Мемлекеттік егемендік туралы декларацияның және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік тәуелсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеуге даярлану мен оны өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 31 тамыз N 1328
Мемлекеттік егемендік туралы декларацияның және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік тәуелсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Z914400_ заңы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеуге даярлану мен оны өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мемлекеттік егемендік туралы декларацияның және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік тәуелсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Z914400_ заңы қабылдануының 10 жылдығын (бұдан әрі - Тәуелсіздіктің 10 жылдығы) мерекелеуге даярлану мен оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті құрылсын.
2. Қоса беріліп отырған:
Тәуелсіздіктің 10 жылдығын мерекелеуге даярлану мен оны өткізу
жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы;
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 10 жылдығын мерекелеудің
ұлттық іс-шараларының жоспары бекітілсін.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері:
Тәуелсіздіктің 10 жылдығын мерекелеуге даярлану мен оны өткізу
жөніндегі тиісті аумақтық ұйымдастыру комитеттерін құрсын;
Тәуелсіздіктің 10 жылдығын мерекелеудің тиісті аумақтық іс-шаралар
жоспарларын бекітсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 31 тамыздағы
N 1328 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік егемендік туралы декларацияның және
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік тәуелсіздігі туралы"
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы
қабылдануының 10 жылдығын мерекелеуге
даярлану мен оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру
комитетінің құрамы
Тоқаев                  - Қазақстан Республикасының Премьер-
Қасымжомарт Кемелұлы      Министрі, төраға
Көшербаев               - Қазақстан Республикасының Білім және
Қырымбек Елеуұлы          ғылым министрі, төрағаның орынбасары
Самақова                - Қазақстан Республикасының министрі -
Айткүл Байғазықызы        Қазақстан Республикасы Президенті
жанындағы Отбасы және әйелдер істері
жөніндегі ұлттық комиссиясының
төрайымы, төрағаның орынбасары
Сәрсенбаев              - Қазақстан Республикасының
Алтынбек Сәрсенбайұлы     Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрі, төрағаның орынбасары
Ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
Айтхожина               - Қазақстан Республикасы Ғылым
Нағима Әбенқызы           академиясының президенті
Атрушкевич              - Қазақстан Республикасы Парламенті
Павел Александрович       Сенатының депутаты, Қазақстан халықтары
Ассамблеясы төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Бәйменов                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Әлихан Мұхамедияұлы       халықты әлеуметтік қорғау министрі
Бексұлтанов             - "Қазақстанның болашағы үшін"
Мәди Қазбекұлы            республикалық жастар қозғалысының
төрағасы (келісім бойынша)
Бурлаков                - Қазақстан Республикасы Парламенті
Леонид Николаевич         Сенатының депутаты, Аймақтық даму және
жергілікті өзін өзі басқару
мәселелері жөніндегі комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Егоров                  - Қазақстан Республикасы Парламенті
Виктор Николаевич         Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Есенбаев                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Мәжит Төлеубекұлы         министрі
Ертісбаев               - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ермұхамбет Қабиденұлы     Әкімшілігі Қоғамдық-саяси бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Жақсыбеков              - Астана қаласының әкімі
Әділбек Рыскелдіұлы
Жақыпов                 - Батыс Қазақстан облысының әкімі
Қабиболла Қабенұлы
Жұмабаев                - Қазақстан Республикасы Парламенті
Ермек Жианшаұлы           Сенатының депутаты, Заң және құқықтық
реформа жөніндегі комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Жақиянов                - Павлодар облысының әкімі
Ғалымжан Бадылжанұлы
Зиманов                 - Қазақ академиялық университетінің
Салық Зиманұлы            ректоры (келісім бойынша)
Ыдырысов                - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Ерлан Әбілфайызұлы        істер министрі
Ким                     - Қазақстан Республикасы Конституциялық
Юрий Алексеевич           Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Қиынов                  - Маңғыстау облысының әкімі
Ләззат Кетебайұлы
Кулагин                 - Ақмола облысының әкімі
Сергей Витальевич
Құлекеев                - Қазақстан Республикасының Экономика
Жақсыбек Әбдірахметұлы    министрі
Метте                   - Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Виталий Леонидович
Мұсаев                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Әлнұр Әлжаппарұлы         қауіпсіздік комитетінің төрағасы
Мусин                   - Ақтөбе облысының әкімі
Аслан Есболайұлы
Мұхамеджанов            - Қазақстан Республикасының Әділет
Бауыржан Әлімұлы          министрі
Мұхамеджанов            - Қарағанды облысының әкімі
Камалтин Ескендірұлы
Нағманов                - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
Қажымұрат Ыбырайұлы
Нұрғисаев               - Қызылорда облысының әкімі
Серікбай Өрікбайұлы
Нұрқаділов              - Алматы облысының әкімі
Заманбек Қалабайұлы
Сағдиев                 - Қазақстан Республикасы Парламенті
Мақтай Рамазанұлы         Мәжілісінің депутаты, Қазақстан
Республикасы Ардагерлер ұйымы
орталық кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Сапарбаев               - Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі
Бердібек Мәшбекұлы
Тасмағамбетов           - Атырау облысының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Тоқпақбаев              - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Сәт Бесімбайұлы           министрі
Трошихин                - Қазақстан Республикасы Парламенті
Михаил Васильевич         Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Тұрлыханов              - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дәулет Болатұлы           спорт жөніндегі агенттігінің төрағасы
Үмбетов                 - Жамбыл облысының әкімі
Серік Әбікенұлы
Храпунов                - Алматы қаласының әкімі
Виктор Вячеславович
Школьник                - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Владимир Сергеевич        индустрия және сауда министрі
Шөкеев                  - Қостанай облысының әкімі
Өмірзақ Естайұлы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 31 тамыздағы
N 1328 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Жоспар 22-1 жолмен толықтырылды - ҚР Үкіметінің
2001.01.08. N 15 қаулысымен.
P010015_
Мемлекеттік егемендік туралы декларацияның және "Қазақстан
Республикасының мемлекеттік тәуелсіздігі туралы" Қазақстан
Республикасының Конституциялық заңы қабылдануының 10 жылдығын
мерекелеу іс-шараларының ұлттық жоспары
________________________________________________________________________
N !            Іс-шара              ! Орындау  !Орындалуы!Аяқтау нысаны
р/!                                 ! мерзімі  !  үшін   !
с !                                 !          !жауапты. !
!                                 !          !  лар    !
________________________________________________________________________
1  Мемлекеттің беделін нығайтуды     2000 жылғы  МАҚКМ    Министрдің
көздейтін 2001 жылға арналған     қыркүйек             бұйрығы
орталық және жергілікті мемле.
кеттік органдардың ақпараттық-
насихат жұмысының арнаулы бағ.
дарламасын жасау
_________________________________________________________________________
2  Бұқаралық ақпарат құралдарында     Тұрақты    МАҚКМ    Министрдің
мерекеге арналған іс-шаралар.                          бұйрығы
дың кеңінен жариялануын қам.
тамасыз ету
_________________________________________________________________________
3  Мемлекет басшысының жастар         2000 жылғы  МАҚКМ   Министрдің
өкілдерімен кездесуін өткізу       қыркүйек            бұйрығы
_________________________________________________________________________
4  Егемен Қазақстан Республика.       2001 жыл    МАҚКМ,  Министрлердің
сының қоғамдық-саяси, әлеу.         ішінде     БҒМ     бұйрықтары
меттік-экономикалық және
ғылым - білім саласындағы
өзгерістерін көрсететін
ғылыми, публицистикалық,
көркем әдебиет пен кітап.
шалар серияларын дайындау
және басып шығаруды қамтама.
сыз ету
_________________________________________________________________________
5  "Хабар", "Қазақстан-1" теле.       2001 жыл    МАҚКМ   Министрдің
арналарында мерекеге арналған       ішінде             бұйрығы
телебағдарламалар циклын
ұйымдастыру, республика тари.
