Кәсіби және аудиторлық ұйымдардың есептілік тізбесін, нысандары мен ұсыну мерзімділігін, сондай-ақ аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1239 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 тамыздағы № 636 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 10.08.2015 № 636 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
«Аудиторлық қызмет туралы» Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 20 қарашадағы Заңының 6-бабының 4) тармақшасына және 21-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) кәсіби және аудиторлық ұйымдардың есептілік тізбесі мен ұсыну мерзімділігі;
2) кәсіби ұйымның басшылық құрамы туралы жыл сайынғы есеп нысаны;
3) кәсіби ұйымға кірген (шыққан) аудиторлардың және аудиторлық ұйымдардың саны туралы жыл сайынғы есеп нысаны;
4) кәсіби ұйым жүргізген сыртқы сапа бақылауы туралы жыл сайынғы есеп нысаны;
5) аудиторлардың біліктілігін арттыру курстарын өткізу және сертификаттар беру туралы жыл сайынғы есеп нысаны;
6) аудиторлық ұйымдар туралы есеп нысаны;
7) аудиторлық ұйым сыртқы сапа бақылауынан өткені туралы есеп нысаны;
8) аудиторлық ұйым қызметінің негізгі көрсеткіштері бойынша есеп нысаны;
9) аудиторлық ұйымның аудиторлық қызметке қойылатын біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы есеп нысаны;
10) аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат нысаны бекітілсін.
2. Осы қаулы қаулының 2012 жылғы 30 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағының 8), 9) тармақшаларын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Кәсіби және аудиторлық ұйымдардың есептілік тізбесі мен ұсыну мерзімділігі
р/с №
Есептің атауы
Ұсыну мерзімі
1
2
3
Кәсіби аудиторлық ұйымдар
1
Кәсіби ұйымның басшылық құрамы туралы жыл сайынғы есеп нысаны
есепті жылдан кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
2
Кәсіби ұйымға кірген (шыққан) аудиторлардың және аудиторлық ұйымдардың саны туралы жыл сайынғы есеп нысаны
3
Кәсіби ұйым жүргізген сыртқы сапа бақылауы туралы жыл сайынғы есеп нысаны
4
Аудиторлардың біліктілігін арттыру курстарын өткізу және сертификаттар беру туралы жыл сайынғы есеп нысаны
5
Аудиторлық ұйымдар туралы есеп нысаны
тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15 күніне дейінгі мерзімде
Аудиторлық ұйымдар
6
Аудиторлық ұйым сыртқы сапа бақылауынан өткені туралы есеп нысаны
сыртқы сапа бақылауынан өткеннен кейін 30 күнтізбелік күн ішінде
7
Аудиторлық ұйымның аудиторлық қызметке қойылатын біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы есеп нысаны
есепті жылдан кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
8
Аудиторлық ұйым қызметінің негізгі көрсеткіштері бойынша есеп нысаны
есепті жылдан кейінгі жылдың 1 мамырына дейін
9
Аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат нысаны
азаматтық-құқықтық жауапкершілікті міндетті сақтандыру шартын жасаған күнінен бастап 15 жұмыс күні ішінде
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Кәсіби ұйымның басшылық құрамы туралы жыл сайынғы есеп
р/с №
Т.А.Ә.
Лауазымы
Білімі
«Аудитор» біліктілік куәлігінің
Жұмыс өтілі
Байланыс телефоны
1
2
3
4
5
6
7
Кәсіби ұйымның басшысы
____________________________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Кәсіби ұйымға кірген (шыққан) аудиторлардың және аудиторлық
ұйымдардың саны туралы жыл сайынғы ес
Ескерту. Нысанға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.06.2013 N 574 қаулысымен.
№ 1 кесте
р/с №
АудитордыңТ.А.Ә.
Тұрғылықты жерінің мекенжайы, телефоны
«Аудитор» біліктілік куәлігінің нөмірі, берілген күні
Кіру күні және кәсіби ұйымның атауы
Шығу күні және кәсіби ұйымның атауы
1
2
3
4
5
6
№ 2 кесте
Р/с
Аудиторлық ұйымның атауы
Заңды мекенжайы, мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік немесе анықтаманың нөмірі және күні
Аудиторлық қызметке берілген лицензияның нөмірі және оның берілген күні
Кірген күні және кәсіби ұйымның атауы
Шыққан күні және кәсіби ұйымның атауы
1
2
3
4
5
6
Кәсіби ұйымның басшысы
______________________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Кәсіби ұйым жүргізген сыртқы сапа бақылауы туралы жыл сайынғы есеп
Тексерулер саны: _________________________________________________
Тексерулер жүргізілген аудиторлық ұйымдар
Жүргізілу мерзімі
Қорытындының нөмірі және берілген күні
Анықталған бұзушылықтар
Бұзушылықтарды жоюдың белгіленген мерзімі
Бұзушылықтарды жоюды орындау туралы ақпарат
1
2
3
4
5
6
Кәсіби ұйымның басшысы
____________________________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Аудиторлардың біліктілігін арттыру курстарын өткізу және сертификаттар беру туралы жыл сайынғы есеп
р/с №
Аудиторлардыңбіліктілігін арттырудың нысаны және орны
Тақырыптыңатауы
Сағаттар саны
Біліктілігін арттырудан өткен аудиторлардың жалпы саны
Біліктілігін арттырудан өткені туралы сертификат алған аудиторлар саны
1
2
3
4
5
6
Кәсіби ұйымның басшысы
____________________________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Аудиторлық ұйымдар туралы есеп
р/с №
Аудиторлық ұйымның атауы
Аудиторлық ұйымның құрамында жұмыс істейтін аудитордың Т.А.Ә.
Жалпы жұмыс өтілі, оның ішінде мынадай салада:
Қаржылық есептіліктің халықаралық стандарттарына сәйкес аудиттелген ұйымдардың саны
Аудит (кезеңі)
Қаржы ұйымдарының аудиті (кезеңі)
1
2
3
4
5
6
Кәсіби ұйымның басшысы
____________________________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Аудиторлық ұйымның сыртқы сапа бақылауынан өткені туралы есеп
Сақтандыру ұйымының тұрғылықты жері
Кәсіби ұйым қорытындысының нөмірі мен берілген күні (көшірмелерімен қоса)
Кәсіби ұйым қорытындысына шағымдану күні (шағымданған жағдайда)
1
2
3
Аудиторлық ұйымның басшысы _________ _______________________
Қолы (Т.А.Ә.)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Аудиторлық ұйымның аудиторлық қызметке қойылатын біліктілік
талаптарына сәйкестігі туралы есеп
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 05.06.2013 N 574 қаулысымен.
______ жылғы
Аудиторлық ұйымның атауы ____________________________________________
Лицензияның сериясы, нөмірі мен берілген күні _______________________
Заңды мекенжайы, телефоны ___________________________________________
Іс жүзіндегі мекенжайы, телефоны ____________________________________
Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің
сериясы, нөмірі, берілген күні немесе заңды тұлғаны мемлекеттік
тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманы нөмірі берілген күні ________
БСН _________________________________________________________________
Ұйымның басшысы _____________________________________________________
(Т.А.Ә., «аудитор» біліктілік куәлігінің нөмірі және берілген күні)
_____________________________________________________________________
Аудиторлық қызмет туралы заңнаманы бұзуға байланысты әкімшілік
жазалардың болуы ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жазаны қашан, не үшін және қай орган қолданды)
Аудиторлық ұйымның жарғылық капиталында аудиторларға және
(немесе) шетелдік аудиторлық ұйымдарға тиесілі үлес:
Аудитордың немесе қатысушылар болып табылатын шетелдік аудиторлық ұйымның атауы мен орналасқан жері
Жарғылық капиталдағы үлес мөлшері (%)
Есепті кезеңде құрылтайшы құжаттарда өзгерістердің болуы:
Құрылтайшылардың құрамындағы өзгерістер
Қызмет түрлерін өзгерту
Ия (қандай өзгерістер және енгізу күнін көрсету)
Жоқ
Ия
Жоқ
Ұйымның сандық құрамы:
Қызметкерлердің жалпы саны
Оның ішінде штатта тұрмайтындар
Өткен кезеңде
Есепті кезеңде
Өткен кезеңде
Есепті кезеңде
Ұйымда жұмыс істейтін аудиторлар:
Т.А.Ә.
«аудитор» біліктілік куәлігінің нөмірі және берілген күні
Жалпы жұмыс өтілі, оның ішінде мынадай салаларда:
Аудиторды қабылдаған күн
Аудитордың жұмыстан босатылған күні
Аудит
Өзге
1
2
3
4
5
6
Ұйымда жұмыс істейтін аудиторлардың біліктілігін арттыру туралы
мәліметтер:
Аудитордың Т.А.Ә.
Біліктілігін арттырудан өткен күні және орны
1
2
Кәсіптік ұйымда мүшелігі:
Атауы
Кіру (қайта кіру) күні
1
2
Аудиторлық ұйымның филиалдары туралы деректер:
Р/с
Филиалдың атауымен орналасқан жері
Басшының Т.А.Ә., «аудитор» біліктілік куәлігінің нөмірі және берілген күні
Филиалды есепті тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің нөмірі
БСН
1
2
3
4
5
Аудиторлық ұйымның басшысы _________    _______________________
Қолы              (Т.А.Ә.)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Аудиторлық ұйым қызметінің негізгі көрсеткіштері бойынша есеп
_____ жылғы
Аудиторлық қызмет жүргізілген жылдардың саны
1 жылдан
кем

Об утверждении перечня, форм и периодичности представления отчетности профессиональными и аудиторскими организациями, а также формы информации по страхованию гражданско-правовой ответственности аудиторской организации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1239. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 636
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 636 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 216
В соответствии с подпунктом 4) статьи 6 и подпунктом 8) пункта 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года "Об аудиторской деятельности" Правительство Республики КазахстанПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень и периодичность представления отчетности профессиональными и аудиторскими организациями;
2) форму ежегодного отчета о руководящем составе профессиональной организации;
3) форму ежегодного отчета о количестве аудиторов и аудиторских организаций, вступивших (выбывших) в профессиональную организацию;
4) форму ежегодного отчета о проведенном внешнем контроле качества профессиональной организацией;
5) форму ежегодного отчета о проведении курсов повышения квалификации аудиторов и выдачи сертификатов;
6) форму отчета об аудиторских организациях;
7) форму отчета о прохождении внешнего контроля качества аудиторской организацией;
8) форму отчета по основным показателям деятельности аудиторской организации;
9) форму отчета аудиторской организации о соответствии квалификационным требованиям к аудиторской деятельности;
10) форму информации по страхованию гражданско-правовой ответственности аудиторской организации.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования, за исключением подпунктов 8), 9) пункта 1, которые вводятся в действие с 30 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года №  1239
Перечень и периодичность представления отчетности
профессиональными и аудиторскими организациями
№ п/п
Наименование отчета
Срок представления
1
2
3
Профессиональные аудиторские организации
1
Форма ежегодного отчета о руководящем
составе профессиональной организации
до 1 марта года,
следующего за отчетным
годом
2
Форма ежегодного отчета о количестве
аудиторов и аудиторских организаций,
вступивших (выбывших) в профессиональную организацию
3
Форма ежегодного отчета о проведенном
внешнем контроле качества
профессиональной организацией
4
Форма ежегодного отчета о проведении
курсов повышения квалификации аудиторов
и выдачи сертификатов
5
Форма отчета об аудиторских организациях
ежеквартально в срок до
15 числа месяца,
следующего за отчетным
кварталом
Аудиторские организации
6
Форма отчета о прохождении внешнего
контроля качества аудиторской
организацией
в течение 30
календарных дней после
прохождения внешнего
контроля качества
7
Форма отчета аудиторской организации
о соответствии квалификационным
требованиям к аудиторской деятельности
до 1 марта года,
следующего за отчетным
годом
8
Форма отчета по основным показателям
деятельности аудиторской организации
до 1 мая года,
следующего за отчетным
годом
9
Форма информации по страхованию
гражданско-правовой ответственности
аудиторской организации
в течение 15 рабочих
дней с даты заключения
договора обязательного
страхования гражданско-
правовой ответственности
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1239
форма
Ежегодный отчет
о руководящем составе профессиональной организации
№ п/п
Ф.И.О.
