Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 3 мамырдағы
№ 265 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Экономикалық саясат жөнiндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 9, 101-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 маусымдағы № 590 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 27, 255-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 тамыздағы № 869 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 30, 409-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы  № 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 ақпандағы № 158 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 9, 86-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 наурыздағы № 193 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 10, 93-94-құжаттар).
6. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 мамырдағы № 473 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 19, 189-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қарашадағы № 1117 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 42, 469-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2007 жылғы 18 қаңтардағы № 32 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 1, 12-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 ақпандағы № 157 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 6, 78-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 мая 2016 года № 265
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 «О создании Совета по экономической политике» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 9, ст. 101).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 590 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 27, ст. 255).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2004 года № 869 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 30, ст. 409).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года № 158 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 9, ст. 86).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2006 года № 193 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 10, ст. 93-94).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2006 года № 473 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 19, ст. 189).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2006 года № 1117 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 42, ст. 469).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2007 года № 32 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 12).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года № 157 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 6, ст. 78).

10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қазандағы № 948 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 38, 441-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 326 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 174-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы № 999 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 42, 467-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 наурыздағы № 343 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 16, 128-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 шілдедегі № 1021 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 296-құжат).
15. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 6 мамырдағы № 382 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 32, 255-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 705 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 566-құжат).
17. «Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 1383 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 3, 71-құжат).
18. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 41 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 23, 320-құжат).

10. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2007 года № 948 «О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 38, ст. 441).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2008 года № 326 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 174).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 999 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 42, ст. 467).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2009 года № 343 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 16, ст. 128).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 1021 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 296).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2010 года № 382 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 32, ст. 255).
16. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2011 года № 705 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 566).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2011 года № 1383 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 «О создании Совета по экономической политике» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 71).
18. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 41 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 23, ст. 320).

19.  «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 194 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 412-құжат).
20. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
21. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 38, 552-құжат).
22. «Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 830 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 49, 680-құжат).
23. «Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 1, 5-құжат).
24. «Экономикалық саясат жөнiндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 сәуірдегі № 349 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 27, 223-құжат).
25. «Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 934 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 52-53 531-құжат).

19. Пункт 1 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2012 года № 194 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 412).
20. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1166).
21. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2013 года № 607 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 38, ст. 552).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 830 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 «О создании Совета по экономической политике» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 49, ст. 680).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2014 года № 2 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 «О создании Совета по экономической политике» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 1, ст. 5).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2014 года № 349 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 «О создании Совета по экономической политике» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 27, ст. 223).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2014 года № 934 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 «О создании Совета по экономической политике» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 52-53, ст. 531).