Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 12 мамырдағы
N 691 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының спортшыларын 1994, 1996 жылдардағы кезекті Олимпиадалық және Азиялық ойындарға даярлау бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 12 қазандағы N 1013 қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 16 мамырдағы N 525 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 22, 229-құжат).
3. "Қазақстан Республикасының спортшыларын 2000 жылғы Сидней қаласындағы (Австралия) ХХVІІ Олимпиадалық ойындарға қатысуға даярлау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1956 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 57, 554-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1956 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 тамыздағы N 1194 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 34, 407-құжат).
5. "Қазақстан Республикасының спортшыларына - Сидней қаласындағы (Австралия) 2000 жылғы XXVII Олимпиадалық ойындардың жеңімпаздарына, жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына бір жолғы төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қазандағы N 1510 қаулысы .
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 10 қазандағы N 1510 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 қазандағы N 1525 қаулысы .
7. "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001 - 2005 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 160 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 50-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 691
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 мая 2009 года № 691
Перечень
утративших силу некоторых решений
Кабинета Министров Республики Казахстан и
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 октября 1993 года № 1013 «О программе подготовки спортсменов Республики Казахстан к очередным Олимпийским и Азиатским играм 1994 и 1996 годов».
2. Пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 мая 1994 года № 525 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 22, ст. 229).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года № 1956 «О подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в XXVII Олимпийских играх 2000 года в городе Сиднее (Австралия)» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 57, ст. 554).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2000 года № 1194 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года № 1956» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 34, ст. 407).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2000 года № 1510 «О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан - победителям, призерам XXVII Олимпийских игр 2000 года в городе Сиднее (Австралия) и их тренерам».
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2000 года № 1525 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2000 года № 1510».
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 160 «О Концепции развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001 - 2005 годы» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 4-5, ст. 50).

8. "Қазақстан Республикасы спортшыларының 2002 жылы Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) өтетін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Балтық елдері мен Ресей аймақтарының Халықаралық жасөспірімдер спорт ойындарына қатысуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 мамырдағы N 527 қаулысы .
9. "Қазақстан Республикасының спортшыларына - 2002 жылы Бусан қаласында (Корея Республикасы) өткен XIV Азия ойындарының жеңімпаздарына, жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына берілетін біржолғы төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 4 қарашадағы N 1166 қаулысы .
10. "Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Халықаралық спорт ойындарын өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 ақпандағы N 180 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 8, 90-құжат).
11. "Қазақстан Республикасының спортшылары - Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII Олимпиада ойындарының жеңімпаздарына, жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына біржолғы төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 980 қаулысы .
12. "Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2006 жылғы Туриндегі (Италия Республикасы) XX қысқы және 2008 жылғы Пекиндегі (Қытай Халық Республикасы) XXIX жазғы Олимпиада ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 286 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 13, 152-құжат).
13. "Қазақстан Республикасының спортшылары - 2006 жылғы Турин қаласындағы (Италия Республикасы) XX қысқы Олимпиада ойындарының жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына төленетін біржолғы төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 шілдедегі N 714 қаулысы .
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 286 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1312 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 50, 543-құжат).
15. "Қазақстан Республикасының спортшылары - 2008 жылғы Пекин қаласындағы (Қытай Халық Республикасы) XXIX жазғы Олимпиада ойындарының жеңімпаздарына, жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына арналған біржолғы төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 қыркүйектегі N 827 қаулысы .

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2002 года № 527 «Об участии спортсменов Республики Казахстан в международных спортивных юношеских играх стран Содружества Независимых Государств, Балтии и регионов России 2002 года в городе Москве (Российская Федерация)».
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2002 года № 1166 «О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан - победителям, призерам XIV Азиатских игр 2002 года в городе Бусане (Республика Корея) и их тренерам».
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2003 года № 180 «О проведении Международных спортивных игр государств- участников Содружества Независимых Государств» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 8, ст. 90).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2004 года № 980 «О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан победителям, призерам XXVIII Олимпийских игр 2004 года в городе Афины (Греция) и их тренерам».
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года № 286 «О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных XX зимних 2006 года в Турине (Итальянская Республика) и XXIX летних 2008 года в Пекине (Китайская Народная Республика) Олимпийских играх» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 13, ст. 152).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2006 года № 714 «О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан - призерам XX зимних Олимпийских игр 2006 года в городе Турине (Итальянская Республика) и их тренерам».
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 1312 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года № 286» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 543).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2008 года № 827 «О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан победителям, призерам XXIX летних Олимпийских игр 2008 года в городе Пекине (Китайская Народная Республика) и их тренерам».