Мемкірісмині,            сәуір  мамыр маусым
Қазақстан Республика.    Қорғанысмині,
сының Заңына өзгерістер  Қаржымині
мен толықтырулар енгізу
туралы Z952368_
--------------------------------------------------------------------------
25.<*>
--------------------------------------------------------------------------
26.<*> Жол алынып тасталды - 2000.09.27. N 1462 қаулысымен. P001462_
--------------------------------------------------------------------------
27.Сәулет және қала құрылыс.  ЭИСМ                   сәуір  мамыр маусым
ының негіздері туралы
--------------------------------------------------------------------------
28."Мемлекеттік сатып алу   Мемлекеттік сатып алу    сәуір  мамыр маусым
туралы" Қазақстан Респу.  жөніндегі агенттігі
бликасының Заңына өзгер.
істер мен толықтырулар
енгізу туралы  Z970163_
--------------------------------------------------------------------------
29. <*>
--------------------------------------------------------------------------
30.<*>
--------------------------------------------------------------------------
30-1. Келiсiм-шарт         Қорғанысминi              сәуiр мамыр маусым
<*>   бойынша әскери
қызмет туралы
--------------------------------------------------------------------------
30-2. Мемлекеттiк           Энергоиндустсаудаминiнiң  сәуiр мамыр маусым
<*>   қорғаныстық           Қорғаныс өнеркәсiбi
тапсырыс туралы       жөнiндегi комитетi,
Қорғанысмині
--------------------------------------------------------------------------
31.<*>
--------------------------------------------------------------------------
32.Бәсекелестік және моно.           МБА              сәуір мамыр маусым
полистік қызметті шектеу
туралы
--------------------------------------------------------------------------
32-1. Қазақстан
<*>   Республикасының       Мемкірісмині,             мамыр маусым тамыз
салық кодексі         Қаржымині
--------------------------------------------------------------------------
33.<*> Жол алынып тасталды - 2000.09.27. N 1462 қаулысымен. P001462_
--------------------------------------------------------------------------
34.Сақтандыру және сақтан.  Ұлттық банк (келісім      маусым шілде тамыз
дыру рыногы туралы       бойынша), Қаржымині
--------------------------------------------------------------------------
35.<*> Жол алынып тасталды - 2000.09.27. N 1462 қаулысымен. P001462_
--------------------------------------------------------------------------

О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год (далее - План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 2000 года N 220
План законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2000 год <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 17 апреля 2000 г. N 591  P000591_ ; от 3 мая 2000 г. N 653  Р000653_ ; от 19 мая 2000 г. N 765  P000765_ ; от 26 июня 2000 года N 944  Р000944_ ; от 27 июня 2000 года N 957  P000957_ ; от 3 июля 2000 года N 1007  Р001007_ ; от 11 июля 2000 года N 1053  P001053_ ; от 26 июля 2000 г. N 1117  Р001117_ ; от 3 августа 2000 г. N 1183  P001183_ ; от 8 августа 2000 г. N 1218  Р001218_   и N 1220  P001220_ ; от 17 августа 2000 г. N 1274  Р001274_ ; от 22 сентября 2000 г. N 1430  P001430_ ; от 27 сентября 2000 г. N 1462  Р001462_ ; от 19 октября 2000 г. N 1572  P001572_ ; от 30 октября 2000 г. N 1634  Р001634_ ; от 27 декабря 2000 года N 1896  P001896_ ; от 29 декабря 2000 года N 1940 P001940_ ; от 29 декабря 2000 года N 1944  Р001944_ .
---------------------------------------------------------------------------
N !  Наименование         ! Разработчик  !  Срок представления
п/п!  законопроекта        !              !-------------------------------
!                       !              !в Минюст !в Прави- !в Парламент
!                       !              !         !тельство !
---------------------------------------------------------------------------
1   (исключена - N 765 от 19 мая 2000 г.  P000765_ )
2   О внесении изменений    Нацбанк (по     январь    февраль   март
и дополнений в          согласованию),
некоторые               Минфин
законодательные акты
по вопросам обязательного
коллективного
гарантирования
(страхования) вкладов
(депозитов)
3   О внесении изменений    Нацбанк (по     январь    февраль   март
и дополнений в Указ     согласованию)
Президента Республики
Казахстан, имеющий
силу Закона,  Z952444_
"О банках и банковской
деятельности в
Республике Казахстан"
4   Об оценочной            Минюст,         январь    февраль   март
деятельности в          Минфин
Республике Казахстан
5   О внесении изменений    Агентство по    январь    февраль   март
и дополнений в Закон    монополиям
Республики Казахстан    и бизнесу
Z980232_   "О
недобросовестной
конкуренции"
6   О государственном       Минэнергоиндусторг
материальном резерве                    январь    февраль   март
7   О внесении изменений    Минэкономики,   январь    февраль   март
и дополнений в Закон    Минтранском,
Республики Казахстан    Агентство по
Z952200_                делам
"О лицензировании"      здравоохранения,
Минсельхоз, МВД,
Минюст
8   (исключена - N 653 от 3 мая 2000 г.)