хының аса маңызды оқиғаларының
деректемелерін еске түсіретін
көрсетуді ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
6  Мыналарды:                         2001 жыл   МАҚКМ    Министрдің
- республикалық ақындар айтысын;    ішінде             бұйрығы
- театрландырылған фестиваль;
- тарихи фильмдер кинофестивалін
өткізуді ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
7  Студенттер мен оқушылар арасында    2001 жыл  МАҚКМ    Министрдің
"Тәуелсіз Қазақстан: тәжірибе және   ішінде            бұйрығы
болашақ" пікірталас ойындарын
өткізуді ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
8  Мерекеге арналған әртүрлі аталым.   2001 жыл  МАҚКМ   Министрдің
дағы үздік шығармалардың конкурс.    ішінде           бұйрығы
тарын өткізуді ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
9  Қазақстан халықтарының достығы      2001 жыл  МАҚКМ   Министрдің
фестивалін өткізуді қамтамасыз       ішінде           бұйрығы
ету
_________________________________________________________________________
10 Қазақстан тәуелсіздігінің 10-жыл.   2001 жыл   БҒМ    Министрдің
дығына арналған тақырыптық ғылыми    ішінде           бұйрығы
көрмелер өткізуді қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
11 Студент жастардың фестивалі мен     2001 жыл   МАҚКМ  Министрдің
1 жазғы универсиадасын өткізуді      ішінде           бұйрығы
ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
12 Қазақстан суретшілерінің мереке.    2001 жыл  МАҚКМ   Министрдің
кеге арналған көрмесін              ішінде            бұйрығы
өткізуді қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
13 Ел Президенті туралы 10 сериялы     2001 жылғы  МАҚКМ  Министрдің
тарихи-публицистикалық фильмді       қаңтар            бұйрығы
шығаруды қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
14 Мектеп оқушыларының мерекеге арнал. 2001 жылғы   БҒМ   Министрдің
ған шығармаларының конкурсын өткі.  ақпан              бұйрығы
зуді ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
15 Мемлекет басшысының таңдамалы       2001 жылғы   МАҚКМ Министрдің
сөздерінің дыбыс-бейне таспа.        ақпан             бұйрығы
ларының жинағын дайындау және
шығаруды қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
16 "Қазақстан тәуелсіздігіне - 10      2001 жылғы   МАҚКМ  Министрдің
жыл" мерекелік сурет альбомын        наурыз             бұйрығы
шығаруды қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
17 "Патриот" республикалық шара.       2001 жылғы   МАҚКМ  Министрдің
сын өткізуді қамтамасыз ету           мамыр             бұйрығы
_________________________________________________________________________
18 "Әлем балалары Қазақстан туралы"    2001 жылғы   БҒМ    Министрдің
халықаралық конкурсын өткізуді       маусым             бұйрығы
қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
19 "Еуразия ғасырлар тоғысында"        2001 жылғы   БҒМ    Министрдің
халықаралық симпозиумын өткізуді    маусым              бұйрығы
ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
20 Қазақстан Республикасының           2001 жылғы   ТурСА  Агенттік
І Спартакиадасын өткізуді             шілде             төрағасының
қамтамасыз ету                                          бұйрығы
_________________________________________________________________________
21 Ат спортының ұлттық түрлері         2001 жылғы   ТурСА  Агенттік
бойынша мерекеге арналған рес.       шілде              төрағасының
публикалық жарыстар өткізуді                            бұйрығы
ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
22 ҚР Ұлттық ғылым академиясының      2001 жылғы    БҒМ    Министрдің
мерекеге арналған сессиясын         қыркүйек            бұйрығы
өткізуді ұйымдастыру
_________________________________________________________________________

О подготовке и проведении празднования 10-летия принятия Декларации о государственном суверенитете и Конституционного закона Республики Казахстан "О государственной независимости Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2000 года N 1328
В целях подготовки и проведения празднования 10-летия принятия Декларации о государственном суверенитете и Конституционного закона Республики Казахстан Z914400_ "О государственной независимости Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать организационный комитет по подготовке и проведению празднования 10-летия принятия Декларации о государственном суверенитете и Конституционного закона Республики Казахстан Z914400_ "О государственной независимости Республики Казахстан" (далее - 10-летие Независимости).
2. Утвердить прилагаемые:
состав организационного комитета по подготовке и проведению празднования 10-летия Независимости;
Национальный план мероприятий празднования 10-летия Независимости Республики Казахстан.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
образовать соответствующие территориальные организационные комитеты по подготовке и проведению празднования 10-летия Независимости;
утвердить соответствующие территориальные планы мероприятий празднования 10-летия Независимости.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден постановление
Правительства Республики Казахстан
от 31 августа 2000 года N 1328
Состав организационного комитета по подготовке и проведению
празднования 10-летия принятия Декларации о государственном
суверенитете и Конституционного закона Республики Казахстан
"О государственной независимости Республики Казахстан"
Токаев                        - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Касымжомарт Кемелевич           председатель
Кушербаев                     - Министр образования и науки Республики
Крымбек Елеулович               Казахстан, заместитель председателя
Самакова                      - Министр Республики Казахстан -
Айткуль Байгазиевна             председатель национальной Комиссии по
делам семьи и женщин при Президенте
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Сарсенбаев                    - Министр культуры, информации и
Алтынбек Сарсенбаевич           общественного согласия Республики
Казахстан, заместитель председателя
Члены организационного комитета:
Айткожина                     - Президент Академии наук Республики
Нагима Абеновна                 Казахстан
Атрушкевич                    - депутат Сената Парламента Республики
Павел Александрович             Казахстан, заместитель Председателя
Ассамблеи народов Казахстана (по
согласованию)
Байменов                      - Министр труда и социальной защиты населения
Алимхан Мухамедиевич            Республики Казахстан
Бексултанов                   - Председатель республиканского молодежного
Мади Казбекович                 движения "За будущее Казахстана"
(по согласованию)
Бурлаков                      - депутат Сената Парламента Республики
Леонид Николаевич               Казахстан, председатель Комитета по
вопросам регионального развития и местного
самоуправления (по согласованию)
Джаксыбеков                   - аким города Астаны
Адильбек Рыскельдинович
Джакупов                      - аким Западно-Казахстанской области
Кабибулла Кабенович
Есенбаев                      - Министр финансов Республики Казахстан
Мажит Тлеубекович
Ертисбаев                     - заведующий Общественно-политическим
Ермухамбет Кабидинович          отделом Администрации Президента РК
(по согласованию)
Егоров                        - депутат Мажилиса Парламента Республики
Виктор Николаевич               Казахстан (по согласованию)
Жолшибеков                    - заместитель заведующего Организационно-
Амзебек Рысбекович              контрольного отдела Администрации
Президента РК (по согласованию)
Жакиянов                      - аким Павлодарской области
Галымжан Бадылжанович
Жумабаев                      - депутат Сената Парламента Республики
Ермек Жианшинович               Казахстан, председатель Комитета по
законодательству и правовой реформе
(по согласованию)
Зиманов                       - ректор Казахского академического
Салык Зиманович                 университета (по согласованию)
Идрисов                       - Министр иностранных дел Республики
Ерлан Абильфаизович             Казахстан
Ким Юрий Алексеевич           - Председатель Конституционного Совета
Республики Казахстан (по согласованию)
Киинов Ляззат Кетебаевич      - аким Мангистауской области
Кулагин Сергей Витальевич     - аким Акмолинской области
Кулекеев                      - Министр экономики Республики Казахстан
Жаксыбек Абдрахметович
Метте Виталий Леонидович      - аким Восточно-Казахстанской области
Мусаев Альнур Альжапарович    - Председатель Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Мусин Аслан Еспулаевич        - Аким Актюбинской области
Мухамеджанов                  - Министр юстиции Республики Казахстан
Бауржан Алимович
Мухамеджанов                  - аким Карагандинской области
Камалтин Ескендирович
Нагманов Кажмурат Ибраевич    - аким Северо-Казахстанской области
Нургисаев                     - аким Кызылординской области
Серикбай Урикбаевич
Нуркадилов                    - аким Алматинской области
Заманбек Калабекович
Сагдиев Мактай Рамазанович    - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан, Председатель Центрального
совета организации ветеранов Республики
Казахстан (по согласованию)
Сапарбаев                     - аким Южно-Казахстанской области
Бердибек Машбекович
Тасмагамбетов                 - аким Атырауской области
Имангали Нургалиевич
Токпакбаев Сат Бесимбаевич    - Министр обороны Республики Казахстан
Турлыханов Даулет Булатович   - Председатель Агентства по туризму и спорту
Республики Казахстан
Трошин Михаил Васильевич      - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Умбетов Серик Абикенович      - аким Жамбылской области
Храпунов Виктор Вячеславович  - аким города Алматы
Школьник                      - Министр энергетики, индустрии и торговли
Владимир Сергеевич              Республики Казахстан
Шукеев Умирзак Естаевич       - аким Костанайской области
Утвержден постановление
Правительства Республики Казахстан
от 31 августа 2000 года N 1328
Национальный план мероприятий празднования 10-летия принятия
Декларации о государственном суверенитете и Конституционного
закона Республики Казахстан "О государственной независимости
в Республике Казахстан"
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 5
декабря 2000 г. N 1807
P001807_
; от 8 января 2001 г. N 15
Р010015_
.
