Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 314 Қаулысы.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 226 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитеті Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитеті;
2) Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитеті Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитеті;
3) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері;
4) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес республикалық мемлекеттік кәсіпорындар және мемлекеттік мекеме болып қайта аталсын.
2. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар;
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;
3) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қоспағанда, осы қаулының 1-тармағының 4) тармақшасында көрсетілген мемлекеттік заңды тұлғаларға қатысты тиісті саланың уәкілетті органы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі болып анықталсын.
4. Заңнамада белгіленген тәртіппен "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" және "Қазтелерадио" акционерлік қоғамдары акцияларының мемлекеттік пакеттерін иелену және пайдалану құқығы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне берілсін.

О некоторых вопросах Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 314.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 226 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать:
1) Комитет связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан в Комитет связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
2) Комитет по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства связи и информации Республики Казахстан в Комитет по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
3) государственные учреждения - территориальные органы Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
4) республиканские государственные предприятия и государственное учреждение согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые:
1) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан;
2) перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
3) перечень организаций, находящихся в ведении Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Определить Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан уполномоченным органом соответствующей отрасли в отношении государственных юридических лиц, указанных в подпункте 4) пункта 1 настоящего постановления, за исключением Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
4. В установленном законодательством порядке передать Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан права владения и пользования государственными пакетами акций акционерных обществ "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" и "Казтелерадио".

5. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендіру комитетiмен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 наурыздағы
№ 314 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің қайта аталатын аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
3. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
4. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Атырау облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Атырау облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
5. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
6. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Жамбыл облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Жамбыл облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.

5. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2012 года № 314
Перечень переименовываемых государственных учреждений -
территориальных органов Комитета связи и информатизации
Министерства связи и информации Республики Казахстан
1. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по городу Астане и Акмолинской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по городу Астане и Акмолинской области.
2. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области.
3. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Актюбинской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Актюбинской области.
4. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Атырауской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Атырауской области.
5. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
6. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Жамбылской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Жамбылской области.

7. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
8. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қарағанды облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қарағанды облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
9. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қызылорда облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қызылорда облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
10. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қостанай облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қостанай облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
11. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
12. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Павлодар облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Павлодар облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
13. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
14. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 наурыздағы
№ 314 қаулысына
2-қосымша
Қайта аталатын республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың және мемлекеттік мекемелердің тізбесі

7. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
8. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Карагандинской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Карагандинской области.
9. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Кызылординской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Кызылординской области.
10. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Костанайской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Костанайской области.
11. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Мангистауской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Мангистауской области.
12. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Павлодарской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Павлодарской области.
13. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
14. Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Инспекцию связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2012 года № 314
Перечень переименовываемых
республиканских государственных предприятий и государственного
учреждения

1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің "Ақтау халықаралық теңіз сауда порты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің "Ақтау халықаралық теңіз сауда порты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
3. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің "Телекоммуникация саласындағы техникалық сүйемелдеу және талдау орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің "Телекоммуникация саласындағы техникалық сүйемелдеу және талдау орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің Шығыс Қазақстан республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Шығыс Қазақстан республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорнына.
5. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің Павлодар республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Павлодар республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорнына.
6. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің Орал республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Орал республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорнына.
7. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің Атырау республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Атырау республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорнына.

1. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актауский международный морской торговый порт" Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актауский международный морской торговый порт" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
2. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства связи и информации Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Республиканское государственное предприятие "Центр технического сопровождения и анализа в области телекоммуникаций" Министерства связи и информации Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие "Центр технического сопровождения и анализа в области телекоммуникаций" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
4. Республиканское государственное казенное Восточно-Казахстанское предприятие водных путей Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное Восточно-Казахстанское предприятие водных путей Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
5. Республиканское государственное казенное Павлодарское предприятие водных путей Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное Павлодарское предприятие водных путей Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
6. Республиканское государственное казенное Уральское предприятие водных путей Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное Уральское предприятие водных путей Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
7. Республиканское государственное казенное Атырауское предприятие водных путей Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное Атырауское предприятие водных путей Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.

8. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің Іле республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Іле республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорнына.
9. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің Балқаш республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Балқаш республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорнына.
10. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің Семей республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Семей республикалық мемлекеттік қазыналық су жолдары кәсіпорнына.
11. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің "Кеме қатынасы тіркелімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің "Кеме қатынасының тіркелімі" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 наурыздағы
№ қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. 1-тармағының 3) тармақшасын, 2, 3, 4 және 7-тармақтарын қоспағанда, "Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 мамырдағы № 427 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 34, 268-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1169 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 579-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 249 қаулысының 6-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 26, 309-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1264 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы.
5. "Халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін оңтайландыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1325 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы.