9   О внесении изменений    Минтрудсоцзащиты,
и дополнений в Закон    Агентство по    январь    февраль   март
Республики Казахстан    стратегии (по
Z980341_ "О занятости  согласованию)
населения"
10  О внесении изменений    Минюст,         январь    февраль   март
и дополнений в Указ     Министр Республики
Президента Республики   Казахстан,
Казахстан, имеющий      Нацкомиссия по
силу Закона, Z952198_   ценным бумагам
"О государственной      (по согласованию)
регистрации
юридических лиц"
11  (исключена - N 1218 от 8 августа 2000 г.)
12  (исключена - N 591 от 17 апреля 2000 г. N 591  P000591_ )
13  О внесении изменений    Минприроды      февраль   март      апрель
и дополнений в Закон
Республики Казахстан
Z970160_   "Об охране
окружающей среды"
14  О внесении изменений    Минприроды      февраль   март      апрель
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
(в связи с принятием
Закона Республики
Казахстан  Z970162_   "Об
особо охраняемых
природных территориях")
15  О внесении изменений    Нацбанк (по     февраль   март      апрель
и дополнений в          согласованию),
некоторые               Минфин,
законодательные акты    Нацкомиссия по
Республики Казахстан    ценным бумагам
по вопросам валютного   (по согласованию)
регулирования
16  О финансовом            Нацбанк (по     февраль   март      апрель
лизинге                 согласованию),
Минфин,
Минэнергоиндусторг,
Мингосдоходов
17  О внесении изменений    Мингосдоходов,  февраль   март      апрель
и дополнений в          Минэкономики,
некоторые               Минфин,
законодательные         Минсельхоз,
акты Республики         Минюст
Казахстан по вопросам
банкротства
18  О зерне                 Минсельхоз      февраль   март      апрель
19  О торгово-              Агентство по    март      апрель    май
промышленных палатах    монополиям и
и ремесленных палатах   бизнесу
20  О внесении изменений    Минфин          март      апрель    май
и дополнений в Закон
Республики Казахстан
Z980304_ "Об аудиторской
деятельности"
21  О науке                 Минобрнауки     март      апрель    май
22  О внесении изменений    Минфин,         март      апрель    май
и дополнений в Закон    Минэкономики,
Республики Казахстан    Минюст,
Z990357_   "О бюджетной   Минобороны
системе"
23 (Строка исключена)
24  О внесении изменений    Мингосдоходов,  апрель    май       июнь
и дополнений в Закон    Минобороны,
Республики Казахстан    Минфин
Z952368_   "О таможенном
деле"
25  (исключена - N 1183 от 3 августа 2000 г.)
26  (исключена - N 1462 от 27.09.00 г.)
27  Об основах              Минэнергоиндусторг
архитектуры и                           апрель    май       июнь
градостроительства
28  О внесении изменений    Агентство по    апрель    май       июнь
и дополнений в Закон    госзакупкам
Республики Казахстан
Z970163_   "О
государственных
закупках"
29  (Строка исключена согласно постановлению Правительства РК от 27 июня 2000 года N 957  P000957_ )
30  (Строка исключена согласно постановлению Правительства РК от 3 июля 2000 года N 1007  P001007_ )
30-1 О военной службе       Минобороны      апрель    май       июнь
по контракту
30-2  О государственном     Комитет по оборонной апрель май     июнь
оборонном заказе      промышленности
Минэнергетики,
Минобороны
31  (Строка исключена согласно постановлению Правительства РК от 3 июля 2000 года N 1007  P001007_ )
32  О конкуренции и         Агентство по    апрель    май       июнь
ограничении             монополиям и
монополистической       бизнесу
деятельности
32-1 Налоговый кодекс       Мингосдоходов,  май       июнь      август
Республики Казахстан   Минфин
33   (исключена - N 1462 от 27.09.00 г.)
34  О страховании и         Нацбанк (по     июнь      июль      август
страховом рынке         согласованию),
Минфин
35  (исключена - N 1462 от 27.09.00 г.)