Должность
Образование
№ квалифи-
кационного
свидетельства
«аудитор»
Стаж
работы
Контактный
телефон
1
2
3
4
5
6
7
Руководитель профессиональной организации
_____________________________________________
М.П.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1239
форма
Ежегодный отчет
о количестве аудиторов и аудиторских организаций,
вступивших (выбывших) в профессиональную организацию
Сноска. Ежегодный отчет с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 05.06.2013 № 574.
таблица № 1
№ п/п
Ф.И.О.
аудитора
Адрес
местожи-
тельства,
телефон
Номер
квалифи-
кацион-
ного
свиде-
тельства
«аудитор»,
дата
выдачи
Дата вступления
и наименование
профессиональной
организации
Дата
выбытия и
наименование
профессиональной
организации
1
2
3
4
5
6
таблица № 2
№ п/п
Наименование
аудиторской
организации
Юридический адрес,
номер и дата
свидетельства или
справки о гос.
регистрации
(перерегистрации)
Номер лицензии на
аудиторскую
деятельность и
дата ее выдачи
Дата вступления и
наименование
профессиональной
организации
Дата выбытия и
наименование
профессиональной
организации
1
2
3
4
5
6
Руководитель профессиональной организации
__________________________________
М.П.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1239
форма
Ежегодный отчет
о проведенном внешнем контроле качества
профессиональной организацией
Количество проверок: ______________________________________________
Аудиторские
организации,
в которых
проводились
проверки
Срок
прове-
дения
Номер и
дата
выдачи
заклю-
чения
Выявленные
нарушения
Установленный
срок
устранения
нарушений
Информация об
исполнении
устранения
нарушений
1
2
3
4
5
6
Руководитель профессиональной организации
_____________________________________________
М.П.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1239
форма
Ежегодный отчет
о проведении курсов повышения
квалификации аудиторов и выдачи сертификатов
№ п/п
Форма и место
проведения
повышения
квалификации
аудиторов
Наимено-
вание темы
Коли-
чество
часов
Общее
количество
аудиторов,
прошедших
повышение
квалификации
Количество
аудиторов,
получивших
сертификат о
прохождении
курсов
1
2
3
4
5
6
Руководитель профессиональной организации
_____________________________________________
М.П.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1239
форма
Отчет
об аудиторских организациях
№ п/п
Наименование
аудиторской
организации
Ф.И.О.
аудитора,
работающего
в составе
аудиторской
организации
Общий стаж работы,
из них в сфере:
Количество,
проаудированных
организаций в
соответствии с
международными
стандартами
финансовой
отчетности
Аудита
(период)
Аудита
финансовых
организаций
(период)
1
2
3
4
5
6
Руководитель профессиональной организации
_____________________________________________
М.П.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1239
форма
Отчет
о прохождении внешнего контроля качества аудиторской
организацией
Местонахождение
аудиторской
организации
Номер и дата выдачи
заключения
профессиональной
организации
(с приложением
копии)
Дата обжалования
заключения
профессиональной
организации
(в случае обжалования)
1
2
3
Руководитель аудиторской организации _________ ______________________
Подпись        (Ф.И.О.)
М.П.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1239
форма
Отчет
аудиторской организации о соответствии квалификационным
требованиям к аудиторской деятельности
Сноска. Форма отчета в редакции постановления Правительства РК от 05.06.2013 № 574.
За _____ год
Наименование аудиторской организации __________________________
Серия, номер и дата выдачи лицензии ___________________________
Юридический адрес, телефон ____________________________________
Фактический адрес, телефон ____________________________________
Серия, номер, дата выдачи свидетельства о государственной
регистрации (перерегистрации) юридического лица или номер, дата
выдачи справки о государственной регистрации (перерегистрации)
юридического лица ___________________________________________________
БИН ___________________________________________________________
Руководитель организации ______________________________________
(Ф.И.О., номер и дата выдачи
квалификационного свидетельства «аудитор»)
_____________________________________________________________________
Наличие административных взысканий, связанных с нарушениями
законодательства об аудиторской деятельности
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(когда, за что и каким органом было наложено взыскание)
Доля в уставном капитале аудиторской организации, принадлежащая
аудиторам и (или) иностранным аудиторским организациям:
Наименование и местонахождение аудитора или
иностранной аудиторской организации, являющихся
участниками
Размер доли
в уставном капитале (%)
Наличие изменений в учредительных документах за отчетный период:
Изменения в составе учредителей
Изменения видов деятельности
Да (указать какие и дату
внесения изменения)
Нет
Да
Нет
Численный состав организации:
Общая численность работников
В том числе, не состоящие в штате
За прошлый период
За отчетный период
За прошлый период
За отчетный период
Аудиторы, работающие в организации:
Ф.И.О.
Номер и дата выдачи
квалификационного
свидетельства «аудитор»
Общий стаж работы, из них в сфере:
Дата
принятия
аудитора
Дата
увольнения
аудитора
Аудита
Иной
1
2
3
4
5
6
Сведения о повышении квалификации аудиторов, работающих в
организации:
Ф. И. О. аудитора
Дата и место прохождения повышения квалификации
1
2
Членство в профессиональной организации:
Наименование
Дата вступления (повторного вступления)
1
2
Данные о филиалах аудиторской организации:
п/п
Наименование и
местонахождение
филиала
Ф.И.О. руководителя,
номер и дата
квалификационного
свидетельства «аудитор»
Номер свидетельства
или справки об
учетной регистрации
(перерегистрации) филиала
БИН
1
2
3
4
5
Руководитель аудиторской организации ____________ _____________
Подпись      (Ф.И.О.)
М.П.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1239
форма
Отчет
по основным показателям деятельности аудиторской организации
За ____ год
Количество лет ведения аудиторской деятельности
Менее 1 года

1-2 жыл
3-4 жыл
5 және
одан астам
жыл
Аудиторлық ұйым қызметінің негізгі көрсеткіштері
Қызметтен түсетін кірістер
Клиенттердің саны (бірлігі)
Барлығы, берілген қаржылық есептілік бойынша аудиторлық есептер:
1) модификацияланбаған пікір
2) модификацияланған пікірмен, оның ішінде:
а) ескертпемен
б) теріс пікірмен
в) пікір білдіруден бас тарта отырып
Барлығы, берілген өзге де қорытындылар, актілер және басқалар
Аудиторлық ұйымның басшысы _________ _______________________
Қолы         (Т.А.Ә.)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1239 қаулысымен
бекітілген
нысан
Аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат
Азаматтық-құқықтық жауапкершілікті сақтау туралы деректер
р/с №
Сақтандыру ұйымының атауы мен тұрғылықты жері
Сақтандыру полисінің нөмірі мен берілген күні
Сақтандыру сомасының мөлшері
Сақтандыру сыйлығының мөлшері
Іс жүзінде төленген сақтандыру сыйлығының мөлшері
1
2
3
4
5
6
Аудиторлық ұйымның басшысы _________ _______________________
Қолы (Т.А.Ә.)
М.О.

1-2 года
3-4 года
5 и более лет
Основные показатели деятельности аудиторской организации
Доходы от деятельности
Количество клиентов (единиц)
Всего выдано аудиторских отчетов
по финансовой отчетности:
1) с немодифицированным мнением
2) с модифицированным мнением, в том числе:
а) с оговоркой
б) отрицательных
в) с отказом от выражения мнения
Всего выдано иных заключений, актов и другое
Руководитель аудиторской организации ____________ ___________________
Подпись          (Ф.И.О.)
М.П.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1239
форма
Информация
по страхованию гражданско-правовой ответственности
аудиторской организации
Данные о страховании гражданско-правовой ответственности
№ п/п
Наименование и
местонахождение
страховой
организации
Номер и
дата
выдачи
страхового
полиса
Размер
страховой
суммы
Размер
страховой
премии
Размер
фактически
выплаченной
страховой
премии
1
2
3
4
5
6
Руководитель аудиторской организации ____________ ___________________
Подпись          (Ф.И.О.)
М.П.