Қазақ КСР Министрлер Кеңсесінің және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 294 Қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 наурыздағы
№ 294 қаулысына
қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің
және Қазақстан Республикасы Мннистрлер Кабинетінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Мемлекеттік нысаналы пайызсыз қарыздарды шығару туралы» КСРО Министрлер Кеңесінің 1989 жылғы 21 желтоқсандағы № 1119 қаулысын іске асыру туралы» Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 26 қаңтардағы № 29 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1990 ж, № 7, 34-құжат).
2. «Сыртқы экономикалық қызметті 1990 жылы мемлекеттік реттеу жөніндегі қосымша шаралар туралы» КСРО Министрлер Кеңесінің 1989 жылғы 11 желтоқсандағы № 1104 қаулысын іске асыру туралы» Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 2 ақпандағы № 42 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-Ы, 1990 ж., № 7, 36-құжат).
3. «Қазақстан Республикасының 1992 жылғы Мемлекеттік ішкі қарызын шығару туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 5 мамырдағы № 414 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж, № 19, 308-құжат).
4. «Қазақстан Республикасының 1992 жылғы мемлекеттік ішкі қарызын шығару туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 5 мамырдағы № 414 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 11 маусымдағы № 500 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж, № 23, 288-құжат).
5. «Мұнайдың экспорттық бағасы мен оған республика ішінде берілетін бағалар арасындағы айырма бөлігін бюджет кірісіне төлеу тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 21 қыркүйектегі № 914 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж, № 39, 456-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің салық қызметі органдары қызметкерлерінің формалы киімінің, аяқ киімінің және жабдықтау заттарының тізбесін және оларды киіп жүру ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 20 қыркүйектегі № 1037 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., № 39, 426-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Совета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 294
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Совета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 марта 2011 года № 294
Перечень
утративших силу некоторых решений Совета Министров
Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан
1. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 26 января 1990 года № 29 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 21 декабря 1989 года № 1119 "О выпуске государственных целевых беспроцентных займов" (СП Казахской ССР, 1990 г., № 7, ст. 34).
2. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 2 февраля 1990 года № 42 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 11 декабря 1989 года № 1104 "О дополнительных мерах государственного регулирования в 1990 году внешнеэкономической деятельности" (СП Казахской ССР, 1990 г., № 7, ст. 36).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1992 года № 414 "О выпуске Государственного внутреннего займа Республики Казахстан 1992 года" (САПП Республики Казахстан, 1992 г.,  № 19, ст. 308).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июня 1993 года № 500 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1992 года № 414 "О выпуске Государственного внутреннего займа Республики Казахстан 1992 года" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 23, ст. 288).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 сентября 1993 года № 914 "О порядке уплаты в доход бюджета части разницы между экспортными ценами на нефть и ценами на нее для внутриреспубликанских поставок" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 39, ст. 456).
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 сентября 1994 года № 1037 "Об утверждении Перечня и Правил ношения предметов форменной одежды, обуви и снаряжения работников органов налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 39, ст. 426).

7. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің салық қызметін материалдық-техникалық жағынан қамтамасыз ету туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 2 қарашадағы № 1220 қаулысы.
8. «Қазақстан Республикасына шет ел кредиттерін тарту жұмыстарын тәртіпке келтіру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 8 ақпандағы № 139 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., № 5, 65-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 8 ақпандағы № 139 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 сәуірдегі № 548 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., № 14, 167-құжат).
10. «Қазақстан Республикасының 1992 жылғы Мемлекеттік ішкі ұтыс займы қазыналық бондарының айналымын тоқтату және 1995 жылы оларды өтеудің тиражын өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 19 мамырдағы № 720 қаулысы.

7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 ноября 1994 года № 1220 "О материально-техническом обеспечении налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан".
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 февраля 1995 года № 139 "О мерах по упорядочению работы по привлечению иностранных кредитов в Республику Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 5, ст. 65).
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 апреля 1995 года № 548 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 февраля 1995 года № 139" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 14, ст. 167).
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 года № 720 "О приостановлении обращения казначейских бонов Государственного внутреннего выигрышного займа Республики Казахстан 1992 года и проведении тиражей их погашения в 1995 году".