---------------------------------------------------------------------------
N |          Мероприятие            |  Сроки    |Ответственные|   Форма
п/п|                                 |исполнения |за исполнение|завершения
---------------------------------------------------------------------------
1   Разработать специальную программу    Сентябрь     МКИОС     Приказ
информационно-пропагандистской       2000 года              министра
работы центральных и местных
государственных органов на
2001 год, предусматривающую
укрепление имиджа государства
2   Обеспечить широкое освещение в       Постоянно    МКИОС     Приказ
средствах массовой информации                               министра
мероприятий, посвященных юбилею
3   Провести встречу Главы               Сентябрь     МКИОС     Приказ
государства с представителями        2000 года              министра
молодежи
4   Обеспечить подготовку и издание      В течение    МКИОС,    Приказы
серии научных, публицистических,     2001 года    МОН       министров
художественных книг и брошюр,
отражающих перемены в общественно-
политической, социально-экономи-
ческой и научно-образовательной
сфере суверенной Республики
Казахстан
5   Организовать на телеканалах          В течение     МКИОС    Приказ
"Хабар", "Казахстан-1" циклы         2001 года              министра
телепередач, посвященных юбилею,
ретропоказ хроники важнейших
событий истории республики
6   Организовать проведение:             В течение     МКИОС    Приказ
- республиканского айтыса акынов;    2001 года              министра
- театрального фестиваля;
- кинофестиваля исторических
фильмов
7   Организовать проведение:             В течение     МКИОС    Приказ
- игр-дебатов среди студентов и       2001 года              министра
школьников "Независимый Казахстан:
опыт и перспективы"
8   Организовать проведение конкурсов    В течение     МКИОС    Приказ
в различных номинациях на лучшие     2001 года              министра
произведения, посвященные юбилею
9   Обеспечить проведение Фестиваля      В течение     МКИОС    Приказ
дружбы народов Казахстана            2001 года              министра
10  Обеспечить проведение тематичес-     В течение     МОН      Приказ
ких научных выставок к 10-летию      2001 года              министра
независимости Казахстана
11  Организовать проведение Фестиваля    В течение     МОН      Приказ
студенческой молодежи и 1-ой         2001 года              министра
летней универсиады
12  Обеспечить проведение выставок       В течение     МКИОС    Приказ
художников Казахстана,               2001 года              министра
посвященных юбилею
13  Обеспечить выпуск 10-ой серийного    Январь        МКИОС    Приказ
историко-публицистического фильма    2001 года              министра
о Президенте страны
14  Организовать проведение конкурса     Февраль       МОН      Приказ
сочинений учащихся школ,             2001 года              министра
посвященного юбилею
15  Обеспечить подготовку и выпуск на    Февраль       МКИОС    Приказ
видео- и аудионосителях сборников    2001 года              министра
избранных выступлений Главы
государства
16  Обеспечить выпуск юбилейного         Март          МКИОС    Приказ
издания фотоальбома "Независи-       2001 года              министра
мости Казахстана - 10 лет"
17  Обеспечить проведение республи-      Май           МКИОС    Приказ
канской акции "Патриот"              2001 года              министра
18  Обеспечить проведение международ-    Июнь          МОН      Приказ
ного конкурса "Дети мира о           2001 года              министра
Казахстане"
19  Организовать проведение междуна-     Июнь          МОН      Приказ
родного симпозиума "Евразия на       2001 года              министра
стыке веков"
20  Обеспечить проведение I Спарта-      Июль          АТурС    Приказ
киады Республики Казахстан           2001 год               председа-
теля
агентства
21  Организовать проведение республи-    Июль          АТурС    Приказ
