Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылыми орталықтарының қызметi мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 28 желтоқсан N 1668.
"Қазақстан Республикасында ғылымды мемлекеттiк басқару жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2895 Жарлығын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 12, 86-құжат) орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін қоса беріліп отырған өзгерістер бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылыми орталығы туралы Үлгi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 31 мамырдағы N 445 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 19, 241-бап) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1668 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.06.15 N 759 қаулысымен.
2. Күші жойды - ҚР Үкіметінің 1999.06.15 N 760 қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасының биотехнология жөнiндегi Ұлттық орталығының қызметiн қамтамасыз ету шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 16 қарашадағы N 1140 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 527-құжат) 1-тармағының бiрiншi абзацы мынадай редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының Биотехнология жөнiндегi ұлттық орталығы (бұдан әрi - Ұлттық орталық) Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясына ведомстволық бағынысты кешендi ғылыми-техникалық бiрлестiк болып табылады деп белгiленсiн".
4. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.18. N 1299 қаулысымен.
5. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.23. N 873 қаулысымен.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам деятельности национальных научных центров Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1996 г. N 1668
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 г. N 2895 U962895_ "О мерах по совершенствованию системы государственного управления наукой в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 12, ст. 86) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1993 г. N 445 "Об утверждении Типового положения о Национальном научном центре Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 241).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 1996 г. N 1668
ИЗМЕНЕНИЯ,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1.
Сноска. Пункт 1 - утратил силу согласно постановлению Правительства РК от 15.06.99г. N 759 P990759_ .
2.
Сноска. Пункт 2 - утратил силу согласно постановлению Правительства РК от 15.06.99г. N 760 P990760_ .
3. Абзац первый пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 ноября 1993 г. N 1140 P931140_ "О мерах по обеспечению деятельности Национального центра по биотехнологии Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 43, ст. 527) изложить в следующей редакции:
"Установить, что Национальный центр по биотехнологии Республики Казахстан (далее - Национальный центр) является комплексным научно-техническим объединением, подведомственным Министерству науки - Академии наук Республики Казахстан".
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1998 г. N 1299 P981299_ )
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 23 мая 1997 г. N 873 P970873_ )