Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 ақпандағы N 140 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 31 тамыздағы N 817
Орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк сатып алулар процесiндегi қызметiн үйлестiрудiң тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментi ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 ақпандағы N 140 P980140_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 7, 40-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) атауындағы "департаментi" деген сөзден кейiн "1998 жылы" деген сөздермен толықтырылсын;
2) қаулы мен қосымшалардың атауындағы, мәтiнiндегi "қаржы министрлiгiнiң" деген сөздер "Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтағы "Тауарлардың" деген сөздiң алдынан "Республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен сатып алынатын" деген сөздермен толықтырылсын;
4) көрсетiлген қаулыға "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментi мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстарды ұйымдастырушы болатын тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң номенклатурасы" деген 1-қосымшада:
атауындағы "ұйымдастырушы болатын" деген сөздерден кейiн "республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен сатып алынатын" деген сөздермен толықтырылсын;
5) көрсетiлген қаулыға "Ұйымдастырушы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментi болатын мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстарды тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулердi сатып алуды жүзеге асыратын тапсырысшыларының тiзбесi" деген 2-қосымшада:
"жергiлiктi атқарушы органдар - көмiр, мұнай өнiмдерi, көлiк құралдары" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1998 года N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1998 г. N 817
В целях повышения эффективности координации деятельности центральных и местных исполнительных органов в процессе государственных закупок Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1998 года N 140 P980140_ "О конкурсах по государственным закупкам, организуемых Департаментом по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 7, ст. 40) следующие дополнения и изменения:
1) в названии после слова "организуемых" дополнить словами "в 1998 году";
2) в названии, тексте постановления и названиях приложений слова "Министерства финансов" заменить словами "Министерства энергетики, индустрии и торговли";
3) в пункте 1 после слов "номенклатуру товаров, работ, услуг" дополнить словами "приобретаемых за счет средств республиканского бюджета";
4) в приложении 1 к указанному постановлению "Номенклатура товаров, работ, услуг, организатором конкурсов по государственным закупкам которых выступает Департамент по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан":
в названии после слов "номенклатура товаров, работ, услуг" дополнить словами "приобретаемых за счет средств республиканского бюджета";
5) в приложении 2 к указанному постановлению "Перечень заказчиков, осуществляющих закупки товаров, работ и услуг, организатором конкурсов по государственной закупки которых выступает Департамент по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан":
строки "Местные исполнительные органы - уголь, нефтепродукты, транспортные средства" исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан