Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін елді мекендер жері санатына ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1101 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 130-бабына және 2003 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Орман кодексінің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының «Қызылорда орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – мекеме) орман қоры жерінен жалпы алаңы 3051 гектар жер учаскесі елді мекендер жері санатына ауыстырылсын.
2. Қызылорда облысының әкімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен орман және ауыл шаруашылығы алқаптарын орман және ауыл шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы мен ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджет кірісіне өтеуді қамтамасыз етсін және алынған сүректі көрсетілген мекеменің теңгеріміне бере отырып, алаңды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в категорию земель населенных пунктов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1101
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельные участки общей площадью 3051 гектар из земель лесного фонда коммунального государственного учреждения «Кызылординское государственное учреждение по охране лесов и животного мира» управления природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области (далее – учреждение) в категорию земель населенных пунктов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Кызылординской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить возмещение в доход республиканского бюджета потерь лесохозяйственного и сельскохозяйственного производства, вызванных изъятием лесных и сельскохозяйственных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного и сельского хозяйства, и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс указанного учреждения.