Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргiзу үшiн тәуелсіз аудиторды таңдау жөнiндегi конкурстық комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 15 қараша N 1212
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбiр мәселелерi туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына , "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитiн жүргізу үшiн тәуелсiз аудиторды таңдау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 26 шiлдедегi N 1011 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару жөнiндегi кеңес мүшелерiнiң ұсыныстарын ескере отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитiн жүргiзу үшiн тәуелсiз аудиторды таңдау жөнiндегі конкурсты өткiзу үшiн мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Павлов                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Александр Сергеевич     бiрiншi орынбасары, төраға
Өтембаев              - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Epжан Әбілқайырұлы      Әкiмшiлiгі Басшысының орынбасары,
төрағаның орынбасары (келiсiм бойынша)
комиссия мүшелерi:
Кәкiмжанов            - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi
Зейнолла Халидоллаұлы
Рахметов              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы       вице-министрі
Сәтқалиева            - Қазақстан Республикасының Қаржы
Валентина Адамовна      министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң
төрайымы
Есiмханов             - депутат, Қазақстан Республикасы
Сағындық Өлмесекұлы     Парламентiнiң Сенаты Экономика, қаржы және
бюджет жөнiндегi комитетiнiң мүшесi
(келiсiм бойынша)
Қосмамбетов           - депутат, Қазақстан Республикасы
Төлебек Қосмамбетұлы    Парламентiнiң Мәжiлiсi Қаржы және бюджет
жөнiндегi комитетiнiң мүшесi
(келiсiм бойынша)
Зейнелғабдин          - Республикалық бюджеттiң атқарылуын
Алтай Болтайханұлы      бақылау жөнiндегi есеп комитетi
аппаратының жетекшiсi (келiсiм бойынша)
Әлжанов               - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
Батырбек Асылбекұлы     Монетарлық операциялар департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша).
2. Конкурстық комиссия заңнамада белгiленген тәртіппен 2002 жылғы 31 желтоқсанға дейiн Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының 2002 жылы жыл сайынғы сыртқы аудитiн жүргiзу үшін тәуелсiз аудиторды таңдау жөнiндегi конкурсты өткiзсiн және оның нәтижелерi бойынша конкурстың жеңiмпазын анықтасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об образовании конкурсной комиссии по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 1212
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1011 "Об утверждении Правил выбора независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. С учетом представлений членов Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан образовать комиссию для проведения конкурса по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан в следующем составе:
Павлов                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич           Республики Казахстан, председатель
Утембаев                    - заместитель Руководителя
Ержан Абулхаирович            Администрации Президента
Республики Казахстан, заместитель
председателя (по согласованию)
Члены комиссии:
Какимжанов                  - Министр финансов Республики
Зейнулла Халидоллович         Казахстан
Рахметов                    - вице-Министр финансов Республики
Hypлан Кусаинович             Казахстан
Саткалиева                  - Председатель Комитета
Валентина Адамовна            казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан
Есимханов                   - депутат, член Комитета по
Сагындык Ольмесекович         экономике, финансам и бюджету
Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Космамбетов                 - депутат, член Комитета по
Тулебек Космамбетович         финансам и бюджету Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Зейнельгабдин               - руководитель аппарата Счетного
Алтай Болтайханович           комитета по контролю за
исполнением республиканского
бюджета (по согласованию)
Альжанов                    - директор Департамента монетарных
Батырбек Асылбекович          операций Национального Банка
Республики Казахстан
(по согласованию).
2. Конкурсной комиссии в установленном законодательством порядке провести конкурс до 31 декабря 2002 года по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан за 2002 год и определить по его результатам победителя конкурса.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан