Құрылысты жобалық қамтамасыз ету және сәулет, қала құрылысы, құрылыс қызметi мен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттiк нормативтер жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi кейбiр мәселелер
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 маусымдағы N 557 Қаулысы
Қазақстан Республикасында сәулет, қала құрылысы мен құрылыс қызметiн дамыту және осы саладағы мемлекеттiк нормативтер жүйесiн жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Құрылысты жобалық қамтамасыз ету және сәулет, қала құрылысы, құрылыс қызметi мен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттiк нормативтер жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi 2006 - 2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар Жоспар iс-шараларының уақтылы орындалуын қамтамасыз етсiн және жыл сайын 10 қаңтарға және 10 шiлдеге дейiн Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне оның орындалу барысы туралы ақпарат ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi жыл сайын 20 қаңтарға және 20 шiлдеге дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiн Жоспардың орындалу барысы туралы хабардар етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.06.2015 № 479 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспарында:
"2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тiзбесi" деген 4-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 72-жол алынып тасталсын.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.06.2015 № 479 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 16 маусымдағы
N 557 қаулысымен
бекітілген
Құрылысты жобалық қамтамасыз ету және сәулет, қала
құрылысы, құрылыс қызметі мен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
саласында мемлекеттік нормативтер жүйесін одан әрі

Некоторые вопросы по проектному обеспечению строительства и дальнейшему совершенствованию системы государственных нормативов в области архитектурной, градостроительной, строительной деятельности и жилищно-коммунального хозяйства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2006 года № 557
В целях развития архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан и совершенствования системы государственных нормативов в этой сфере Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по проектному обеспечению строительства и дальнейшему совершенствованию системы государственных нормативов в области архитектурной, градостроительной, строительной деятельности и жилищно-коммунального хозяйства на 2006-2008 годы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременное исполнение мероприятий Плана и ежегодно до 10 января и 10 июля, представлять информацию о ходе его исполнения в Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан ежегодно до 20 января и 20 июля информировать Правительство Республики Казахстан о ходе исполнения Плана.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.06.2015 № 479 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 458):
в Среднесрочном  плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 4. Перечень действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ на 2006-2008 годы:
строку, порядковый номер 72, исключить.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24.06.2015 № 479 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Признать утратившим силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 2006 года N 557
Сноска. План с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 11 марта 2007 года N  187 ;  от 1 марта 2008 года  N 208 .
План мероприятий
по проектному обеспечению строительства и дальнейшему совершенствованию
системы государственных нормативов в области архитектурной,
градостроительной, строительной деятельности и

жетілдіру жөніндегі 2006-2008 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің
2007.03.11 N 187, 2008.03.01 N 208 Қаулыларымен.
Р/с
N
Іс-шара Аяқтау нысаны Орындауға жауаптылар Орындау мерзімі Болжамды шығыстар, млн. теңге Қаржы-
ландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1. Жобалауды және құрылысты   нормативтік-техникалық
қамтамасыз етуді жетілдіруді мемлекеттік қолдау
1
Әзірленетін
"Қазақстан Респуб-
ликасының кейбір
заңнамалық актіле-
ріне техникалық
реттеу мәселелері
бойынша өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы"»заң
жобасының шеңбе-
рінде»"Қазақстан
Республикасындағы
сәулет, қала құры-
лысы және құрылыс
қызметі туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерістер
мен толықтыруларды
әзірлеу және
енгізу
Қазақстан
Республи-
касы
Заңының
жобасы
ИСМ
2006
жылғы
II
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
2
Экономиканың база-
лық салалары
объектілерін жоба-
лаудың және салу-
дың қолданыстағы
ведомстволық нор-
маларына түгендеу
жүргізу және олар-
ды жетілдіру мен
басып шығару
жөніндегі жұмысты
ұйымдастыру
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ИСМ
(жинақ-
тау),
ДСМ,
БҒМ,
АШМ, ККМ,
Еңбекми-
ні, ТЖМ,
ЭМРМ
Жыл
сайын,
20
қаңтар
Талап
етіл-
мейді
3
Қазақстан Респуб-
ликасы Индустрия
және сауда
министрлігі
Құрылыс және тұр-
ғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері
комитетінің жанына
сәулет, қала
құрылысы, құрылыс
және тұрғын үй-
коммуналдық шаруа-
шылық саласындағы
нормативтік-
техникалық құжат-
тарды басып шығару
және тарату жөнін-
дегі маманданды-
рылған мемлекеттік
орталық құру
мүмкіндігін қарау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ИСМ
2007
жылғы
20
қаңтар
Талап
етіл-
мейді
4
Құрылыс саласында
қолданыстағы мем-
лекеттік норматив-
тердің тізбесін
жыл сайын басып
шығаруды ұйымдас-
тыру
Бекітілген
тізбе
ИСМ
Жыл
сайын,
IV
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
5
ИСМ ҚжТКШІК-пен
келісім бойынша
қолданыстағы
ведомстволық құры-
лыс нормативтері-
нің тізбесін жыл
сайын басып шыға-
руды ұйымдастыру
ИСМ
ҚжТКШІК-
пен
келісім
бойынша
бекітілген
тізбе
ИСМ
(жинақ-
тау),
ДСМ,
БҒМ,
АШМ,
ККМ,
ТЖМ,
ЭМРМ
Жыл
сайын,
IV
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
6
Қазақстан Респуб-
ликасы Индустрия
және сауда минис-
трлігі Құрылыс
және тұрғын үй-
коммуналдық шаруа-
шылық істері коми-
тетінің жанынан
Мемлекеттік қала
құрылысы кадастры-
ның орталығын
(республикалық
деңгейде) құру
мүмкіндігін қарау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
ИСМ
2007
жылғы
20
қаңтар
Талап
етіл-
мейді
7
Лицензиялау туралы
заңнамаға жобалау
ұйымдарында жұмыс
істейтін жобалаушы
- жеке тұлғаларды
және сарапшыларды
лицензиялау прак-
тикасын енгізу
бөлігінде өзгеріс-
тер енгізу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
ИСМ
(жинақ-
тау),
"Мемса-
раптама"
РМК
2006
жылғы
III
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
8
"Әкімшілік құқық
бұзушылық туралы"
Қазақстан Респуб-
ликасының 2001
жылғы 30 қаңтарда-
ғы N 155 Кодексіне
жобалау сапасы
үшін жобалаушылар
мен тапсырыс беру-
шілердің бірлес-
кен жауапкершілі-
гін арттыру бөлі-
гінде өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу жөнінде
Қазақстан Респуб-
ликасының Үкіметі-
не ұсыныс енгізу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
ИСМ
(жинақ-
тау),
"Мемса-
раптама"
РМК
2006
жылғы
II
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
9
Мемлекеттік сатып
алу туралы заңна-
маға жобаның
техникалық-эконо-
микалық негіздеме-
сін әзірлеуші
болып табылатын
әлеуетті жеткізуші
осы жобаның
жобалау-сметалық
құжаттамасын әзір-
леу жөніндегі қыз-
меттерді мемлекет-
тік сатып алу
жөніндегі конкурс-
қа қатысуға құқығы
бар дегенді көз-
дейтін бөлікте
өзгерістер мен
толықтырулар тура-
лы ұсыныс енгізу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
ИСМ
(жинақ-
тау),
Қаржыми-
ні,
ЭБЖМ,
Әділет-
мині
2006
жылғы
II
тоқсан
Талап
етіл-
мейді

