Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 және 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 887 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 желтоқсандағы N 1293 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына ,»"Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану ережесін бекіту туралы"» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы"» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы"» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II»"Шығындар" бөлімінде:
13»"Басқалар" функционалдық тобында, 09»"Басқалар" ішкі функциясында, 217»"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі"» әкімшісі бойынша, 010»"Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві"» бағдарламасында, 100»"Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві" кіші бағдарламасында шығындар 1063559640 (бір миллиард алпыс үш миллион бес жүз елу тоғыз мың алты жүз қырық) теңге сомасына ұлғайтылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен
қаражат бөлу және маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып
алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы
20 қыркүйектегі N 887  қаулысында :
1-тармақтағы "1064100000 (бір миллиард алпыс төрт миллион бір жүз мың)" деген сөздер "540360 (бес жүз қырық мың үш жүз алпыс)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 и от 20 сентября 2006 года N 887
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2006 года N 1293
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 13 "Прочие", в подфункции 09 "Прочие", по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан", в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан", в подпрограмме 100 "Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств" затраты увеличить на сумму 1063559640 (один миллиард шестьдесят три миллиона пятьсот пятьдесят девять тысяч шестьсот сорок) тенге;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 887 "О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан и государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение":
в пункте 1 слова "1064100000 (один миллиард шестьдесят четыре миллиона сто тысяч)" заменить словами "540360 (пятьсот сорок тысяч триста шестьдесят)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан