Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005-2007 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1180 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2004 жылғы 11 қазандағы N 1459  Жарлығын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілiп отырған Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005-2007 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Iс-шаралар жоспары) бекiтiлсiн.
2. Орталық және жергілiктi атқарушы органдар:
1) Іс-шаралар жоспарын iске асыру жөнiнде шаралар қабылдасын;
2) жарты жылдықтың және жылдың қорытындылары бойынша 10 шілдеге және 10 қаңтарға Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым министрлігіне Іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы ақпарат ұсынсын.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi бiр ай мерзiмде бiлiм берудi дамыту жөнiнде өңiрлiк бағдарламалар әзiрлесiн.
4. Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым министрлiгi жыл сайын 20 шiлдеге және 20 қаңтарға Қазақстан Республикасының Үкiметiне Iс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы жиынтық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз етсiн.
5. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалу барысын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары А.С. Есімовке жүктелсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.06.11. N   583   қаулысымен.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 11 қарашадағы
N 1180 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың
2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын
iске асыру жөнiндегi 2005-2007 жылдарға арналған
iс-шаралар жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.06.11. N   583 , 2005.09.27. N  955  (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз), 2005.101.06.  N 2 , 2006.07.27.  N 711 қаулыларымен.
___________________________________________________________________
P/c|    Іс-шаралар    | Аяқталу |Орындау.|Орындалу|Болжамды|Қаржыл.
N |                  | нысаны  |  ға    |мерзімі |шығыстар|андыру
|                  |         |жауапты |        |  млн.  | көзі
|                  |         |        |        | теңге* |
___|__________________|_________|________|________|________|________

Об утверждении Плана мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1180
В целях реализации  Указа  Президента Республики Казахстан от 11 октября 2004 года N 1459 "О Государственной программе развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы (далее - План мероприятий).
2. Центральным и местным исполнительным органам:
1) принять меры по реализации Плана мероприятий;
2) по итогам полугодия и года к 10 июля и 10 января представлять информацию о ходе исполнения Плана мероприятий в Министерство образования и науки Республики Казахстан.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы в месячный срок разработать региональные программы по развитию образования.
4. Министерству образования и науки Республики Казахстан обеспечить представление в Правительство Республики Казахстан сводной информации о ходе исполнения Плана мероприятий ежегодно к 20 июля и 20 января.
5. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
6. Контроль за ходом исполнения настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Есимова А.С.  <*>
Сноска. Пункт 6 - в редакции постановления Правительства РК от 11 июня 2005 г.  N 583 .
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2004 года N 1180
План мероприятий
на 2005-2007 годы по реализации Государственной
программы развития образования в Республике Казахстан
на 2005-2010 годы  <*>
Сноска. В План мероприятий внесены изменения - постановлением Правительства РК от 11 июня 2005 г.  N 583  ; от 27 сентября 2005 г.  N 955 ; от 6 января 2006 года  N 2 ; от 27 июля 2006 года N  711 .
--------------------------------------------------------------------------
N  !      Мероприятия  !  Форма     !Ответст-! Срок ис- !Предпола-!Источ-
п/п!                   ! завершения !венные  ! полнения !гаемые   !ник
!                   !            !исполни-!          !расходы  !финан-
!                   !            !тели    !          !млн.     !сиро-
!                   !            !        !          !тенге*   !вания
--------------------------------------------------------------------------

1 |         2        |     3   |    4   |    5   |    6   |   7
____________________________________________________________________
1. Жалпы концептуалды бөлім
___________________________________________________________________
1.  "Бiлiм туралы"     Қазақстан  БҒМ, ДСМ  2007   Бюджеттік
Қазақстан Респуб.  Республи.            жылғы  қаржылан.
ликасы Заңының     касы                   І    дыруды
жобасын әзірлеу    Заңының              тоқсан қажет
жобасы                      етпейді
___________________________________________________________________
2. Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқыту
___________________________________________________________________
2.  Қазақстан          Қазақстан  БҒМ,      2006   Бюджеттiк
Республикасында    Республи.  облыстар. жылғы  қаржылан.
мектепке дейiнгі   касының    дың,       IV    дыруды
тәрбие мен оқытуды Үкiметi    Астана    тоқсан қажет
қолдау жөнiндегi   қаулысының және             етпейді
iс-шаралар жоспа.  жобасы     Алматы
рын әзiрлеу                   қалалары.
ның
әкiмдерi
3.  Толық және жарты   Бұйрық     БҒМ,      2007   Бюджеттiк
күн болатын                   Әдiлет.   жылғы  қаржылан.
мектепке дейiнгi              минi      ІІІ    дыруды
шағын орталықтар.                       тоқсан қажет
дың, жалпы дамыту                              етпейді
үлгiсiндегi
мектепке дейiнгi
ұйымдардың (ясли.
лер, ясли бақша.
лар, бала бақша.
лар, оқу-тәрбие
орталықтары
қызметін ұйымдас.
тыру туралы үлгi
ереже әзірлеу
4.  Мектепке дейінгі   Қазақстан  БҒМ       2005   Бюджеттiк
ұйымдарды салу мен Республи.            жылғы  қаржылан.
ашылуына қатысатын касының               20    дыруды
кәсіпорындарға     Үкiметiне            шілде  қажет
жеңілдікпен салық  ұсыныстар                   етпейді
салу жөнінде ұсы.
ныстар енгiзу
5.  "Meктепке дейiнгi  Қазақстан  БҒМ       2005   146,0      Респу.
балалық шақ"       Республи.            жылғы  2005ж. -   блика.
республикалық      касының                І    81,9       лық
орталығын құру     Үкіметі              тоқсан 2006ж. -   бюджет
қаулысының                  29,1
жобасы                      2007ж. -
35,0
6.  Білім беру ұйым.   Әкiмдердiң Облыстар. жыл    Ағымдағы   Жергі.
дарының базасында  шешімдері  дың,      сайын  шығыстар   лікті
мектепке дейiнгi              Астана           шегінде    бюд.
шағын орталықтарды            және                        жет.
құруды қамтамасыз             Алматы                      тер,
ету                           қалала.                     жеке
рының                       меншік
әкімдері,                   инвес.
БҒМ                         тиция.
лар
___________________________________________________________________

1 !         2         !     3      !    4   !     5    !    6    !   7
--------------------------------------------------------------------------
1. Общая концептуальная часть
1  Разработать проект   Проект      МОН, МЗ   I квартал  Не тре-
Закона Республики    Закона                2007 года  бует бюд-
Казахстан            Республики                       жетного
"Об образовании"     Казахстан                        финанси-
рования
2. Дошкольное воспитание и обучение
2. Разработать План     Проект      МОН,      IV         Не тре-
мероприятий по под-  постанов-   акимы,    квартал    бует
держке дошкольного   ления       областей, 2006 года  бюджет-
воспитания и обуче-  Правитель-  гг.                  ного
ния в Республике     ства        Астаны               финанси-
Казахстан            Республики  и Алматы             рования
Казахстан
3. Разработать типовые  Приказ      МОН, МЮ   III        Не тре-
правила об органи-                         квартал    бует
зации деятельности                         2007 года  бюджет-
дошкольных мини-                                      ного
центров с полным и                                    финанси-
неполным днем пребы-                                  рования
вания, дошкольных
организаций обще-
развивающего типа
(ясли, ясли-сады,
детские сады,
учебно-воспитатель-
ные центры)
4. Внести предложения   Предложения  МОН      20 июля    Не тре-
по льготному налого- Правитель-            2005 года  бует
обложению предприя-  ству                             бюджет-
тий, участвующих в   Республики                       ного
строительстве и      Казахстан                        финанси-
открытии дошкольных                                   рования
организаций
5. Создать Республикан- Проект       МОН      I квартал  146,0     Рес-
ский центр "Дошколь- постанов-             2005 года  2005 г.-  публи-
ное детство"         ления                            81,9      кан-
Правитель-                       2006 г.-  ский
ства                             29,1      бюджет
Республики                       2007 г.-
Казахстан                        35,0
6. Обеспечить создание  Решения     Акимы     ежегодно   В преде-  Мест-
дошкольных мини-     акимов      областей,            лах теку- ные
центров на базе                  гг.                  щих рас-  бюдже-
организаций                      Астаны и             ходов     ты,
образования                      Алматы,                        част-
МОН                            ные
инвес-
тиции

3. Жалпы орта білім беру
___________________________________________________________________
7.  12 жылдық жалпы    Қазақстан  БҒМ,      2006   Бюджеттік
орта бiлiм беруге  Республи.  облыстар. жылғы  қаржылан.
көшу жөнiндегі     касының    дың,       ІI    дыруды
iс-шаралар жоспа.  Үкiметi    Астана    тоқсан қажет
рын әзiрлеу        қаулысының және             етпейді
жобасы     Алматы
қалалары.
ның
әкiмдерi
8.  12 жылдық орта     Бұйрық,    БҒМ,      жыл    11399,1
бiлiм беруге көшу. әкімдердің облыстар. сайын  2005ж. -
дi ескере отырып,  шешімі     дың,       ІV    3799,1
пәндер бойынша                Астана    тоқсан 2006ж. -
мемлекеттік жалпы.            және             3800,0
ға мiндеттi стан.             Алматы           2007ж. -
дарттарды, оқу                қалала.          3800,0
бағдарламаларын               рының            3963,0     Респу.
әзiрлеу; орта                 әкімдері         2005ж. -   блика.
бiлiм ұйымдары                                 1320,4     лық
және шетелдегі                                 2006ж. -   бюджет
қазақ диаспорасы                               1321,3
үшiн оқулықтар мен                             2007ж. -
оқу-әдістемелік                                1321,3
құралдарды әзiр.                               7436,1     Жергі.
леу, сатып алу                                 2005ж. -   лікті
және жеткізу                                   2478,7     бюд.
2006ж. -   жеттер
2478,7
2007ж. -
2478,7
9.  Даму мүмкiндiктерi Қазақстан  БҒМ,      2006   Бюджеттік
шектеулі балаларды Республи.  облыстар. жылғы  қаржылан.
әлеуметтiк және    касының    дың,       ІV    дыруды
медициналық-педа.  Үкіметі    Астана    тоқсан қажет
гогикалық түзей    қаулысының және             етпейді
отырып қолдау      жобасы     Алматы
жөнiндегi іс-                 қалала.
шаралар жоспарын              рының
әзірлеу                       әкімдері
10. Психологиялық-     Бұйрық     БҒМ       2006   Бюджеттік
педагогикалық                           жылғы  қаржылан.
консультацияның                          І     дыруды
жұмысын ұйымдас.                        тоқсан қажет
тыру ережесiн                                  етпейді
әзiрлеу
11. "Оқулық" ғылыми-   Қазақстан  БҒМ       2005   134,9      Респу.
практикалық орта.  Республи.            жылғы  2005ж. -   блика.
лығын құру         касының               І     68,9       лық
Үкіметі              тоқсан 2006ж. -   бюджет
қаулысының                  32,2
жобасы                      2007ж. -
33,8

3. Среднее общее образование
7. Разработать План     Проект      МОН,      II         Не тре-
мероприятий по       постанов-   акимы     квартал    бует
переходу на 12-лет-  ления       областей, 2006 года  бюджет-
нее среднее          Правитель-  гг.                  ного
общее образование    ства        Астаны               финанси-
Республики  и Алматы             рования
Казахстан
8. Разработать госу-    Приказ,     МОН,      IV         11399,1   Рес-
дарственные обще-    решение     акимы     квартал    2005 г.-  публи-
обязательные         акимов      областей, ежегодно   3799,1    кан-
стандарты, учебные               гг.                  2006 г.-  ский
программы по пред-               Астаны               3800,0    бюд-
метам и дисциплинам              и Алматы             2007 г.-  жет
с учетом перехода                                     3800,0
на 12-летнее                                          3963,0
среднее образование;                                  2005 г.-
разработать, при-                                     1320,4
обрести и доставить                                   2006 г.-
учебники и учебно-                                    1321,3
методические пособия                                  2007 г.-
для организаций                                       1321,3
среднего образования                                  7436,1
и казахской диаспоры                                  2005 г.-  Мест-
за рубежом                                            2478,7    ные
2006 г.-  бюд-
2478,7    жеты
2007 г.-
2478,7
9. Разработать План     Проект      МОН,      IV         Не тре-
мероприятий по       постанов-   акимы     квартал    бует
социальной и медико- ления       областей, 2006 года  бюджет-
педагогической кор-  Правитель-  гг.                  ного
рекционной под-      ства        Астаны               финанси-
держке детей с       Республики  и Алматы             рования
ограниченными воз-   Казахстан
можностями в
развитии
10  Разработать Правила  Приказ      МОН       I квартал  Не тре-
организации работы                         2006 года  бует
психолого-педагоги-                                   бюджет-
ческой консультации                                   ного
финанси-
рования
11. Создать научно-      Проект      МОН       I          134,9     Рес-
практический Центр   постанов-             квартал    2005 г.-  публи-
"Учебник"            ления                 2005 года  68,9      кан-
Правитель-                       2006 г.-  ский
ства                             32,2      бюд-
Республики                       2007 г.-  жет
Казахстан                        33,8

12. Жалпы орта бiлiм   Бұйрық     БҒМ,      жыл    16341,2    Респу.
беретiн мемлекет.             облыстар. сайын  2005ж. -   блика.
тiк мекемелердiң              дың,       І     2550,4     лық
үлгi штаттарын                Астана    тоқсан 2006ж. -   бюджет
ұстауға мақсатты              және             5355,3
трансферттердi                Алматы           2007ж. -
бөлудi қамтамасыз             қалала.          8435,5
ету жобасы                    рының
әкімдері
13. Жаңадан енгізі.    Бұйрық     БҒМ,      жыл    11216,6    Респу.
летін білім беру              облыстар. сайын  2005ж. -   блика.
объектілерін                  дың,       І     2158,2     лық
ұстауға мақсатты              Астана    тоқсан 2006ж. -   бюджет
трансферттерді                және             4046,6
бөлуді қамтамасыз             Алматы           2007ж. -
ету                           қалала.          5011,8
рының
әкімдері
14. Қазақстан          Бұйрық     БҒМ       2005   Бюджеттік
Республикасының                         жылғы  қаржылан.
қосымша білім беру                       ІІІ   дыруды
жүйесінде оқушы.                        тоқсан қажет
ларды әлеуметтен.                              етпейді
діруді ғылыми-
әдістемелік қамта.
масыз ету жөнінде
ұсынымдар әзірлеу
15. Оқушыларға қосымша  Бұйрық    БҒМ       2005   Бюджеттік
білім беру бағдар.                      жылғы  қаржылан.
ламаларына үлгі                          IV    дыруды
талаптар әзірлеу                        тоқсан қажет
етпейдi
____________________________________________________________________
4. Кәсiби білім беру
____________________________________________________________________
16. Мынадай бағдар.    Қазақстан  БҒМ,      2007   Бюджеттiк
ламаларды iске     Республи.  МАСМ,     жылғы  қаржылан.
асыратын ұйымдар.  касының    ДСМ,       IV    дыруды
дың қызметін ұйым. Үкіметі    Әдiлет.   тоқсан қажет
дастыру туралы     қаулысының мині,            етпейді
үлгi ереже         жобасы     Еңбекмині
әзірлеу:
техникалық және
кәciптік бiлiм
беру;
орта бiлiмнен
кейінгі кәсіптік
бiлiм бepу;
мәдениет және өнер
мамандықтары
бойынша;
даму мүмкіндіктері
шектеулі адамдарға
арналған кәсiптiк
және техникалық
бiлiм беру;
түзету мекемеле.
рiндегi адамдарға
арналған кәсiптiк
және техникалық
бiлiм беру;
техникалық және
қызмет көрсету
еңбек кадрларын
кәсiби оқыту
(курстық даярлау,
қайта даярлау
және біліктілігiн
арттыру)
17. Техникалық және    Бұйрық     БҒМ, ИСМ, 2007   Бюджеттік
кәсiптiк, орта                ДСМ,      ж. IV  қаржылан.
білімнен кейiнгi              Еңбекминi тоқсан дыруды
кәсіптік бiлiм                                 қажет
беру мамандықта.                               етпейді
рының жiктеуiшiн
жасау

12. Обеспечить           Приказ      МОН,      I квартал  16341,2   Рес-
выделение целевых                акимы     ежегодно   2005 г.-  публи-
трансфертов на                   областей,            2550,4    кан-
содержание типовых               гг.                  2006 г.-  ский
штатов государст-                Астаны               5355,3    бюджет
венных учреждений                и Алматы             2007 г.-
среднего общего                                       8435,5
образования
13. Обеспечить выде-     Приказ      МОН,      I квартал  11216,6   Рес-
ление целевых транс-             акимы     ежегодно   2005 г.-  публи-
фертов на содержание             областей,            2158,2    кан-
вновь вводимых                   гг.                  2006 г.-  ский
объектов образования             Астаны               4046,6    бюджет
и Алматы             2007 г.-
5011,8
14. Разработать реко-    Приказ      МОН       III        Не тре-
мендации по научно-                        квартал    бует
методическому обес-                        2005 года  бюджет-
печению социализации                                  ного
школьников в системе                                  финанси-
дополнительного                                       рования
образования Респуб-
лики Казахстан
15. Разработать пример-  Приказ      МОН       IV         Не тре-
ные требования к                           квартал    бует
программам дополни-                        2005 года  бюджет-
тельного образования                                  ного
школьников                                            финанси-
рования
4. Профессиональное образование
16. Разработать Типовые  Проект      МОН,      IV         Не тре-
правила об органи-   постанов-   МКИС,     квартал    бует
зации деятельности   ления       МЗ, МЮ,   2007 года  бюджет-
организаций, реали-  Правитель-  МТСЗН                ного
зующих программы:    ства                             финанси-
технического и       Республики                       рования
профессионального    Казахстан
образования;
послесреднего
профессионального
образования;
по специальностям
культуры и искусства;
профессионального
и технического
образования для лиц
с ограниченными
возможностями в
развитии;
профессионального
и технического
образования для лиц,
содержащихся в
исправительных
учреждениях;
профессионального
обучения (курсовой
подготовки, пере-
подготовки повышение
квалификации) кадров
технического и
обслуживающего труда
17. Создать клас-        Приказ      МОН,      IV         Не тре-
сификатор специаль-              МИТ, МЗ,  квартал    бует
ностей технического              МТСЗН     2007 года  бюджет-
и профессионального,                                  ного
послесреднего                                         финанси-
профессионального                                     рования
образования

18. Техникалық және   Бұйрық     БҒМ,      2007   Бюджеттік
кәсіптік                     Еңбек.    жылғы  қаржылан.
мамандықтарының              минi,      IV    дыруды
тізбесін, орта               ДСМ       тоқсан қажет
білімнен кейінгі                              етпейді
кәсіптік білім
беру мамандықта.
рының тізбесін
әзірлеу
19. Техникалық және    Бұйрық     БҒМ, ДСМ  2007   Бюджеттік
кәсiптiк, орта                          жылғы  қаржылан.
білімнен кейiнгi                         IV    дыруды
кәсіптік білім                          тоқсан қажет
беру мамандықтары                              етпейді
бойынша кәсiби
бiлiм, дағдылар
мен iскерлiк дең.
гейлерiне қойыла.
тын біліктілік
талаптарын әзiрлеу
20. Кәсiптiк бастауыш, Бұйрық     БҒМ,      2005   123,6      Респу.
кәсіптік орта,                ИСМ, ДСМ  жылғы  2005ж. -   блика.
кәсiптік жоғары                          IV    39,2       лық
және кәсiптiк                           тоқсан 2006ж. -   бюджет
жоғары оқу орнынан                             41,2
кейінгі бiлiм                                  2007ж. -
берудiң мемлекет.                              43,2
тiк стандарттарын
жетілдіру
21. Педагогикалық      Қазақстан  БҒМ       2005   2991,4     Респу.
мамандықтар бойын. Республи.            жылғы  2005ж. -   блика.
ша жоғары білімді  касының               ІІ    258,7      лық
мамандарды даяр.   Үкіметі              тоқсан 2006ж. -   бюджет
лауға арналған     қаулысының                  988,4
мемлекеттiк бiлiм  жобасы                      2007ж. -
беру тапсырысын 5                              1744,3
мың грантқа
арттыру
22. Қазақстан Респуб.  Қазақстан  БҒМ       жыл    Бюджеттік
ликасының индустр. Республи.            сайын  қаржылан.
иялық-инновациялық касының               II    дыруды
дамуының 2003-2015 Үкіметі              тоқсан қажет
жылдарға арналған  қаулысының                  етпейді
стратегиясын iске  жобасы
асыруды қамтамасыз
ететiн техникалық
мамандықтар бойын.
ша жоғары білікті
кадрларды басым.
дықпен даярлауды
қамтамасыз ету
23. Жоғары оқу орында. Бұйрық     БҒМ, ДСМ  жыл    300,0      Респу.
ры үшін оқу әдеби.                      сайын  2005ж. -   блика.
еттерін дайындау.                        IV    100,0      лық
ды, басып шығаруды                      тоқсан 2006ж. -   бюджет
және сатып алуды                               100,0
қамтамасыз ету                                 2007ж. -

18. Разработать:         Приказ      МОН,      IV         Не тре-
перечень специаль-               МТСЗН,    квартал    бует
ностей технического              МЗ        2007 года  бюджет-
и профессионального                                   ного
образования;                                          финанси-
перечень специаль-                                    рования
ностей послесреднего
профессионального
образования
19. Разработать квали-   Приказ      МОН,      IV         Не тре-
фикационные требо-               МЗ        квартал    бует
вания к уровню                             2007 года  бюджет-
профессиональных                                      ного
знаний, умений и                                      финанси-
навыков по специаль-                                  рования
ностям технического
и профессионального
послесреднего
профессионального
образования
20. Совершенствовать     Приказ      МОН,      IV         123,6     Рес-
государственные                  МИТ, МЗ   квартал    2005 г.-  публи-
стандарты начального                       2005 года  39,2      кан-
профессионального,                                    2006 г.-  ский
среднего профес-                                      41,2      бюджет
сионального,                                          2007 г.-
высшего профес-                                       43,2
сионального и
послевузовского
профессионального
образования
21. Увеличить государ-  Проект       МОН       II         2991,4    Рес-
ственный образова-  постановле-            квартал    2005 г.-  пуб-
тельный заказ на    ния Прави-             2005 года  258,7     ликан-
подготовку специа-  тельства                          2006 г.-  ский
листов с высшим     Республики                        988,4     бюджет
образованием по     Казахстан                         2007 г.-
педагогическим                                        1744,3
специальностям
на 5 тыс. грантов
22. Обеспечить пре-     Проект       МОН       II         Не тре-
имущественную       постановления          квартал    бует
подготовку кадров   Правительства          ежегодно   бюджет-
высшей квалификации Республики                        ного
по техническим      Казахстан                         финанси-
специальностям,                                       рования
обеспечивающих
реализацию Страте-
гии индустриально-
инновационного
развития Республики
Казахстан на 2003-
2015 годы
23. Обеспечить подго-    Приказ      МОН, МЗ   IV         300,0     Рес-
товку, издание и                           квартал    2005 г.-  публи-
приобретение учебной                       ежегодно   100,0     кан-
литературы для                                        2006 г.-  ский
высших учебных заве-                                  100,0     бюджет
дений                                                 2007 г.-

100,0
24. Кредиттік оқыту    Қазақстан  БҒМ, ДСМ  2007   Бюджеттік
жүйeci негізiнде   Республи.            жылғы  қаржылан.
техникалық кәсiп.  касының               20    дыруды
тік бiлiм беру,    Үкіметіне            қаңтар қажет
орта бiлiмнен      ақпарат                     етпейдi
кейiнгi білім беру
және жоғары бiлiм
беру (бакалавриат)
бағдарламаларын
үйлестірудi жүзеге
асыру
25. Жоғары оқу орнына  Бұйрық     БҒМ, ДСМ  2005   Бюджеттік
қабылдаудың үлгі                        жылғы  қаржылан.
ережесiн жетiлдiру                       IV    дыруды
тоқсан қажет
етпейдi
26. Сырттай және       Қазақстан  БҒМ       2005   Бюджеттік
қосымша кәсіптік   Республи.            жылғы  қаржылан.
бiлім берудiң маз. касының               IV    дыруды
мұны мен құрылымын Yкiметiне            тоқсан қажет
реттеу жөнiнде     ұсыныстар                   етпейді
ұсыныстар енгiзу
27. Бакалавриат және   Бұйрық     БҒМ, ИСМ, 2007   Бюджеттік
магистратура                  ДСМ       жылғы  қаржылан.
мамандықтарының                          І     дыруды
жiктеуішін                              тоқсан қажет
жетілдіру                                      етпейдi
28. Қазіргі заманғы    Бұйрық     БҒМ       жыл    2581,0     Респу.
талаптарға сәйкес                       сайын  2005ж. -   блика.
келетiн жаңа                             ІІІ   332,1      лық
магистрлiк (шебер.                      тоқсан 2006ж. -   бюджет
лiк) бағдарламалар                             1006,2
бойынша кадрлар                                2007ж. -
даярлауды қамтама.                             1242,7
сыз ету
29. 5 жоғары оқу орын. Бұйрық     БҒМ       2007   Бюджеттік
дарының базасында                       жылғы  қаржылан.
халықаралық аккре.                       IV    дыруды
диттелген доктор.                       тоқсан қажет
лық бағдарламалары                             етпейді
бар жетекшi шетел.
дiк жоғары оқу
орындарымен әрiп.
тестiк қарым-қаты.
наста PhD доктор.
ларын даярлау
жөнiндегi орталық.
тарды құру
30. PhD докторлық      Бұйрық     БҒМ       жыл    570,3      Респу.
бағдарламаларын                         сайын  2005ж. -   блика.
енгізу                                  III    49,1       лық
тоқсан 2006ж. -   бюджет
196,3
2007ж. -
324,9
31. Бакалавриат,       Бұйрық     БҒМ       жыл    Бюджеттік
магистратура және                       сайын  қаржылан.
PhD мамандықтары                        ІІІ    дыруды
бойынша оқытудың                        тоқсан қажет
кредиттiк                                      етпейді
жүйесiн енгiзу

100,0
24. Осуществить гармо-   Информация  МОН, МЗ   20 января  Не тре-
низацию программ     Правитель-            2007 года  бует
технического профес- ству                             бюджет-
сионального образо-  Республики                       ного
вания, послесреднего Казахстан                        финанси-
образования и выс-                                    рования
шего образования
(бакалавриат) на
основе системы
кредитного обучения
25. Совершенствовать     Приказ      МОН, МЗ   IV         Не тре-
типовые правила                            квартал    бует
приема в высшие                            2005 года  бюджет-
учебные заведения                                     ного
финанси-
рования
26. Внести предложения   Предложения  МОН      IV         Не тре-
по упорядочению      Правитель-            квартал    бует
содержания и струк-  ству                  2005 года  бюджет-
туры заочного и      Республики                       ного
дополнительного      Казахстан                        финанси-
профессионального                                     рования
образования
27. Совершенствовать     Приказ      МОН,МИТ,  I квартал  Не тре-
классификатор                      МЗ      2007 года  бует
специальностей                                        бюджет-
бакалавриата и                                        ного
магистратуры                                          финанси-
рования
28. Обеспечить под-      Приказ        МОН     III        2581,0    Рес-
готовку кадров по                          квартал    2005 г.-  публи-
новым магистерским                         ежегодно   332,1     кан-
(мастерским) про-                                     2006 г.-  ский
граммам, соответ-                                     1006,2    бюджет
ствующим современ-                                    2007 г.-
ным требованиям                                       1242,7
29. Создать на базе      Приказ        МОН     IV         Не тре-
5 вузов центры по                          квартал    бует
подготовке докторов                        2007 года  бюджет-
PhD в партнерстве                                     ного
с ведущими зарубеж-                                   финанси-
ными вузами, имеющими                                 рования
международные аккре-
дитованные доктор-
ские программы
30. Внедрить докторские  Приказ        МОН     III        570,3     Рес-
программы PhD                              квартал    2005 г.-  публи-
ежегодно   49,1      кан-
2006 г.-  ский
196,3     бюджет
2007 г.-
324,9
31. Внедрить кредитную   Приказ        МОН     III        Не тре-
систему обучения по                        квартал    бует
специальностям                             ежегодно   бюджет-
бакалавриата,                                         ного
магистратуры и PhD                                    финанси-
рования

32. Жоғары және жоғары   Бұйрық    БҒМ      жыл    3784,7    Респу.
оқу орнынан кейiнгi                    сайын   2005ж. -  блика.
кәсiптiк бiлiм беру                     ІІІ    717,1     лық
бағдарламалары                         тоқсан  2006ж. -  бюджет
бойынша оқыту үшiн                             1235,0
Қазақстанның 3 мың                             2007ж. -
азаматын озық шет-                             1832,6
елдiк жоғары оқу
орындарына жiберу
33. Ұлттық жоғары оқу  Қазақстан  БҒМ       жыл    796,8      Респу.
орындарына шетел.  Республи.            сайын  2005ж. -   блика.
дiк оқытушылар мен касының               20    265,6      лық
консультанттарды   Үкіметіне            шілде  2006ж. -   бюджет
тарту              ақпарат                     265,6
2007ж. -
265,6
34. Бiлiм кредитiн     Қазақстан  БҒМ       2005   Бюджеттік
берудi жетілдiру   Республи.            жылғы  қаржылан.
жөнiнде ұсыныстар  касының               20    дыруды
енгiзу             Үкiметiне            шілде  қажет
ұсыныстар                   етпейді
35. Жекелеген мемле.   Қазақстан  БҒМ       жыл    Қатысушылар
кеттiк жоғары оқу  Республи.            сайын  қаражаты
орындары базасын.  касының                20   есебінен
да ғылыми-иннова.  Үкiметiне            шілде
циялық орталықтар  ақпарат
мен технопарктер
құру
36. Еуропалық Мәдениет Қазақстан  БҒМ, СІМ  2006   Бюджеттік
Конвенциясына,     Республи.            жылғы  қаржылан.
Болон Декларация.  касының               20    дыруды
сына қосылу жөнін. Үкіметіне            қаңтар қажет
де ұсыныстар       ұсыныстар                   етпейді
енгізу
37. Кадрлар даярлау    Бұйрық     Еңбек.    2005   Бюджеттік
құрылымындағы                 минi,     жылғы  қаржылан.
өзгерiстерге сәй.             БҒМ, ДСМ   IV    дыруды
кес басшылар,                           тоқсан қажет
мамандар мен                                   етпейді
басқа да
қызметшілер лауа.
зымдарының бiлiк.
тiлiк анықтама.
лығына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгізу
38. Кәсiби кадрлар     Қазақстан  БҒМ,      2006   Бюджеттік
даярлаудағы оқу    Республи.  ДСМ,      жылғы  қаржылан.
мекемелерi мен     касының    Еңбекмині  20    дыруды
жұмыс берушілер.   Yкiметіне            шілде  қажет
дiң өзара iс-      ұсыныстар                   етпейді
қимылы жөнiнде
ұсыныстар енгізу
___________________________________________________________________

32. Направлять для       Приказ        МОН     III        3784,7    Рес-
обучения по программам                     квартал    2005 г.-  публи-
высшего и после-                            ежегодно   717,1     кан-
вузовского профес-                                     2006 г.-  ский
сионального образования                               1235,0    бюджет
в ведущие зарубежные                                  2007 г.-
вузы 3 тысячи граждан                                 1832,6
Казахстана
33. Привлечь зарубежных  Информация    МОН     20 июля    796,8     Рес-
преподавателей и     Правитель-            ежегодно   2005 г.-  публи-
консультантов в      ству                             265,6     кан-
национальные вузы    Республики                       2006 г.-  ский
Казахстан                        265,6     бюджет
2007 г.-
265,6
34. Внести предложения   Предложения   МОН     20 июля    Не тре-
по совершенство-     Правитель-            2005 года  бует
ванию образователь-  ству                             бюджет-
ного кредитования    Республики                       ного
Казахстан                        финанси-
рования
35. Создать на базе      Информация    МОН     20 июля    За счет
отдельных государ-   Правитель-            ежегодно   средств
ственных вузов       ству                             участни-
научно-инновационные Республики                       ков
центры и технопарки  Казахстан
36. Внести предложения   Предложения МОН, МИД  20 января  Не тре-
по присоединению к   Правитель-            2006 года  бует
Европейской культур- ству                             бюджет-
ной конвенции,       Республики                       ного
Болонской декларации Казахстан                        финанси-
рования
37. Внести изменения     Приказ      МТСЗН,    IV         Не тре-
и дополнения в                   МОН, МЗ   квартал    бует
квалификационный                           2005 года  бюджет-
справочник должнос-                                   ного
тей руководителей,                                    финанси-
специалистов и                                        рования
других служащих в
соответствии с
изменениями в
структуре подго-
товки кадров
38. Внести предложения   Предложения МОН, МЗ   20 июля    Не тре-
по взаимодействию    Правитель-   МТСЗН    2006 года  бует
учебных заведений    ству                             бюджет-
и работодателей в    Республики                       ного
подготовке профес-   Казахстан                        финанси-
сиональных кадров                                     рования

5. Педагогикалық кадрлар
___________________________________________________________________
39. Педагогикалық      Қазақстан  БҒМ,      2005   Қаржылан.
қызметкерлердiң    Республи.  Еңбек.    жылғы  дыру
еңбек ақысын       касының    мині,      20    көлемі
көтеру жөнiнде     Үкіметіне  ЭБЖМ      шілде  республи.
ұсыныстар әзiрлеу  ұсыныстар                   калық
және
жергілікті
бюджеттер.
ді қалып.
тастыру
кезінде
нақтыла.
натын
болады
40. 12 жылдық бiлiм    Бұйрық     БҒМ,      2005   Бюджеттік
бepугe көшудi                 облыстар. жылғы  қаржылан.
ескере отырып                 дың,       І     дыруды
педагогикалық                 Астана    тоқсан қажет
кадрларды даярлау.            және             етпейді
дың, қайта даяр.              Алматы
лаудың және білік.            қалала.
тілігiн арттырудың            рының
2005-2007 жылдарға            әкімдері
арналған жоспарын
әзiрлеу
41. Педагогикалық      Бұйрық     БҒМ, ДСМ  2005   Бюджеттік
қызметкерлер мен                        жылғы  қаржылан.
оларға теңестіріл.                       І     дыруды
ген адамдарды                           тоқсан қажет
аттестаттау туралы                             етпейді
ережеге өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу
42. Орта бiлiм беретiн Қазақстан  БҒМ,      жыл    1302,0     Респу.
ұйымдардың педаго. Республи.  облыстар. сайын  2005ж. -   блика.
гикалық кадрларын  касының    дың,       20    434,0      лық
қайта даярлауды    Үкіметіне  Астана    шілде  2006ж. -   бюджет
және бiлiктiлiгiн  ақпарат    және             434,0
арттыруды, жоғары             Алматы           2007ж. -
оқу орындары                  қалала.          434,0
оқытушыларының                рының
бiлiктiлiгiн арт.             әкiмдерi
тыруды ұйымдастыру
___________________________________________________________________
6. Білім беруді ақпараттандыру
___________________________________________________________________
43. Жалпы орта білім   Қазақстан  БҒМ,      жыл    2700,2     Жергі.
беру ұйымдары      Республи.  облыстар. сайын  2005ж. -   лікті
үшiн компьютерлiк  касының    дың,       20    589,2      бюд.
техника сатып алу  Үкiметіне  Астана    шілде  2006ж. -   жеттер
ақпарат    және             1028,1
Алматы           2007ж. -
қалала.          1082,9
рының
әкiмдерi
44. Жалпы орта бiлiм   Қазақстан  БҒМ,      жыл    1500,0     Респу.
ұйымдарын Интернет Республи.  облыстар. сайын  2005ж. -   блика.
желiсiне қосуды    касының    дың,       20    500,0      лық
және трафикке      Үкіметіне  Астана    шілде  2006ж. -   бюджет
төлемақы төлеуді   ақпарат    және             500,0
қамтамасыз ету                Алматы           2007ж. -
қалала.          500,0
рының
әкiмдерi

5. Педагогические кадры
39. Разработать пред-    Предложения МОН,      20 июля    Объем
ложения по повыше-   Правитель-  МТСЗН,    2005 года  финанси-
нию заработной       ству        МЭБП                 рования
платы педагогическим Республики                       будет
работникам           Казахстан                        уточнен
при фор-
мировании
республи-
канского
и местных
бюджетов
40. Разработать план     Приказ      МОН,      I квартал  Не тре-
подготовки, пере-                акимы     2005 года  бует
подготовки и повы-               областей,            бюджетного
шения квалификации               гг.                  финанси-
педагогических                   Астаны               рования
кадров на 2005-2007              и Алматы
годы с учетом пере-
хода на 12-летнее
среднее образование
41. Внести изменения     Приказ      МОН, МЗ   I квартал  Не тре-
и дополнения в                             2005 года  бует
правила об аттеста-                                   бюджетного
ции педагогических                                    финанси-
работников и при-                                     рования
равненных к ним лиц
42. Организовать пере-   Информация  МОН,      20 июля    1302,0    Рес-
подготовку и повы-   Правитель-  акимы     ежегодно   2005 г.-  публи-
шение квалификации   ству        областей,            434,0     кан-
педагогических       Республики  гг.                  2006 г.-  ский
кадров организаций   Казахстан   Астаны               434,0     бюджет
среднего образования,            и Алматы             2007 г.-
повышение квалифика-                                  434,0
ции преподавателей
высших учебных
заведений
6. Информатизация образования
43. Приобрести компью-   Информация  МОН,      20 июля    2700,2    Мест-
терную технику       Правитель-  акимы     ежегодно   2005 г.-  ные
для организаций      ству        областей,            589,2     бюд-
среднего общего      Республики  гг. Астаны           2006 г.-  жеты
образования          Казахстан   и Алматы             1028,1
2007 г.-
1082,9
44. Обеспечить подклю-   Информация  МОН,      20 июля    1500,0    Рес-
чение к сети Интер-  Правитель-  акимы     ежегодно   2005 г.-  публи-
нет организации      ству        областей,            500,0     кан-
среднего общего      Республики  гг.                  2006 г.-  ский
образования и        Казахстан   Астаны               500,0     бюджет
оплату трафика                   и Алматы             2007 г.-
500,0

45. Электрондық oқу    Бұйрық     БҒМ       2005   Бюджеттік
басылымдарына қой.                      жылғы  қаржылан.
ылатын негiзгі                            I    дыруды
талаптарды әзiрлеу                      тоқсан қажет
етпейді
46. Қазақстан Респуб.  Қазақстан  БҒМ,      жыл    150,0      Респу.
ликасының білім    Республи.  облыстар. сайын  2005ж. -   блика.
беру стандарттары. касының    дың,       20    30,0       лық
на сәйкес бiлiм    Yкiметіне  Астана    шілде  2006ж. -   бюджет
берудiң барлық     ақпарат    және             60,0
деңгейлерi үшін               Алматы           2007ж. -
қазақ және орыс               қалалары.        60,0
тiлдерiнде элек.              ның
тронды оқу басы.              әкiмдерi
лымдарын әзiрлеу,
сатып алу және
тарату
47. Қашықтықтан оқыту. Бұйрық     БҒМ, ИСМ  2005   Бюджеттік
дың негiзгi техно.                      жылғы  қаржылан.
логиялары бойынша                         І    дыруды
жалпыға мiндетті                        тоқсан қажет
стандарт әзiрлеу                               етпейді
48. Қашықтықтан оқыту  Бұйрық     БҒМ,      жыл    200,2      Респу.
технологиясын                 облыстар. сайын  2005ж. -   блика.
бiлiм беру жүйесi.            дың,       І     20,2       лық
не енгізу                     Астана    тоқсан 2006ж. -   бюджет
және             60,0
Алматы           2007ж. -
қалалары.        120,0
ның
әкiмдерi
49. Бiлiм беру порта.  Бұйрық     БҒМ       жыл    200,4      Респу.
лын, ақпараттық                         сайын  2005ж. -   блика.
бiлiм беру ресурс.                       ІІ    20,4       лық
тық орталықтарын                        тоқсан 2006ж. -   бюджет
және БҒМ-ның                                   80,0
жергiлiктi желiсiн                             2007ж -
техникалық жарақ.                              100,0
тандыруды және
оларды мемлекеттiк
органдардың бiрың.
ғай көліктiк орта.
сының базасында
бiрiктiру
50. БҒМ-ның білім      Бұйрық     БҒМ       2006ж. 30,0       Респу.
беру порталын және                       IV    2005ж. -   блика.
өңiрлердегі бiлiм                       тоқсан 10,0       лық
беру ақпараттық                                2006ж. -   бюджет
ресурстық орталық.                             20,0
тарын бағдарлама.
лық қамтамасыз
етудi әзірлеу және
ақпараттық толық.
тыру
51. Бiлiм беру ұйымда. Қазақстан  БҒМ       жыл    150,9      Респу.
рын мониторингтеу. Республи.            сайын  2005ж. -   блика.
дiң, талдаудың     касының               20    30,9       лық
және басқарудың    Үкiметiне            шілде  2006ж. -   бюджет

45. Разработать основ-   Приказ      МОН       I квартал  Не тре-
ные требования к                           2005 года  бует
электронным учебным                                   бюджет-
изданиям                                              ного
финанси-
рования
46. Разработать, заку-   Информация  МОН,      20 июля    150,0     Рес-
пить и тиражировать  Правитель-  акимы     ежегодно   2005 г.-  публи-
электронные учебные  ству        областей,            30,0      кан-
издания в соответст- Республики  гг.                  2006 г.-  ский
вии со стандартами   Казахстан   Астаны               60,0      бюджет
образования Респуб-              и Алматы             2007 г.-
лики Казахстан для                                    60,0
всех уровней образо-
вания на казахском
и русском языках
47. Разработать обще-    Приказ      МОН,МИТ   I квартал  Не тре-
обязательный стан-                         2005 года  бует
дарт по основным                                      бюджет-
технологиям дистан-                                   ного
ционного обучения                                     финанси-
рования
48. Внедрить в систему   Приказ      МОН,      I квартал  200,2     Рес-
образования техно-               акимы     ежегодно   2005 г.-  публи-
логии дистанционного             областей,            20,2      кан-
обучения                         гг.                  2006 г.-  ский
Астаны               60,0      бюджет
и Алматы             2007 г.-
120,0
49. Обеспечить техни-    Приказ      МОН       II квартал 200,4     Рес-
ческое оснащение                           ежегодно   2005 г.-  публи-
образовательного                                      20,4      кан-
портала, информацион-                                 2006 г.-  ский
ных образовательных                                   80,0      бюджет
ресурсных центров                                     2007 г.-
и локальной сети                                      100,0
МОН и их объединение
на базе единой транс-
портной среды
государственных
органов
50. Разработать          Приказ      МОН       IV         30,0      Рес-
программное обеспе-                        квартал    2005 г.-  публи-
чение и информацион-                       2006 года  10,0      кан-
ное наполнение                                        2006 г.-  ский
образовательного                                      20,0      бюджет
портала МОН и обра-
зовательных инфор-
мационных ресурсных
центров в регионах
51. Внедрить информа-    Информация  МОН       20 июля    150,9     Рес-
ционную систему      Правитель-            ежегодно   2005 г.-  публи-
мониторинга, ана-    ству                             30,9      кан-
лиза и управления    Республики                       2006 г.-  ский

ақпараттық         ақпарат                     50,0
жүйесiн енгiзу                                 2007ж. -
70,0
____________________________________________________________________
7. Білім беру сапасын бағалаудың ұлттық орталығы
____________________________________________________________________
52. Білім беру сапасын Қазақстан  БҒМ       2005   969,5      Респу.
бағалаудың ұлттық  Республи.            жылғы  2005ж. -   блика.
орталығын құру     касының               І     148,3      лық
Үкіметі              тоқсан 2006ж. -   бюджет
қаулысының                  412,3
жобасы                      2007ж. -
408,9
53. Ұлттық аккредиттеу Қазақстан  БҒМ       2005   74,8       Респу.
орталығын құру     Республи.            жылғы  2005ж. -   блика.
касының               І     27,8       лық
Yкіметi              тоқсан 2006ж. -   бюджет
қаулысының                  22,9
жобасы                      2007ж. -
24,1
54. Біліктiлікті рас.  Қазақстан  БҒМ       2005   659,4      Респу.
тау және беру      Республи.            жылғы  2005ж. -   блика.
республикалық      касының               І     270,0      лық
орталығын құру     Үкiметi              тоқсан 2006ж. -   бюджет
қаулысының                  190,5
жобасы                      2007ж. -
198,9
55. Бiлiм алушылардың  Бұйрық     БҒМ, ДСМ  2005   Бюджеттiк
үлгерiмiн ағымдағы                      жылғы  қаржылан.
бақылауды, мемле.                         І    дыруды
кеттік аралық                           тоқсан қажет
бақылауды, оларды                              етпейді
аралық және қоры.
тынды аттестаттау.
ды жүргізу ереже.
сiн жетілдiру
56. Бiлiм беру ұйымда. Қазақстан  БҒМ, ДСМ  2006   Бюджеттiк
рын мемлекеттік    Республи.            жылғы  қаржылан.
аттестаттау ереже. касының                І    дыруды
сiне өзгерiстер    Yкiметі              тоқсан қажет
мен толықтырулар   қаулысының                  етпейді
енгiзу             жобасы
57. Бiлiм беру ұйымда. Қазақстан  БҒМ, ДСМ  2006   Бюджеттiк
рын лицензиялау    Республи.            жылғы  қаржылан.
және аккредиттеу   касының                І    дыруды
ережесiне өзгерiс. Yкiметi              тоқсан қажет
тер мен толықтыру. қаулысының                  етпейді
лар енгізу         жобасы

организациями        Казахстан                        50,0      бюджет
образования                                           2007 г.-
70,0
7. Национальная система оценки качества образования
52. Создать Националь-   Проект      МОН       I квартал  969,5     Рес-
ный центр оценки     постанов-             2005 года  2005 г.-  публи-
качества образо-     ления                            148,3     кан-
вания                Правитель-                       2006 г.-  ский
ства                             412,3     бюджет
Республики                       2007 г.-
Казахстан                        408,9
53. Создать Националь-   Проект      МОН       I квартал  74,8      Рес-
ный аккредитацион-   постанов-             2005 года  2005 г.-  публи-
ный центр            ления                            27,8      кан-
Правитель-                       2006 г.-  ский
ства                             22,9      бюджет
Республики                       2007 г.-
Казахстан                        24,1
54. Создать Республи-    Проект      МОН       I квартал  659,4     Рес-
канский центр        постанов-             2005 года  2005 г.-  публи-
подтверждения и      ления                            270,0     кан-
присвоения квали-    Правитель-                       2006 г.-  ский
фикации              ства                             190,5     бюджет
Республики                       2007 г.-
Казахстан                        198,9
55. Совершенствовать     Приказ      МОН,МЗ    I квартал  Не тре-
правила проведения                         2005 года  бует
текущего контроля                                     бюджет-
успеваемости,                                         ного
промежуточного                                        финанси-
государственного                                      рования
контроля, промежу-
точной и итоговой
аттестации обучаю-
щихся
56. Внести изменения     Проект      МОН,МЗ    I          Не тре-
и дополнения в       постанов-             квартал    бует
Правила государст-   ления                 2006 года  бюджетного
венной аттестации    Правитель-                       финанси-
организаций образо-  ства                             рования
вания                Республики
Казахстан
57. Внести, изменения    Проект      МОН,МЗ    I квартал  Не тре-
и дополнения в       постанов-             2006 года  бует
Правила лицензиро-   ления                            бюджет-
вания и аккредита-   Правитель-                       ного
ции организаций      ства                             финанси-
образования          Республики                       рования
Казахстан

58. Бiлiм беру монито. Қазақстан  БҒМ       2005   Бюджеттiк
рингiнiң ережесiн  Республи.            жылғы  қаржылан.
әзiрлеу            касының                І    дыруды
Yкiметi              тоқсан қажет
қаулысының                  етпейді
жобасы
59. Ғылыми ұйымдар мен Бұйрық     БҒМ,      2005   Бюджеттік
жоғары оқу орында.            Еңбек.    жылғы  қаржылан.
ры қызметкерлерi              минi,      IV    дыруды
лауазымдарының                ДСМ       тоқсан қажет
бiлiктiлiк сипат.                              етпейді
тамаларына өзге.
рiстер мен толық.
тырулар енгізу
60. Бiлiм беру ұйымда. Қазақстан  БҒМ, ДСМ  2006-  213,4      Респу.
рын мемлекеттік    Республи.            2007   2005ж. -   блика.
аттестаттаудан     касының              жылдар 69,6       лық
өткiзудi республи. Үкіметіне              20   2006ж. -   бюджет
калық деңгейде     ақпарат              қаңтар 70,5
қамтамасыз ету                                 2007ж. -
73,3
61. Бiлiм бeру ұйымда. Қазақстан  БҒМ, ДСМ, 2006-  Ағымдағы   Жергі.
рын мемлекеттiк    Республи.  облыстар. 2007   шығыстар   лікті
аттестаттаудан     касының    дың,      жылдар шегінде    бюд.
өткiзудi жергiлiк. Үкiметiне  Астана     20               жеттер
тi деңгейде қамта. ақпарат    және      қаңтар
масыз ету                     Алматы
қалала.
рының
әкiмдерi
62. Ұлттық бiрыңғай    Қазақстан  БҒМ,      жыл    1491,5     Респу.
тестiлеудi өткізу. Республи.  облыстар. сайын  2005ж. -   блика.
ді қамтамасыз ету  касының    дың,      20     473,3      лық
Үкіметіне  Астана    шілде  2006ж. -   бюджет
ақпарат    және             496,7
Алматы           2007ж. -
қалала.          521,5
рының
әкімдері
63. Бiлiм беру ұйым.   Бұйрық     БҒМ, ДСМ  жыл    345,1      Респу.
дарында аралық                          сайын  2005ж. -   блика.
мемлекеттiк бақы.                       ІІ-ІІІ 108,3      лық
лауды өткiзудi                          тоқсан 2006ж. -   бюджет
қамтамасыз ету                                 114,9
2007ж. -
121,9
64.  (Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.07.27.  N 711 қаулысымен)
65. Бiлiм берудiң жай- Баяндама   БҒМ       2006   Бюджеттік
күйi мен дамуы                          жылғы  қаржылан.
туралы жыл сайын                         І     дыруды
баяндама дайындау                       тоқсан қажет
2007   етпейді
жылғы
І
тоқсан
____________________________________________________________________
8. Материалдық-техникалық базаны нығайту және
қалыптастыру
____________________________________________________________________
66. Мектепке дейiнгi   Бұйрық     БҒМ, ДСМ, 2005   Бюджеттік
және орта бiлiм               Еңбекмині жылғы  қаржылан.
беретiн ұйымдардың                       ІІ    дыруды
оқу жабдықтарымен,                      тоқсан қажет
оқу-көрнекi құрал.                             етпейді
дарымен қамтамасыз
етiлу нормативiн
әзiрлеу

58. Разработать Правила  Проект      МОН       I квартал  Не тре-
образовательного     постанов-             2005 года  бует
мониторинга          ления                            бюджет-
Правитель-                       ного
ства                             финанси-
Республики                       рования
Казахстан
59. Внести изменения     Приказ      МОН,      IV         Не тре-
и дополнения в                   МТСЗН,    квартал    бует
квалификационные                 МЗ        2005 года  бюджет-
характеристики                                        ного
должностей работни-                                   финанси-
ков научных органи-                                   рования
заций и вузов
60. Обеспечить прове-    Информация  МОН,МЗ    20 января  213,4     Рес-
дение государствен-  Правитель-            2006-2007  2005 г.-  публи-
ной аттестации орга- ству                  годы       69,6      кан-
низаций образования  Республики                       2006 г.-  ский
на республиканском   Казахстан                        70,5      бюджет
уровне                                                2007 г.-
73,3
61. Обеспечить проведе-  Информация  МОН,МЗ    20 января  В преде-  Местные
ние государственной  Правитель-  акимы     2006-2007  лах выде- бюджеты
аттестации органи-   ству        областей, годы       ляемых
заций образования    Республики  гг.                  средств
на местном уровне    Казахстан   Астаны
и Алматы
62. Обеспечить прове-    Информация  МОН,      20 июля    1491,5    Рес-
дение единого        Правитель-  акимы     ежегодно   2005 г.-  публи-
национального        ству        областей,            473,3     кан-
тестирования         Республики  гг. Астаны           2006 г.-  ский
Казахстан   и Алматы             496,7     бюджет
2007 г.-
521,5
63. Обеспечить проведе-  Приказ      МОН,МЗ    II-III     345,1     Рес-
ние промежуточного                         квартал    2005 г.-  публи-
государственного                           ежегодно   108,3     кан-
контроля в организа-                                  2006 г.-  ский
циях образования                                      114,9     бюджет
2007 г.-
121,9
64.  (Исключена - от 27 июля 2006 года N  711 )
65. Подготовка еже-      Доклад      МОН       I квартал  Не тре-
годного доклада о                          2006 года  бует
состоянии и развитии                       I квартал  бюджет-
образования                                2007 года  ного
финанси-
рования
8. Укрепление и формирование материально-технической базы
66. Разработать норма-   Приказ      МОН,МЗ,   II квартал Не тре-
тив обеспеченности               МТСЗН     2005 года  бует
организаций дошколь-                                  бюджетного
ного и среднего                                       финанси-
общего образования                                    рования
учебным оборудо-
ванием, учебно-
наглядными пособиями

67. Даму мүмкiндiктерi Бұйрық     БҒМ, ДСМ  2007   Бюджеттік
шектеулі балаларды                      жылғы  қаржылан.
оқытуды жүзеге                            І    дыруды
асыратын бiлiм                          тоқсан қажет
беру ұйымдарын                                 етпейді
материалдық-техни.
калық және оқу-
әдiстемелiк жарақ.
тандыруға және
қамтамасыз етуге
қойылатын ең
төменгі талаптар.
дың нормативiн
әзiрлеу
68. Мемлекеттік        Әкімдер.   Облыстар. жыл    14 758,6
мектепке дейiнгі   дің        дың,      сайын  2005ж. -
және жалпы орта    шешім.     Астана      І    4989,7
бiлiм беретiн      дері       және      тоқсан 2006ж. -
ұйымдардың матери.            Алматы           3933,1
алдық-техникалық              қалалары.        2007ж. -
базасын нығайтуды,            ның              5835,8
оның iшiнде линга.            әкімдері,        2945,4     Респу.
фондық және муль.             БҒМ              2005ж. -   блика.
тимедиялық каби.                               2023,3     лық
тердi сатып алуды                              2006ж. -   бюджет
қамтамасыз ету                                 460,7
2007ж. -
461,4
11813,2    Жергі.
2005ж. -   лікті
2966,4     бюд.
2006ж. -   жеттер
3472,4
2007ж. -
5374,4
69. Жалпы орта бiлiм   Бұйрық     БҒМ,      жыл    39314,3
беру объектілерiн             облыстар. сайын  2005ж. -
салуды және қайта             дың,       І     12945,1
жаңғыртуды жүзеге             Астана    тоқсан 2006ж. -
асыру                         және             14317,1
Алматы           2007ж. -
қалала.          12052,1
рының            15350,0    Респу.
әкімдері         2005ж. -   блика.
5039,0     лық
2006ж. -   бюджет
6311,0
2007ж. -
4000,0
23964,3    Жергі.
2005ж. -   лікті
7906,1     бюд.
2006ж. -   жеттер
8006,1
2007ж. -
8052,1
70. Мектепке дейiнгi   Әкімдердің Облыстар. жыл    12972,7    Жергі.
және жалпы орта    шешiмдерi  дың,      сайын  2005ж. -   лікті
білім беру объек.             Астана     І     3975,9     бюд.
тілерiн күрделi               және      тоқсан 2006ж. -   жеттер
жөндеудi қамтама.             Алматы           4385,9
сыз ету                       қалала.          2007ж. -
рының            4610,9
әкімдері,
БҒМ
71. Кәсiптiк мектеп.   Әкімдер.   БҒМ,      жыл    1176,6
тердiң материал.   дің        облыстар. сайын  2005ж. -
дық-техникалық     шешімдері  дың,       ІV    392,2
базасын нығайтуды             Астана    тоқсан 2006ж. -
қамтамасыз ету                және             392,2
Алматы           2007ж. -
қалала.          392,2

67. Разработать норма-   Приказ      МОН,МЗ    I квартал  Не тре-
тив минимальных                            2007 года  бует
требований к мате-                                    бюджет-
риально-техническому                                  ного
и учебно-методичес-                                   финанси-
кому оснащению и                                      рования
обеспечению органи-
заций образования,
осуществляющих
обучение детей с
ограниченными воз-
можностями в раз-
витии
68. Обеспечить укрепле-  Решения     Акимы     I квартал  14758,6
ние материально-     акимов      областей, ежегодно   2005 г.-
технической базы                 городов              4989,7
государственных                  Астаны и             2006 г.-
организаций дошколь-             Алматы,              3933,1
ного и среднего                  МОН                  2007 г.-
общего образования,                                   5835,8
в том числе при-                                      2945,4    Рес-
обретение лингафон-                                   2005 г.-  публи-
ных и мультимедийных                                  2023,3    кан-
кабинетов                                             2006 г.-  ский
460,7     бюджет
2007 г.-
461,4
11813,2
2005 г.-
2966,4
2006 г.-  Мест-
3472,4    ные
2007 г.-  бюд-
5374,4    жеты
69. Осуществить строи-   Приказ      МОН,      I квартал  39314,3
тельство и рекон-                акимы     ежегодно   2005 г.-
струкцию объектов                областей,            12945,1
среднего общего                  гг.                  2006 г.-
образования                      Астаны               14317,1
и Алматы             2007 г.-
12052,1
15350,0   Рес-
2005 г.-  публи-
5039,0    кан-
2006 г.-  ский
6311,0    бюджет
2007 г.-
4000,0
23964,3
2005 г.-
7906,1
2006 г.-  Мест-
8006,1    ные
2007 г.-  бюд-
8052,1    жеты
70. Обеспечить           Решения     Акимы     I квартал  12972,7   Мест-
капитальный ремонт   акимов      областей, ежегодно   2005 г.-  ные
объектов дошкольного             гг.                  3975,9    бюджеты
и среднего общего                Астаны               2006 г.-
образования                      и Алматы,            4385,9
МОН                  2007 г.-
4610,9
71. Обеспечить укрепле-  Решения     МОН,      IV         1176,6
ние материально-     акимов      акимы     квартал    2005 г.-
технической базы                 областей, ежегодно   392,2
профессиональных                 гг.                  2006 г.-
школ                             Астаны               392,2
и Алматы             2007 г.-
392,2

рының            858,3      Респу.
әкімдері         2005ж. -   блика.
286,1      лық
2006ж. -   бюджет
286,1
2007ж. -
286,1
318,3      Жергі.
2005ж. -   лікті
106,1      бюд.
2006ж. -   жеттер
106,1
2007ж. -
106,1
72. Мүмкiндiктерi шек. Бұйрық,    БҒМ,      жыл    445,0      Респу.
теулі балаларды    әкiмдер.   облыстар. сайын  2005ж. -   блика.
оқытуды жүзеге     дiң        дың,       IV    202,9      лық
асыратын бiлiм     шешiмдерi  Астана    тоқсан 2006ж. -   бюджет
беру ұйымдарын                және             118,1
техникалық және               Алматы           2007ж. -
компенсаторлық                қалала.          124,0
құралдармен                   рының
қамтамасыз ету                әкiмдерi
73. Педагогикалық      Бұйрық     БҒМ       жыл    300,0      Респу.
кадрлардың білік.                       сайын  2005ж. -   блика.
тілігін арттыру                          І     100,0      лық
ұйымдарының мате.                       тоқсан 2006ж. -   бюджет
риалдық-техникалық                             100,0
базасын нығайтуды                              2007ж. -
қамтамасыз ету                                 100,0
74. Жоғары оқу орында. Бұйрық     БҒМ       жыл    1500,0     Респу.
рының материалдық-                      сайын  2005ж. -   блика.
техникалық және                          IV    500,0      лық
оқу-зертханалық                         тоқсан 2006ж. -   бюджет
базасын нығайтуды                              500,0
қамтамасыз ету                                 2007ж. -
500,0
75. Жоғары оқу орында. Бұйрық     БҒМ       жыл    1781,7     Pecпу.
рының оқу корпус.                       сайын  2005ж. -   блика.
тары мен жатақха.                        IV    781,7      лық
наларын күрделі                         тоқсан 2006ж. -   бюджет
жөндеудi жүргізудi                             500,0
қамтамасыз ету                                 2007ж. -
500,0
76. Көру қабiлеттерiн. Бұйрық     БҒМ,      2005-  1100,0     Респу.
де проблемалары               Қарағанды 2006   2005ж. -   блика.
бар балаларға                 облысы    жылдар 430,0      лық
арналған әрқайсы.             мен         І    2006ж. -   бюджет
сының жобалық                 Алматы    тоқсан 670,0
қуаты 250 орындық             қаласы.
екі мектеп-интернат.          ның
тың (Қарағанды,               әкімдері
Алматы) құрылысын
салуды жүзеге
асыру
77. Л.H.Гумилев атын.  Бұйрық     БҒМ       2005   266,0      Pecпу.
дағы Eypазиялық                         жылғы             блика.
ұлттық университе.                       ІІ               лық
тiнiң 500 орындық                       тоқсан            бюджет
жатақханасының
құрылысын аяқтау

858,3     Рес-
2005 г.-  публи-
286,1     кан-
2006 г.-  ский
286,1     бюджет
2007 г.-
286,1
318,3
2005 г.-
106,1
2006 г.-  Мест-
106,1     ные
2007 г.-  бюд-
106,1     жеты
72. Обеспечить техни-    Приказ,     МОН,      IV         445,0     Рес-
ческими и компен-    решения     акимы     квартал    2005 г.-  публи-
саторными средствами акимов      областей, ежегодно   202,9     кан-
организации образо-              гг.                  2006 г.-  ский
вания, осуществляю-              Астаны и             118,1     бюджет
щие обучение детей               Алматы               2007 г.-
с ограниченными                                       124,0
возможностями в
развитии
73. Обеспечить укрепле-  Приказ      МОН       I квартал  300,0     Рес-
ние материально-                           ежегодно   2005 г.-  публи-
технической базы                                      100,0     кан-
организаций повыше-                                   2006 г.-  ский
ния квалификации                                      100,0     бюджет
педагогических                                        2007 г.-
кадров                                                100,0
74. Обеспечить укрепле-  Приказ      МОН       IV         1500,0    Рес-
ние материально-                           квартал    2005 г.-  публи-
технической и                              ежегодно   500,0     кан-
учебно-лабораторной                                   2006 г.-  ский
базы высших учебных                                   500,0     бюджет
заведений                                             2007 г.-
500,0
75. Обеспечить про-      Приказ      МОН       IV         1781,7    Рес-
ведение капиталь-                          квартал    2005 г.-  публи-
ного ремонта учеб-                         ежегодно   781,7     кан-
ных корпусов и обще-                                  2006 г.-  ский
житий государствен-                                   500,0     бюджет
ных высших учебных                                    2007 г.-
заведений                                             500,0
76. Осуществить строи-   Приказ      МОН,      I квартал  1100,0    Рес-
тельство двух школ-              акимы     2005-2006  2005 г.-  публи-
интернатов для детей             Караган-  годы       430,0     кан-
с проблемами зрения              динской              2006 г.-  ский
(Караганда, Алматы),             области              670,0     бюджет
проектной мощностью              и г. Алматы
250 мест каждая
77. Завершить строи-     Приказ      МОН       II         266,0     Рес-
тельство общежития                         квартал              публи-
на 500 мест Евра-                          2005 года            кан-
зийского националь-                                             ский
ного университета                                               бюджет
имени Л.Н.Гумилева

78. Астана қаласындағы Бұйрық     БҒМ       2005-  960,0      Респу.
дарынды балаларға                       2007   2005ж. -   блика.
арналған республи.                      жылдар 195,5      лық
калық мектеп-                            ІІ    2006ж. -   бюджет
интернатты салуды                       тоқсан 414,5
қамтамасыз ету                                 2007ж. -
350,0
79. Ж.Елебеков атында. Бұйрық     БҒМ       2005   94,8       Респу.
ғы Республикалық                        жылғы             блика.
эстрада-цирк                             ІІ               лық
колледжі объектi.                       тоқсан            бюджет
лерiн қайта
жаңғыртуды және
салуды қамтамасыз
ету
80. Алматы облысында   Бұйрық     БҒМ,      2005-  5993,4     Респу.
жетім балаларға               Алматы    2007   2005ж. -   блика.
арналған қазақ                облысының жылдар 2000,0     лық
тілінде оқытатын              әкімі      ІІ    2006ж. -   бюджет
білім беру орталы.                      тоқсан 2996,7
ғын caлуды қамта.                              2007ж. -
масыз ету                                      996,7
81. Әл-Фараби атындағы  Бұйрық    БҒМ       2005-  6588,7     Респу.
Қазақ ұлттық                            2007   2005ж. -   блика.
университетінің                         жылдар 736,2      лық
екінші кезектегі                         ІІ    2006ж. -   бюджет
объектілерін салу.                      тоқсан 4053,9
ды қамтамасыз ету                              2007ж. -
1798,6
82. Л.Н.Гумилев атын.  Бұйрық     БҒМ       2005-  1110,4     Респу.
дағы Еуразия                            2006   2005ж. -   блика.
ұлттық университе.                      жылдар 630,4      лық
тінің кітапханасын                       ІІ    2006ж. -   бюджет
салуды қамтамасыз                       тоқсан 480,0
ету
Жиыны:                                  2005-  148735,2
2007   2005ж. -
жылдар 41392,7
2006ж. -
53497,3
2007ж. -
53845,2
89530,4    Респу.
2005ж. -   блика.
23370,3    лық
2006ж. -   бюджет
34020
2007ж. -
32140,1
59204,8    Жергі.
2005ж. -   лікті
18022,4    бюд.
2006ж. -   жеттер
19477,3
2007ж. -
21705,1
___________________________________________________________________
* Ескертпе: iс-шараларды қаржыландыру көлемi тиiстi қаржы
жылына арналған республикалық және жергiлiктi бюджеттердi жоспарлау
кезiнде нақтыланады.
** ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі;
CIM - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі;
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі;
МАСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт
министрлігі;
БҒМ - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгі;
Еңбекминi - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлігі;
Әдiлетминi - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2004 жылғы 11 қарашадағы
N 1180 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші жойылған
кейбiр шешімдерiнiң тiзбесi

78. Обеспечить строи-    Приказ      МОН       II         960,0     Рес-
тельство Республи-                         квартал    2005 г.-  публи-
канской школы-интер-                       2005-2007  195,5     кан-
ната для одаренных                         годы       2006 г.-  ский
детей в г. Астане                                     414,5     бюджет
2007 г.-
350,0
79. Обеспечить реконст-  Приказ      МОН       II         94,8      Рес-
рукцию и строитель-                        квартал              публи-
ство объектов Рес-                         2005 года            кан-
публиканского                                                   ский
эстрадно-циркового                                              бюджет
колледжа имени
Ж. Елебекова
80. Обеспечить строи-    Приказ      МОН,      II         5993,4    Рес-
тельство образова-               аким      квартал    2005 г.-  публи-
тельного центра                  Алматин-  2005-2007  2000,0    кан-
для детей-сирот                  ской      годы       2006 г.-  ский
с обучением на                   области              2996,7    бюджет
казахском языке                                       2007 г.-
в Алматинской                                         996,7
области
81. Обеспечить строи-    Приказ      МОН       II         6588,7    Рес-
тельство объектов                          квартал    2005 г.-  публи-
второй очереди                             2005-2007  736,2     кан-
Казахского нацио-                          годы       2006 г.-  ский
нального универ-                                      4053,9    бюджет
ситета имени                                          2007 г.-
аль-Фараби                                            1798,6
82. Обеспечить строи-    Приказ      МОН       II         1110,4    Рес-
тельство библиотеки                        квартал    2005 г.-  публи-
Евразийского                               2005-2006  630,4     кан-
национального уни-                         годы       2006 г.-  ский
верситета имени                                       480,0     бюджет
Л. Н. Гумилева
--------------------------------------------------------------------------
ИТОГО:                                     2005-2007  148 735,2
годы       2005г. -
41 392,7
2006г. -
53 497,3
2007г. -
53 845,2
89 530,4  Рес-
2005г. -  публи-
23 370,3  кан-
2006 г.-  ский
34 020    бюджет
2007г. -
32 140,1
59 204,8  Мест-
2005г. -  ные
18 022,4  бюд-
2006г. -  жеты
19 477,3
2007г. -
21 705,1
__________________________________________________________________________
* Примечание: объемы финансирования мероприятий будут уточняться при планировании республиканского и местных бюджетов на соответствующий финансовый год.
** МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан;
МКИС - Министерство информации, культуры и спорта Республики Казахстан;
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан;
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2004 года N 1180
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

1. "Бiлiм" мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 наурыздағы N 389  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 12, 128-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 наурыздағы N 389 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 наурыздағы N 284  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 9, 69-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 наурыздағы N 389 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 мамырдағы N 532  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 145-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 30 сәуiрдегi N 420  қаулысы  1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 18, 187-құжат).

1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2001 года N 389 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Образование" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 12, ст. 128).
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2002 года N 284 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2001 года N 389" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 9, ст. 69).
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2002 года N 532 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2001 года N 389" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 145).
4. Подпункт 2) пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 420 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 18, ст. 187).