канских соревнований по националь-   2001 года              председа-
ным видам конного спорта, посвященных                       таля
юбилею                                                      агентства
22  Организовать проведение сессии       Сентябрь      МОН      Приказ
Национальной академии наук РК,       2001 года              министра
посвященной юбилею

22-1. "Шаңырақ-10"                    2001      "Қазэкспо"  Бұйрықтар
бірінші Халықаралық                жылғы      фирмасы,
сауда жәрмеңкесін                 қыркүйек    СІМ,
Астана қаласында                              ЭжСМ,
өткізуді қамтамасыз                           Астана
ету                                           қаласының
әкімі
_________________________________________________________________________
23 "Қазақстанның Жібек жолы" халық.    2001 жылғы  ТурСА   Агенттік
аралық туристік фестиваль-жәрмең.    қыркүйек           төрағасының
кесін өткізуді қамтамасыз ету                           бұйрығы
_________________________________________________________________________
24 "Тәуелсіз Қазақстанға - 10 жыл"     2001 жылғы   БҒМ    Министрдің
10 томдық энциклопедиялық анық.      қазан              бұйрығы
тамалығын әзірлеу және басып
шығаруды қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
25 Әскери әндердің "Жас ұлан" рес.     2001 жылғы   ҚМ,   Министрлердің
публикалық фестивалін өткізуді        қазан     МАҚКМ  бұйрықтары
қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
26 Мерекелік статистикалық жинақ       2001 жылғы  Статис. Агенттік
дайындау және басып шығаруды         қараша     тика жө.төрағасының
қамтамасыз ету                                  ніндегі бұйрығы
агенттік
_________________________________________________________________________
27 "Қазақстан: жасампаздық жолының     2001 жылғы  МАҚКМ   Министрдің
10 жылдығы" кітабын қазақ және       желтоқсан          бұйрығы
орыс тілдерінде дайындау және
басып шығаруды қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
28
28-жол алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.12.05. N 1807
қаулысымен.
P001807_
_________________________________________________________________________
29 "Егемен Қазақстанға 10 жыл: тарих   2001 жылғы  МАҚКМ  Министрлердің
және даму перспективалары";         ІІ-ІІІ      ӘдМ    бұйрықтары
"Мемлекеттік тәуелсіздіктің         тоқсан
10 жылы ішіндегі Қазақстанның
құқықтық дамуы" халықаралық
ғылыми-практикалық конференция.
ларын өткізуді ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
30 Тәуелсіздікті қалыптастыру         2001 жылғы   МАҚКМ  Министрдің
мәселелеріне арналған аймақтық      ІІІ-ІҮ             бұйрығы
ғылыми-практикалық конференция.     тоқсан
лар мен дөңгелек үстелдер
серияларын өткізуді ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
31 Маркалардың, монеталар мен өңір.   2001 жылғы   Көлік.   Министрдің
шелік белгілердің мерекелік        ІІ-ІІІ       коммині, бұйрығы,
түрлерін жаппай шығаруды           тоқсан       Ұлттық   Директорлар
ұйымдастыру                                     банк     кеңесінің
(келісім  шешімі
бойынша)
_________________________________________________________________________
32 Республиканың нормативтік          2001 жылғы    ӘдМ     Министрдің
құқықтық кесімдерінің мерекеге     ІІІ тоқсан            бұйрығы
арналған сыйлықтық жинағын
дайындау және басып шығаруды
қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
33 Тәуелсіздік жылдары жүріп            2001      ЭМ, МАҚКМ  Министрлердің,
өткен жолдың нәтижелерін            жылдың     Қаржымині, Агенттік
қорытындылайтын және егемен.        қазаны     СЖА (келі. төрағасының
дікті нығайтудағы мемлекет пен                 сім бой.   бұйрықтары
қоғам алдында тұрған перспекти.                ынша)
валық міндеттерді айқындайтын
ел Президентінің жыл сайынғы
Қазақстан халқына жолдауы
мәтінінің жобасын дайындауды
қамтамасыз ету, оны республика.
лық бұқаралық ақпарат құралда.
рында жариялау және ИНТЕРНЕТ
сайттарына енгізу
_________________________________________________________________________
34 Республика тәуелсіздігімен        2001 жылғы   Облыстар.  Әкімнің
құрдас Қазақстанның барлық        желтоқсан    дың,       шешімі
балаларына ескерткіш сыйлық.                   Астана
тар тапсыру жөніндегі шара                     және Алматы
өткізуді ұйымдастыру                           қалаларының
әкімдері
_________________________________________________________________________
35 Алматы қаласында тарихи орындар   2001 жылғы   Алматы     Әкімнің
мен ғимараттарда тәуелсіздікке     желтоқсан   қаласының  шешімі
ие болу оқиғаларын мәңгілік есте               әкімі
қалдыру арнайы мерекелік іс-шара.
лар өткізуді ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
36 Астана қаласында Үкімет,           2001 жылғы  Астана    Әкімнің шешімі,
Конституциялық Кеңес, Жоғарғы       желтоқсан  қаласының министрдің
Сот мүшелерінің, өзге де                       әкімі,    бұйрығы
мемлекеттік органдар басшыларының,             МАҚКМ
елшілік корпусы мен Қазақстан
жұртшылығы өкілдерінің қатысуымен
Парламенттің екі Палатасының
салтанатты мәжілісін өткізуді
және мерекелік концертті өткізуді
қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
37 Облыстардың, Астана және Алматы     2001 жылғы  Облыстар.  Әкімдердің
қалаларының бас қалада өтетін       желтоқсан   дың,       шешімдері
мерекелік іс-шараларға қатысу                    Астана
үшін ресми делегацияларын                        және
жасақтау және жіберу                            Алматы
қалаларының
әкімдері
_________________________________________________________________________
38 Қазақстан Республикасы Президенті.  2001 жылғы  Астана     Әкімнің
нің атынан қабылдау ұйымдастыру.     16 желтоқ. қаласының  шешімі
ды қамтамасыз ету                     сан       әкімі,
Қазақстан
Республикасы
Президентінің
Іс Басқармасы
(келісім
бойынша)
_________________________________________________________________________
39 Қазақстан тарихы 5 томдығының     2001 жылғы    БҒМ        Министрдің
басып шығарылуының аяқталуын      ІҮ тоқсан                бұйрығы
қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
40 БҰҰ мен ЮНЕСКО-ның штаб пәтер.     2001 жылғы    СІМ       Министрдің
лерінде Қазақстан тәуелсіздігінің   ІІІ-ІҮ                 бұйрығы
10 жылдығына орайластырылған        тоқсан
арнайы көрмелер ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
41 Еліміздің шет елдердегі барлық     2001 жылғы    СІМ      Министрдің
дипломатиялық өкілдіктерінде       ІҮ тоқсан              бұйрығы
Қазақстан Республикасының Күнін
өткізуді қамтамасыз ету
_________________________________________________________________________
42 Шетелдік БАҚ-да республиканың      Тұрақты      СІМ,      Министрлердің
тәуелсіз жылдарындағы қол жеткен               МАҚКМ,     бұйрықтары
жетістіктері туралы публицисти.
калық және өзге де ақпараттық
материалдар жариялауды ұйымдастыру
_________________________________________________________________________
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

22-1. Обеспечить проведение в городе     Сентябрь     Фирма     Приказы
Астане первой Международной          2001 года   "Казэкспо",
торговой ярмарки                                  МИД, МЭиТ,
"Шанырак-10"                                      Аким г.Астаны
23  Организовать проведение междуна-     Сентябрь      АТурС    Приказ
родного туристического фестиваля -   2001 года              председа-
ярмарки "Шелковый путь Казахстана"                          теля
агентства
24  Обеспечить разработку и издание      Октябрь       МОН      Приказ
10-томного энциклопедического        2001 года              министра
справочника "Суверенному
Казахстану 10 лет"
25  Обеспечить проведение республи-      Октябрь       Минобо-  Приказы
канского фестиваля армейской         2001 года     роны,    министров
песни "Жас - Улан"                                 МКИОС
26  Обеспечить подготовку и выпуск       Ноябрь      Агентство  Приказ
юбилейного статистического сборника  2001 года   по статис- председа-
тике       теля
агентства
27  Обеспечить подготовку и издание      Декабрь       МКИОС    Приказ
книги: "Казахстан: 10 лет по пути    2001 года              министра
созидания" на казахском и русском
языках
28  (исключена - N 1807 от 5 декабря 2000 г.