8. Республиканское государственное казенное Илийское предприятие водных путей Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное Илийское предприятие водных путей Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
9. Республиканское государственное казенное Балхашское предприятие водных путей Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное Балхашское предприятие водных путей Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
10. Республиканское государственное казенное Семейское предприятие водных путей Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное Семейское предприятие водных путей Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
11. Государственное учреждение "Регистр судоходства" Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Регистр судоходства" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2012 года № 314
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2010 года № 427 "Вопросы Министерства связи и информации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 34, ст. 268) за исключением подпункта 3) пункта 1, пунктов 2, 3 и 4.
2. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1169 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 579).
3. Подпункт 2) пункта 6 постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 249 "О некоторых вопросах Министерства связи и информации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 26, ст. 309).
4. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1264 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
5. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1325 "О некоторых мерах по оптимизации деятельности центров обслуживания населения".

6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1573 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 7-тармағы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 наурыздағы
№ 314 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
3. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі № 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері мен үлестері республикалық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
"Астана қаласы" деген бөлімде:
реттiк нөмiрi 21-112-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"21-112. "Қазақстан көлік лизингтік компаниясы" АҚ.".
4. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігіне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 137-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 160-22-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"160-22. "Қазақстан көлік лизингтік компаниясы" АҚ";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 160-23 және 160-24-жолдармен толықтырылсын:
"160-23. "Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" АҚ.
160-24. "Қазтелерадио" АҚ.";
"Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігіне" деген бөлім және реттiк нөмiрлерi 270, 278-2, 278-3, 278-3-1, 278-3-2, 278-3-3, 278-3-4, 278-3-5, 278-3-6, 278-3-7 және 278-3-8-жолдар алынып тасталсын.
5. "Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 қазандағы № 1501 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 42, 485-құжат):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

6. Пункт 7 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1573 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2012 года № 314
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "г. Астана":
строку, порядковый номер 21-112, изложить в следующей редакции:
"21-112. АО "Казахстанская транспортная лизинговая компания".".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в Перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе "Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 137, исключить;
строку, порядковый номер 160-22, изложить в следующей редакции:
"160-22. АО "Казахстанская транспортная лизинговая компания".";
дополнить строками, порядковые номера 160-23 и 160-24, следующего содержания:
"160-23. АО "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде".
160-24. АО "Казтелерадио".";
раздел "Министерству связи и информации Республики Казахстан" и строки, порядковые номера 270, 278-2, 278-3, 278-3-1, 278-3-2, 278-3-3, 278-3-4, 278-3-5, 278-3-6, 278-3-7 и 278-3-8, исключить.
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2000 года № 1501 "О вопросах информатизации государственных органов" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 42, ст. 485):
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Әкiмшiлердiң мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру жөнiндегi бюджеттiк бағдарламаларды iске асыруы, сондай-ақ бюджет қаражаты есебiнен ақпараттық жүйелердi аппараттық және бағдарламалық қамтамасыз етудi өзге түрде сатып алуы кезiнде осындай сатып алудың мiндеттi шарты Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігімен келiсу болып табылады деп белгiленсiн.".
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
8. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 наурыздағы
№ 314 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Байланыс және ақпараттандыру комитетінің аумақтық органдары -
мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Атырау облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
5. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
6. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Жамбыл облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
7. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
8. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қарағанды облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
9. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қызылорда облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
10. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қостанай облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.

"1. Установить, что при реализации администраторами бюджетных программ по информатизации государственных органов, а также ином приобретении аппаратного и программного обеспечения информационных систем за счет бюджетных средств, обязательным условием такого приобретения является согласование с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.".
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2012 года № 314
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов Комитета
связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
1. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по городу Астане и Акмолинской области.
2. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области.
3. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Актюбинской области.
4. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Атырауской области.
5. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
6. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Жамбылской области.
7. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
8. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Карагандинской области.
9. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Кызылординской области.
10. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Костанайской области.

11. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
12. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Павлодар облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
13. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
14. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 наурыздағы
№ 314 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа
қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің
қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
Мемлекеттік кәсіпорындар
1. "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.

11. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Мангистауской области.
12. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Павлодарской области.
13. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
14. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2012 года № 314
Перечень
организаций, находящихся в ведении
Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и
координации деятельности центров обслуживания населения
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Государственные предприятия
1. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения".