Биоотын өндірушілердің биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті органға биоотын өндірісіне мониторингін жүзеге асыру үшін қажетті есептерінің нысандары мен оларды табыс ету қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 212 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.01.2016 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 шілдедегі № 4-4/631 бұйрығын қараңыз.
«Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 қарашадағы Заңы 5-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) биоотын өндірушілердің биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті органға биоотын өндірісіне мониторингін жүзеге асыру үшін қажетті есептерінің нысандары;
2) биоотын өндірушілердің биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті органға биоотын өндірісіне мониторингін жүзеге асыру үшін қажетті есептерін табыс ету қағидасы бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 наурыздағы
№ 212 қаулысымен
бекітілген
№ 1 есептілік нысаны
Шикiзат бойынша мәлiметтер

Об утверждении форм и Правил предоставления производителями биотоплива отчетов в уполномоченный орган в области производства биотоплива, необходимых для осуществления мониторинга производства биотоплива
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 212. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2016 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2016 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра сельского хозяйства РК от 09.07.2015 г. № 4-4/631.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 15 ноября 2010 года "О государственном регулировании производства и оборота биотоплива" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) формы предоставления производителями биотоплива отчетов в уполномоченный орган в области производства биотоплива, необходимых для осуществления мониторинга производства биотоплива;
2) Правила предоставления производителями биотоплива отчетов в уполномоченный орган в области производства биотоплива, необходимых для осуществления мониторинга производства биотоплива.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2011 года № 212
Форма отчетности № 1
Сведения по сырью

Ескерту. N 1 есептілік нысаны жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.12.2013 № 1386 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
БСН
Биоотын өндiрушiнiң атауы
Есептi кезең ____ жыл ___ ай
Құжаттың тiркеу кiрiс нөмiрi                           ККААЖЖЖЖ
Р/с
КО СЭҚ ТН кодына сәйкес шикiзат түрi он сандық белгiде
Есептi кезеңнiң басындағы қалдық, тонна
Шикiзаттың келiп түскенi, тонна
Биоотын өндiрiсiнде қолданылған өзi өсiрген тамақ шикiзаты
Тамақ шикiзатын жеткiзушiнiң атауы, орналасқан жерi (облыс, аудан)
Тамақ шикiзатын жеткiзу шартының күнi, нөмiрi
Қатыстырған қалдықтар, тонна
Қайта өңделген шикiзат, тонна
Шикiзаттың бүлiнгенi, жоғалғаны, тонна
Нормалар шегiндегi шығасы, тонна
Есептi кезеңнiң соңындағы қалдық, тонна
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Жиыны
Ескертпе:
нысанда есептi кезеңде сатылған шикiзаттың бүкіл көлемi көрсетiледi.
«БСН» деген жолда биоотын өндірушінің бизнес сәйкестендіру нөмiрi көрсетiледi.
«Биоотын өндiрушiнiң атауы» деген жолда осы мәлiметтердi ұсынатын биоотын өндiрушiнiң атауы көрсетiледi.
«Есептi кезең» деген жолда есеп ұсынылатын есептi кезең көрсетiледi.
1-бағанда реті бойынша нөмiрi көрсетiледi.
2-бағанда шикiзат түрi Кеден одағының сыртқы экономикалық қызметiнiң тауар номенклатурасына (бұдан әрi – КО СЭҚ ТН) сәйкес он белгiмен көрсетiледi. Бидай үшiн жақшаның iшiнде бидайдың сыныбы, нөмiрi және осы бидай тобына сәйкестiктi растау саласындағы құжаттың нөмiрi де көрсетіледі.
3-бағанда есептi кезеңнiң басындағы шикiзаттың барлық қалдығы тоннамен көрсетiледi.
4-бағанда келіп түскен шикiзат тоннамен көрсетiледi.
5-бағанда биоотын өндiрiсiнде пайдаланылған өзi өсiрген азық-түлік шикiзатының, егер оны өсiру көзделген болса, саны көрсетiледi.
6-бағанда азық-түлік шикiзатын жеткiзушiнiң атауы, орналасқан жерi (облыс, аудан) көрсетіледі.
7-бағанда азық-түлік шикiзатын жеткiзу шартының күнi, нөмiрi көрсетiледi.
8-бағанда қатыстырылған қалдықтар тоннамен көрсетiледi.
9-бағанда қайта өңделген шикiзаттың саны тоннамен көрсетiледi.
10-бағанда бүлiнген, жоғалған шикiзаттың саны тоннамен көрсетiледi.
11-бағанда нормалар шегiндегi шығындардың саны тоннамен көрсетiледi.
12-бағанда есептi кезеңнiң соңындағы бүкіл қалдығы тоннамен (4-баған + 8-баған - 9-баған - 10-баған - 11-баған) көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 наурыздағы
№ 212 қаулысымен
бекітілген
№ 2 есептілік нысаны
Биоотын өндiрiсi жөнiнде есеп беру

Сноска. Форма отчетности № 1 в редакции постановления Правительства РК от 23.12.2013 № 1386 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
БИН
Наименование производителя биотоплива
Отчетный период ____ месяц _____ год ____
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ
№ п
/п
Вид
сырья
в десяти знаках сог-
ласно
коду
ТН
ВЭД
ТС
Оста-
ток
на на-
чало
отчет-
ного
перио-
да,
тонн
Пос-
ту-
пило
сырья,
тонн
Собст-
венное
выра-
щенное
пищевое
сырье,
исполь-
зован-
ное в
произ-
водстве
биотоп-
лива
Наимено-
вание
поставщи-
ка
пищевого
сырья,
место
происхож-
дения
(об-
ласть,
район)
Дата,
номер
дого-
вора по по-
ставке
пище-
вого
сырья
Вовле-
ченные
остат-
ки,
тонн
Пере-
рабо-
тано
сырья,
тонн
Порча,
утрата
сырья,
тонн
По-
тери
в пре-
делах
норм,
тонн
Оста-
ток
на
конец
отчет-
ного
пери-
ода,
тонн
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Итого
Примечание:
в форме отражается весь объем реализованного сырья за отчетный период.
В строке "БИН" указывается бизнес-идентификационный номер производителя биотоплива.
В строке "Наименование производителя биотоплива" указывается наименование производителя биотоплива, представляющего данные сведения.
В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется отчет.
В графе 1 указывается номер по порядку.
В графе 2 указывается вид сырья в десяти знаках согласно коду товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Таможенного союза (далее - ТН ВЭД ТС). Для пшеницы в скобках указываются также класс пшеницы, номер и дата документа в сфере подтверждения соответствия на данную партию пшеницы.
В графе 3 указывается остаток сырья на начало отчетного периода всего, в тоннах.
В графе 4 указывается поступление сырья, в тоннах.
В графе 5 указывается количество собственного выращенного пищевого сырья, использованного в производстве биотоплива, в случае, если предусматривается его выращивание.
В графе 6 указываются наименование поставщика пищевого сырья, место происхождения (область, район).
В графе 7 указываются дата, номер договора поставки пищевого сырья.
В графе 8 указываются вовлеченные остатки, в тоннах.
В графе 9 указывается количество переработанного сырья, в тоннах.
В графе 10 указывается количество испорченного, утраченного сырья, в тоннах.
В графе 11 указывается количество потерь в пределах норм, в тоннах.
В графе 12 указывается остаток сырья на конец отчетного периода всего (графа 4 + графа 8 - графа 9 - графа 10 - графа 11), в тоннах.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2011 года № 212
Форма отчетности № 2
Отчет по производству биотоплива

Ескерту. N 2 есептілік нысаны жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.12.2013 № 1386 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
БСН
Биоотын өндiрушiнiң атауы
Есептi кезең ____ жыл ___ ай
Құжаттың тiркеу кiрiс нөмiрi                           ККААЖЖЖЖ
Р/с
Биоотынның ДСН-коды
Есептi кезеңнiң басындағы қалдық, литр
Өңдiрiлген, литр
Өндiрушiнiң сатқаны, тонна
Бүлiнгенi, жоғалғаны, литр
Нормалар шегiндегi шағысы, литр
Өнiмдi қайтару, литр
Есептi кезеңнiң аяғындағы қалдық, литр
барлығы
биоотын өндiрiсi бойынша тұлғаларға
мұнай өнiмдерiн компаундирлеуге
өз өндiрiстiк қажеттiлiктерiне пайдаланылған
экспортқа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Жиыны
Ескертпе:
нысанда есептi кезеңде өндiрiлген биоотынның бүкіл көлемi көрсетiледi.
«БСН» деген жолда биоотын өндірушінің бизнес сәйкестендіру нөмiрi көрсетiледi.
«Биоотын өндiрушiнiң атауы» деген жолда осы есептердi ұсынатын биоотын өндiрушiнiң атауы көрсетiледi.
«Есептi кезең» деген жолда есеп ұсынылатын есептi кезең көрсетiледi.
1-бағанда ретi бойынша нөмiрі көрсетiледi.
2-бағанда биоотынның дербес сәйкестендiрiлген нөмiр-коды (ДСН-коды) көрсетiледi.
3-бағанда есептi кезеңнiң басындағы өндірушідегі биоотынның жалпы қалдығы литрмен көрсетiледi.
4-бағанда өндiрiлген биоотынның саны литрмен көрсетiледi,