P001807_
)
29  Организовать проведение междуна-       II-III      МОН,     Приказы
родных научно-практических           кварталы      МЮ       министров
конференций: "10 лет суверенного     2001 года
Казахстана: история и перспективы
развития";
"Правовое развитие Казахстана за
10 лет государственной
независимости"
30  Организовать проведение серий        III-IV        МКИОС    Приказ
региональных научно-практических     кварталы               министра
конференций и круглых столов,        2001 года
посвященных вопросам становления
независимости
31  Организовать массовый выпуск         II-III      Минтранс-  Приказ
юбилейной серии марок, монет и       кварталы    ком,       министра,
значков                              2001 года   Нацбанк    решение
(по сог-   Совета
ласованию) директоров
32  Обеспечить подготовку и выпуск       III квартал   МЮ       Приказ
подарочного сборника нормативных     2001 года              министра
правовых актов республики,
посвященных юбилею
33  Обеспечить подготовку проекта        Октябрь     МЭ, МКИОС, Приказы
текста ежегодного Послания           2001 года   МФ, АСП    министров,
Президента страны народу                         (по сог-   председа-
Казахстана, обобщающего итоги                    ласованию) теля
пройденного за эти годы                                     агентства
независимости пути и определяющего
перспективные задачи перед
государством и обществом по
укреплению суверенитета, его
опубликование в республиканских
средствах массовой информации и
размещение в сайтах ИНТЕРНЕТА
34  Организовать проведение акции по     Декабрь       Акимы    Решения
вручению памятных подарков всем      2001 года   областей,  акима
детям Казахстана - ровесникам                    гг. Аста-
независимости республики                         ны и
Алматы
35  Организовать проведение специаль-    Декабрь       Аким г.   Решение
ных юбилейных мероприятий в          2001 года     Алматы    акима
г. Алматы, увековечивающих память
о событиях обретения независимости
в исторических местах и зданиях
36  Обеспечить проведение в г. Астане    Декабрь       Аким г.   Решение
торжественного заседания обеих       2001 года     Астаны,   акима,
Палат Парламента с участием членов                  МКИОС    приказ
Правительства, Конституционного                              министра
Совета, Верховного Суда, руководи-
телей иных государственных
органов, представителей
дипломатического корпуса и
казахстанской общественности и
праздничного юбилейного концерта
37  Сформировать и направить             Декабрь       Акимы     Решения
официальные делегации областей,      2001 года     областей, акимов
гг. Астаны и Алматы для участия в                  гг.
юбилейных мероприятиях в столице                   Астаны и
Алматы
38  Обеспечить организацию приема от     16 декабря    Аким г.   Решение
имени Президента Республики          2001 года     Астаны,   акима
Казахстан                                         Управление
Делами
Президента
Республики
Казахстан
(по согла-
сованию)
39  Обеспечить завершение издания        IV квартал    МОН       Приказ
5-томника Истории Казахстана         2001 года               министра
40  Организовать в штаб-квартирах        III-IV        МИД       Приказ
ООН и ЮНЕСКО специальные             кварталы                министра
выставки, приуроченные к 10-й        2001 года
годовщине независимости Казахстана
41  Обеспечить проведение во всех        IV квартал    МИД       Приказ
дипломатических представительствах   2001 года               министра
нашей страны за рубежом Дня
Республики Казахстан
42  Организовать в зарубежном СМИ        Постоянно     МИД,      Приказы
размещение публицистических и                      МКИОС     министров
иных информационных материалов о
достижениях республики за годы
независимости
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова г.В.)