"Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы № 1176 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 53 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 4 ақпандағы
№ 53 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының аумағындағы өрттер мен олардың зардаптары мемлекеттік есебінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 шілдедегі № 1053 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 38, 327-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 шілдедегі № 1053 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 маусымдағы № 786 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 21, 265-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы № 662 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 27, 341-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң өрт қауiпсiздiгi мәселелерi бойынша кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 тамыздағы № 760 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 30, 322-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ішкі істер органдары, оқу орындары, емдеу мекемелері, қызметтік жануарлар азық-түлігінің, жабдықтарының және асханалық-ас үй ыдыс-аяғының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы № 677 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 1068 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 43, 492-құжат).

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2016 года № 53.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2016 года № 53
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года № 1053 "Об утверждении Правил государственного учета пожаров и их последствий на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 38, ст. 327).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года № 786 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года № 1053" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 21, ст. 265).
3. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года № 662 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 341).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2006 года № 760 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам пожарной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 30, ст. 322).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года № 677 "Об утверждении натуральных норм продовольствия, оборудования и столово-кухонной посуды органов внутренних дел, учебных заведений, лечебных учреждений, служебных животных Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
6. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 1068 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 43, ст. 492).

7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 шілдедегі № 1053 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 124 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 236-құжат).
8. "Жарылғыш материалдарды сатып алу, сақтау, есепке алу, тасымалдау, әкелу және әкету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қарашадағы № 1302 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 2, 18-құжат).
9. "Жарылғыш материалдарды сатып алу, сақтау, есепке алу, тасымалдау, әкелу және әкету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қарашадағы № 1302 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 1502 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 11-құжат).
10. "Авариялық-құтқару қызметтері мен құралымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 893 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 51, 517-құжат).

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 124 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года № 1053" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 236).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2011 года № 1302 "Об утверждении Правил приобретения, хранения, учета, перевозки, ввоза и вывоза взрывчатых материалов" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 2, ст. 18).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 1502 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2011 года № 1302 "Об утверждении Правил приобретения, хранения, учета, перевозки, ввоза и вывоза взрывчатых материалов" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 11).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 893 "Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к аварийно-спасательным службам и формированиям" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 51 ст. 517).