Сноска. Форма отчетности № 2 в редакции постановления Правительства РК от 23.12.2013 № 1386 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
БИН
Наименование производителя биотоплива
Отчетный период ______ месяц _______ год
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ
п/п
Пин-
код
био-
топ-
лива
Оста-
ток
на
нача-
ло
от-
чет-
ного
пери-
ода, лит-
ров
Про-
изве-
дено,
лит-
ров
Реализовано производителем, тонн
Пор-
ча,
утра-
та,
лит-
ров
Поте-
ри в
пре-
делах
норм,
лит-
ров
Возв-
рат
про-
дук-
ции,
лит-
ров
Оста-
ток
на ко-
нец
отчет-
ного
пери-
ода,
лит-
ров
все-
го
лицам
по
произ-
водст-
ву
био-
топли-
ва
на
компа-
ундиро-
вание
нефте-
продуктов
исполь-
зовано
на
собст-
венные
проз-
водст-
венные
нужды
на
экс-
порт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Ито-
го
Примечание:
в форме отражается весь объем произведенного биотоплива за отчетный период.
В строке "БИН" указывается бизнес-идентификационный номер производителя биотоплива.
В строке "Наименование производителя биотоплива" указывается наименование производителя биотоплива, представляющего данный отчет.
В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который представляется отчет.
В графе 1 указывается номер по порядку.
В графе 2 указывается персональный идентификационный номер-код биотоплива (ПИН-код).
В графе 3 указывается общий остаток биотоплива у производителя на начало отчетного периода, в литрах.
В графе 4 указывается количество произведенного биотоплива, в литрах.

5-бағанда сатылған биоотынның жалпы саны литрмен (5-баған = 6-баған + 7-баған + 8-баған + 9-баған) көрсетiледi.
6-бағанда биоотын өндiрiсi бойынша тұлғаларға сатылған биоотынның саны литрмен көрсетiледi.
7-бағанда мұнай өнiмдерiн компаундирлеуге сатылған биоотынның саны литрмен көрсетiледi.
8-бағанда өз өндiрiстiк қажеттiлiктерiне пайдаланылған биоотынның саны литрмен көрсетiледi.
9-бағанда экспортқа сатылған биоотынның саны литрмен көрсетiледi.
10-бағанда өндiрушi бүлдірген, жоғалтқан биоотынның саны литрмен көрсетiледi.
11-бағанда нормалар шегiндегi шығындардың саны литрмен көрсетiледi.
12-бағанда өндiрушiге қайтарылған биоотынның саны литрмен көрсетiледi.
13-бағанда өндiрушiде есептi кезеңнiң соңындағы биоотынның бүкіл қалдығы литрмен (13-баған = 3-баған + 4-баған - 5-баған - 11-баған + 12-баған) көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 наурыздағы
№ 212 қаулысымен
бекітілген
№ 3 есептiлiк нысаны
Биоотын жеткiзушiсi туралы мәлiметтер

В графе 5 указывается общее количество, реализованного биотоплива (графа 5 = графа 6 + графа 7 + графа 8 + графа 9), в литрах.
В графе 6 указывается количество биотоплива, реализованного лицам по производству биотоплива, в литрах.
В графе 7 указывается количество биотоплива, реализованного на компаундирование нефтепродуктов, в литрах.
В графе 8 указывается количество биотоплива, использованного на собственные производственные нужды, в литрах.
В графе 9 указывается количество биотоплива, реализованного на экспорт, в литрах.
В графе 10 указывается количество испорченного, утраченного биотоплива производителем, в литрах.
В графе 11 указывается количество потерь в пределах норм, в литрах.
В графе 12 указывается количество возвращенного биотоплива производителю, в литрах.
В графе 13 указывается общий остаток биотоплива у производителя на конец отчетного периода (графа 13 = графа 3 + графа 4 - графа 5 - графа 11 + графа 12), в литрах.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2011 года № 212
Форма отчетности № 3
Сведения о поставщике биотоплива

Ескерту. N 3 есептілік нысаны жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.12.2013 № 1386 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
БСН
Биоотын өндiрушiнiң атауы
Есептi кезең ____ жыл ___ ай
Құжаттың тiркеу кiрiс нөмiрi                           ККААЖЖЖЖ
Р/с
Жеткiзу түрi
Жеткiзу мақсаты
Жеткiзушi туралы мәлiмет
Жеткiзген өнiм көлемi, литр
БСК
Өнiмнiң түрi
КО СЭҚ ТН коды
ТД №
ТД күнi
ЖСН/БСН-i
атауы
лицензия №
лицензия алған күнi
лицензияның қолданылу мерзiмi
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Жиыны:
Ескертпе:
осы нысан есептi айда басқа жеткiзушiлерден биоотынның кiрiсi бар, оның iшiнде алдында сатылған биоотынның қайтарылымы болған жағдайда толтырылады.
«БСН» деген жолда биоотын өндірушінің бизнес сәйкестендіру нөмiрi көрсетiледi.
«Биоотын өндiрушiнiң атауы» деген жолда осы қосымшаны ұсынатын биоотын өндiрушiнiң атауы көрсетiледi.
«Есептi кезең» деген жолда биоотын өндiрушi осы қосымшаны табыс ететiн есептi кезең көрсетiледi.
1-бағанда жолдың реттiк нөмiрi көрсетiледi.
2-бағанда өнiмдi жеткiзудiң түрi (импорт, iшкi нарықтың жеткiзулерi) көрсетiледi.
3-бағанда биоотынды жеткiзудiң мақсаты (биоотынның басқа түрлерiне қайта өңдеу үшiн, техникалық қажеттiлiктер үшiн, бұрын жеткiзiлген өнiмдi қайтару және өзге де мақсаттар) көрсетiледi.
4-бағанда өнiмдi жеткiзушiнiң ЖСН/БСН-i көрсетiледi.
5-бағанда биоотынды жеткiзушiнiң атауы көрсетiледi.
6-бағанда лицензия болған кезде биоотынды жеткiзушi лицензиясының нөмiрi көрсетiледi.
7-бағанда лицензия болған кезде биоотынды жеткiзушiнiң лицензияны алған күнi көрсетiледi.
8-бағанда лицензия болған кезде биоотынды жеткiзушi лицензиясының қолданылу мерзiмi көрсетiледi.
9-бағанда биоотынның есептi кезеңнiң iшiнде жеткiзушi жеткізген импорттық, сондай-ақ iшкi өндiрiс өнiмiнiң көлемi литрмен көрсетiледi.
10-бағанда бюджеттiк сыныптама коды көрсетiледi.
11-бағанда тиелген өнiмнiң түрi көрсетiледi.
12-бағанда Кеден одағының кедендiк шекарасынан өткен кезде тауарға берiлетiн Кеден одағының сыртқы экономикалық қызметтiң тауар номенклатурасының коды көрсетiледi. Баған жеткізілген биоотын импорт болып табылған жағдайда толтырылады.
13-бағанда әкеленетін биоотынға тауарлар декларациясының нөмiрi көрсетiледi. Баған жеткiзiлген биоотын импорт болып табылған жағдайда толтырылады.
14-бағанда әкеленетін биоотын тауарларына декларациясының ресiмделген күнi көрсетiледi. Баған жеткiзiлген биоотын импорт болып табылған жағдайда толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 наурыздағы
№ 212 қаулысымен
бекітілген
Биоотын өндірушілердің биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті органға биоотын өндірісіне мониторингін жүзеге асыру үшін қажетті есептерін табыс ету қағидасы

Сноска. Форма отчетности № 3 в редакции постановления Правительства РК от 23.12.2013 № 1386 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
БИН
Наименование производителя биотоплива
Отчетный период ______ месяц ______ год
Входящий номер регистрации документа ДДММГГГГ
п/п
Тип
пос-
тавки
Цель
пос-
тавки
Сведения о поставщике
Объем
постав-
ленной
продук-
ции,
литров
КБК
Вид
про-
дук-
ции
Код
ТН
ВЭД
ТС
ДТ
Дата
ДТ
ИИН/
БИН
наи-
ме-
но-
ва-
ние
ли-
цен-
зии
дата
полу-
чения
лицен-
зии
срок
дейст-
вия
ли-
цен-
зии
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Ито-
го:
Примечание:
данная форма заполняется при условии наличия прихода биотоплива от других поставщиков за отчетный месяц, в том числе возврат ранее реализованного биотоплива.
В строке "БИН" указывается бизнес-идентификационный номер производителя биотоплива.
В строке "Наименование производителя биотоплива" указывается наименование производителя биотоплива, представляющего данное приложение.
В строке "Отчетный период" указывается отчетный период, за который производитель биотоплива представляет данное приложение.
В графе 1 указывается порядковый номер строки.
В графе 2 указывается тип поставки биотоплива (импорт, поставки внутреннего рынка).
В графе 3 указываются цель поставки биотоплива (для переработки в другие виды биотоплива, для технических нужд, возврат ранее поставленной продукции и прочие цели).
В графе 4 указывается ИИН/БИН поставщика биотоплива.
В графе 5 указывается наименование поставщика биотоплива.
В графе 6 указывается номер лицензии поставщика биотоплива, при наличии лицензии.
В графе 7 указывается дата получения лицензии поставщиком биотоплива, при наличии лицензии.
В графе 8 указывается срок действия лицензии поставщика биотоплива, при наличии лицензии.
В графе 9 указывается объем поставленного поставщиком в течение отчетного периода биотоплива, как импортного, так и внутреннего производства, в литрах.
В графе 10 указывается код бюджетной классификации.
В графе 11 указывается вид отгруженного биотоплива.
В графе 12 указывается код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Таможенного союза, присваиваемый товару при пересечении таможенной границы Таможенного союза. Графа заполняется при условии, что поставленное биотопливо является импортом.
В графе 13 указывается номер декларации на товары к ввозимому биотопливу. Графа заполняется при условии, что поставленное биотопливо является импортом.
В графе 14 указывается дата оформления декларации на товары к ввозимому биотопливу. Графа заполняется при условии, что поставленное биотопливо является импортом.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2011 года № 212
Правила
предоставления производителями биотоплива отчетов в
уполномоченный орган в области производства биотоплива,
необходимых для осуществления мониторинга производства
биотоплива

1. Жалпы ережелер
1. Осы Биоотын өндірушілердің биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті органға биоотын өндірісіне мониторингін жүзеге асыру үшін қажетті есептерін табыс ету қағидасы (бұдан әрі - Қағида) «Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 қарашадағы Заңының 5 бабы 4) тармақшасына сәйкес әзірленген және биоотын өндірушілердің биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті органға биоотын өндірісіне мониторингін жүзеге асыру үшін қажетті есептерін (бұдан әрі - биоотын өндірісі бойынша есептер) табыс ету тәртібін айқындайды.
2. Биоотын өндірушілер осы Қағидада белгіленген тәртіппен № 123 есептілік нысандарын ұсынады.
3. Ұсынылған есептердің мониторингі нәтижесі бойынша биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті орган Қазақстан Республикасының Үкіметіне жыл қорытындысы бойынша талдамалы ақпарат ұсынады.
2. Биоотын өндірісі бойынша есептерді табыс ету тәртібі
4. Есептерді жасау кезінде түзетуге, өшіруге және тазалауға жол берілмейді.
5. Осы Қағидаға сәйкес биоотын өндіруші табыс ететін есептерге биоотын өндірушінің басшысы, бас бухгалтері қол қояды және биоотын өндірушінің мөрімен бекітіледі.
6. Құжаттар пошта арқылы, не уәкілетті органның құжаттамалық қамтамасыз ету қызметі арқылы қолма-қол жіберіледі.
7. Биоотын өндірісі бойынша есептер уәкілетті органға ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 20-күніне дейін ұсынылады.

1. Общие положения
1. Настоящие Правила предоставления производителями биотоплива отчетов в уполномоченный орган в области производства биотоплива, необходимых для осуществления мониторинга производства биотоплива (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 4) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 15 ноября 2010 года "О государственном регулировании производства и оборота биотоплива" и определяют порядок предоставления производителями биотоплива отчетов в уполномоченный орган в области производства биотоплива, необходимых для осуществления мониторинга производства биотоплива (далее - отчеты по производству биотоплива).
2. Производители биотоплива представляют формы отчетности № 123 в порядке, установленном настоящими Правилами.
3. По результатам мониторинга представленных отчетов уполномоченный орган в области производства биотоплива предоставляет в Правительство Республики Казахстан аналитическую информацию по итогам года.
2. Порядок предоставления отчетов по производству биотоплива
4. При составлении отчетов не допускаются исправления, подчистки и помарки.
5. Отчеты, представляемые производителем биотоплива в соответствии с настоящими Правилами, подписываются руководителем, главным бухгалтером производителя биотоплива и скрепляются печатью производителя биотоплива.
6. Документы направляются по почте, либо нарочно через службу документационного обеспечения уполномоченного органа.
7. Отчеты по производству биотоплива представляются в уполномоченный орган ежемесячно до 20 числа месяца, следующего за отчетным.