Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 866 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің  51-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің  130-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес "Петропавл мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - мекеме) орман қоры жерінің санатынан алаңы 52 гектар жер учаскесі өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен "Аксес-Энерго Петропавл ЖЭО-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің (бұдан әрі - серіктестік) N 2 күл үйіндісінің N 3 секциясын салу үшін осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскелерін серіктестікке беруді қамтамасыз етсін.
3. Серіктестік қолданыстағы заңнамаға сәйкес орман алқаптарын орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін оларды алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін және алынған ағашты мекеменің теңгеріміне беріп, алаңды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 1 қазандағы
N 866 қаулысына
қосымша
Орман қоры жерінің санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс,
қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер
санатына ауыстырылатын Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар
ауданының шекарасында орналасқан "Петропавл мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік мекемесі жерінің экспликациясы
(гектармен)
Жер
пайдаланушының
атауы
Шекара-
дағы
алаң
Бекітіп
беріл-
гені
Оның ішінде
"Петропавл
мемлекеттік орман
мекемесі"
мемлекеттік
мекемесі
егіс-
тік
жайы-
лым
орман
өскен
батпақ-
тар
жол-
дар
52
52
52

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 866
В соответствии со  статьями 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года и  130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Перевести земельные участки площадью 52 гектара из категории земель лесного фонда государственного учреждения "Петропавловское государственное лесное учреждение" (далее - учреждение) в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Северо-Казахстанской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление товариществу с ограниченной ответственностью "Аксесс-Энерго Петропавловская ТЭЦ-2" (далее - товарищество) земельных участков, указанных в пункте 1 настоящего постановления под строительство секции N 3 золоотвала N 2 товарищества.
3. Товариществу в соответствии с действующим законодательством возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий, для использования их в целях, несвязанных с ведением лесного хозяйства, и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс учреждения.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 октября 2007 года N 866
Экспликация земель
государственного учреждения "Петропавловское государственное
лесное учреждение", расположенных в границах Кызылжарского
района Северо-Казахстанской области, переводимых из
категории земель лесного фонда в категорию земель
промышленности, транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения
(в гектарах)
Наименование
землепользователя
Площадь
в
грани-
цах
Зак-
реп-
лено
В том числе
пашня
паст-
бища
лесо-
покрытые
болота
дороги
Государственное
учреждение
"Петропавловское
государственное
лесное учреждение"
52
52
52