жилищно-коммунального хозяйства на 2006-2008 годы
N
п/п
Мероприятие Форма
завершения
Ответ-
ствен-
ные за
испол-
нение
Срок испол-
нения
Предпо-
лагаемые
расходы,
млн.
тенге
Источ-
ник
финан-
сиро-
вания
1 2 3 4 5 6 7
1. Государственная поддержка совершенствования
нормативно-технического обеспечения проектирования и строительства
1
Разработать и внести
изменения и дополнения
в Закон Республики
Казахстан "Об
архитектурной,
градостроительной и
строительной
деятельности в
Республике Казахстан" в
рамках разрабатываемого
законопроекта "О
внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам технического
регулирования"
Проект
Закона
Республики
Казахстан
МИТ
II
квартал
2006 года
Не
требуются
2
Провести инвентаризацию
действующих
ведомственных норм
проектирования и
строительства объектов
базовых отраслей
экономики и организовать
работу по их
совершенствованию и
изданию
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МИТ
(созыв),
МЗ, МОН,
МСХ, МТК,
МТСЗН,
МЧС,
МЭМР
20
января
ежегодно
Не
требуются
3
Рассмотреть возможность
создания
специализированного
государственного центра
по изданию и
распространению
нормативно-технических
документов в области
архитектуры,
градостроительства,
строительства и
жилищно-коммунального
хозяйства при Комитете
по делам строительства
и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МИТ
20
января
2007
года
Не
требуются
4
Организовать ежегодное
издание перечня
действующих
государственных
нормативов в области
строительства
Утвержден-
ный
перечень
МИТ
IV
квартал,
ежегодно
Не
требуются
5
Организовать ежегодное
издание перечня
действующих
ведомственных
строительных нормативов
по согласованию с
КДСиЖКХ МИТ
Перечень,
утвержден-
ный по сог-
ласованию
с КДСиЖКХ
МИТ
МИТ
(созыв),
МЗ, МОН,
МСХ,
МТК,
МТСЗН,
МЧС,
МЭМР
IV
квартал,
ежегодно
Не
требуются
6
Рассмотреть возможность
создания Центра
государственного
градостроительного
кадастра
(республиканский
уровень) при Комитете
по делам строительства
и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МИТ
20
января
2007
года
Не
требуются
7
Внести предложение о
внесении изменений в
законодательство о
лицензировании, в части
введения практики
лицензирования
физических лиц-
проектировщиков и
экспертов, работающих в
проектных организациях
Предложение
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МИТ
(созыв),
РГП
"Гос-
экспер-
тиза"
III
квартал
2006
года
Не
требуются
8
Внести предложение в
Правительство Республики
Казахстан по внесению
изменений и дополнений
в Кодекс Республики
Казахстан от 30 января
2001 года N 155 "Об
административных
правонарушениях" в
части повышения
совместной
ответственности
проектировщиков и
заказчиков за качество
проектирования
Предложение
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МИТ
(созыв),
РГП
"Гос-
экспер-
тиза"
II
квартал
2006
года
Не
требуются
9
Внести предложение об
изменении и дополнении
в законодательство о
государственных
закупках в части,
предусматривающей, что
потенциальный
поставщик, являющийся
разработчиком технико-
экономического
обоснования проекта,
имеет право участвовать
в конкурсе по
государственным
закупкам услуг по
разработке проектно-
сметной документации
данного проекта
Предложение
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МИТ
(созыв),
МФ,
МЭБП, МЮ
II
квартал
2006
года
Не
требуются

2. Объектілер мен кешендерді жобалаудың және салудың сапасын
бақылауды күшейту, ғылыми-зерттеу және жобалау ұйымдарының
өндірістік әлеуетін арттыру
10
Сәулет, қала құры-
лысы және құрылыс
саласындағы лицен-
зиялау туралы
заңнамаға құрылыс
үшін жобалау
жұмыстарын жүзеге
асыратын өтініш
берушілер мен
лицензиаттарға
бақылау және сапа
нормасы қызметінің
болуы туралы
біліктілік талап-
тарын енгізу бөлі-
гінде өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
ұсыныс енгізу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
ИСМ
(жинақ-
тау),
"Мемса-
раптама"
РМК
2006
жылғы
II
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
11
Құрылыс және сәу-
лет мамандықтарына
жоғары кәсіби бі-
лімі бар мамандар
даярлауға арналған
мемлекеттік білім
беру тапсырысын
ұлғайту туралы
мәселені қарау
ИСМ-ге
ақпарат
БҒМ
(жинақ-
тау),
ИСМ
2006
жылғы
10
шілде
Талап
етіл-
мейді
12
Құрылыс саласында
сейсмикалық тәуе-
келді және ықти-
мал қиратушы жер
сілкіністерінен
болатын залалды
төмендету, сондай-
ақ тиімді сындарлы
шешімдер әзірлей
отырып, ғимараттар
мен құрылыстардың
төзімділігі мен
шыдамдылығын қам-
тамасыз ету жөнін-
де қолданбалы
ғылыми зерттеулер
жүргізу
Норматив-
тік-
техникалық
құжаттар
ИСМ
Жыл
сайын,
IV
тоқсан
67,70
2006ж.-
26,46
2007ж.-
20,02
2008ж.-
21,22*
Рес-
публи-
калық
бюджет
13
Жобалау жұмыстарын
жүргізуге лицен-
зиясы бар жұмыс
істеп жатқан жеке
және заңды тұлға-
лардың қызметіне
мониторинг жүргізу
Мониторинг
жүргізу
ИСМ
(жинақ-
тау),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Жыл
сайын,
сәуір
Талап
етіл-
мейді
3. Құрылыс пен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты
жобалаудың және оны нормативтік-техникалық қамтамасыз
етудің заңнамалық базасын жетілдіру
14
Білім беру, ден-
саулық сақтау
объектілерінің
және әлеуметтік
инфрақұрылымның
басқа да объекті-
лерінің үлгі жоба-
ларын әзірлеу,
бекіту, үлгі жоба-
лардың каталогта-
рын басып шығару
ИСМ
ҚжТКШІК
бұйрығының
жобасы
ИСМ
Жыл
сайын,
IV
тоқсан
1070,02
2006ж.-
89,6
2007ж.-
797,75
2008ж.-
182,67
Рес-
публи-
калық
бюджет
15
Сәулет, қала
құрылысы, құрылыс
және тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық сала-
сында жаңа норма-
тивтік-техникалық
құжаттар әзірлеу
және қолданыстағы-
ларды жаңарту әрі
нормативтік-техни-
калық құжаттарды
мемлекеттік тілге
аудару
Норматив-
тік-
техникалық
құжаттар
ИСМ
Жыл
сайын,
IV
тоқсан
278,86
2006ж.-
85,4
2007ж,-
105,20
2008ж,-
88,26
Рес-
публи-
калық
бюджет
16
ТМД елдерімен
ынтымақтастық және
Құрылыстағы стан-
дарттау, метрология және сертификаттау
жөніндегі мемле-
кетаралық ғылыми-
техникалық комис-
сия (ҚМҒТК) шеңбе-
рінде ТМД елдері
үшін ортақ мемле-
кетаралық норма-
тивтік-техникалық
құжаттарды әзірлеу
және сатып алу
бойынша үлестік
қатысу
Норматив-
тік-
техникалық
құжаттар
ИСМ
Жыл
сайын,
IV
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
17
Сәулет, қала құры-
лысы және құрылыс
қызметі аясындағы
техникалық реттеу
саласында норма-
тивтік құқықтық
кесімдерді (техни-
калық регламент-
терді) жетілдіру
жөнінде ұсыныстар
әзірлеу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныс
ИСМ
Жыл
сайын,
IV
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
18
Қағаз және элект-
ронды жеткізгіш-
терде нормативтік-
техникалық құжат-
тардың деректер
банкін жаңарту
және қалыптастыру
Норматив-
тік-
техникалық
құжаттар-
дың
деректер
банкі
ИСМ
Жыл
сайын,
IV
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
19
Қазақстан Респуб-
ликасында ресейлік
нормативтік-техни-
калық құжаттарды
уақытша қолданудың
тәртібін жеңілдету
туралы ұсыныс
енгізу
ТМД-ның
Үкімет-
аралық
кеңесіне
ұсыныстар
ИСМ
(жинақ-
тау),
"Мемса-
раптама"
РМК

2. Усиление контроля качества проектирования и строительства
объектов и комплексов, повышение производственного потенциала
научно-исследовательских и проектных организаций
10
Внести предложения о
внесении изменений и
дополнений в
законодательство о
лицензировании в
области архитектуры,
градостроительства и
строительства в части
введения
квалификационных
требований о наличии
службы нормы контроля и
качества к заявителям и
лицензиатам,
осуществляющим проектные
работы для строительства
Предложение в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МИТ
(созыв),
РГП
"Гос-
экспер-
тиза"
II
квартал
2006
года
Не
требуются
11
Рассмотреть вопрос об
увеличении
государственного
образовательного заказа
на подготовку
специалистов с высшим
профессиональным
образованием на
специальности
строительства и
архитектуры
Информация
в МИТ
МОН
(созыв),
МИТ
10 июля
2006
года
Не
требуются
12
Проведение прикладных
научных исследований в
области строительства
по снижению
сейсмического риска и
ущерба от возможных
разрушительных
землетрясений, а также
обеспечения устойчивости
и долговечности зданий
и сооружений с
разработкой эффективных
конструктивных решений
Нормативно-
технические
документы
МИТ
IV
квартал,
ежегодно
67,70
2006 г.
- 26,46
2007 г.
- 20,02
2008 г.
- 21,22*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
13
Проведение мониторинга
деятельности
действующих физических
и юридических лиц,
имеющих лицензии на
проведение проектных
работ
Ведение
мониторинга
МИТ
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны
и Алматы
Апрель,
ежегодно
Не
требуются
3. Совершенствование законодательной базы проектирования и
нормативно-технического обеспечения строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
14
Разработка, утверждение
типовых проектов
объектов образования,
здравоохранения и
других объектов
социальной
инфраструктуры, издание
каталогов типовых
проектов
Проект
приказа
КДСиЖКХ МИТ
МИТ
IV
квартал,
ежегодно
1070,02
2006 г.
- 89,6
2007 г.
- 797,75
2008 г.
- 182,67*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
15
Разработка новых и
обновление действующих
нормативно-технических
документов в области
архитектуры,
градостроительства,
строительства и
жилищно-коммунального
хозяйства и перевод на
государственный язык
нормативно-технических
документов
Нормативно-
технические
документы
МИТ
IV
квартал,
ежегодно
278,86
2006 г.
- 85,4
2007 г.
- 105,20
2008 г.
- 88,26*
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
16
Сотрудничество со
странами СНГ и долевое
участие в рамках
Межгосударственной
научно-технической
комиссии по
стандартизации,
метрологии и
сертификации в
строительстве (МНТКС)
по разработке и
приобретению общих для
стран СНГ
межгосударственных
нормативно-технических
документов
Нормативно-
технические
документы
МИТ
IV
квартал,
ежегодно
Не
требуются
17
Разработать предложения
по усовершенствованию
нормативных правовых
актов в области
технического
регулирования
(технические
регламенты) в сфере
архитектурной,
градостроительной и
строительной
деятельности
Предложения
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МИТ
IV
квартал,
ежегодно
Не
требуются
18
Обновление и
формирование банка
данных нормативно-
технических документов
на бумажном и
электронном носителях
Банк
данных
нормативно-
технических
документов
МИТ
IV
квартал,
ежегодно
Не
требуются
19
Внести предложения об
упрощении порядка
временного применения
российских нормативно-
технических документов
в Республике Казахстан
Предложения
в Межпра-
вительст-
венный
совет СНГ
МИТ
(созыв),
РГП
"Гос-
экспер-
тиза"
IV
квартал

2006
жылғы,
IV
тоқсан
Талап етіл-
мейді
19-
1
Қазақстан
Республикасы-
ның аумағын
ұйымдастырудың
бас схемасын
әзірлеу бойын-
ша дайындық
іс-шараларын
өткізу
Норматив-
тік-техни-
калық
құжаттар
ИСМ
2008
жылғы
IV
тоқсан
29,97
2008 ж.
- 29,97
Рес-
публи-
калық
бюджет
20
жиыны
1446,55
2006ж.-
201,46
2007ж.-
922,97
2008ж.-
322,12
Ескерту:
* сомалар Республикалық бюджет комиссиясының шешімдеріне сәйкес жыл сайын нақтыланатын болады;
аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
ЭМРМ - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ИСМ ҚжТКШІК - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
"Мемсараптама" РМК - "Мемсараптама" жобалардың мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамасы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 16 наурыздағы
N 557 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасында сәулет, қала құрылысы мен құрылыс қызметiн дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1778  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 51, 582-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және олардың күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 қазандағы N 1369  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 22-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 36-37, 478-құжат).
3. "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетiнiң "Сәулет-қала құрылысы қызметiн лицензиялайтын мемлекеттiк орталық (Мемқұрылыслицензия)" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 127  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 5, 34-құжат).

2006
года
Не
требуются
19-1
Проведение подготовительных
мероприятий по
разработке Генеральной
схемы организации территории Республики
Казахстан
Нормативно-
технические
документы
МИТ
IV
квартал
2008
года
29,97
2008 г. -
29,97
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
20
итого
1446,55
2006 г.
- 201,46
2007 г.
- 922,97
2008 г.
- 322,12
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
Примечание:
* суммы будут уточняться ежегодно в соответствии с решениями Республиканской бюджетной комиссии;
расшифровка аббревиатур:
МИТ                 - Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
МЗ                  - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МОН                 - Министерство образования и науки
Республики Казахстан
МСХ                 - Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
МТК                 - Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
МТСЗН               - Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
МФ                  - Министерство финансов Республики Казахстан
МЧС                 - Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
МЭБП                - Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
МЭМР                - Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
МЮ                  - Министерство юстиции Республики Казахстан
КДСиЖКХ МИТ         - Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
РГП "Госэкспертиза" - республиканское государственное предприятие
"Государственная вневедомственная экспертиза
проектов "Госэкспертиза"
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 2006 года N 557
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1778 "О мерах по развитию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 51, ст. 582).
2. Пункт 22  Изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 1369 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 36-37, ст. 478).
3. Пункт 4  Изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 127 "О реорганизации Республиканского государственного предприятия "Государственный центр лицензирования архитектурно-градостроительной деятельности (Госстройлицензия)" Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 5, ст. 34).

4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1778 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 мамырдағы N 534  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 147-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 мамырдағы N 462  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 20, 208-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1778 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 тамыздағы N 907  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 31, 427-құжат).

4.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2002 года N 534 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1778" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 147).
5.  Пункт 5 Изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 462 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 20, ст. 208).
6.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 907 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1778" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 31, ст. 427).