Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 қараша N 1807
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының құрылымын жетілдіру және олардың құзыретін нақтылау жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 13 қазандағы N 235 U990235_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.01.25. N 133
қаулысымен.
P010133_
2. "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда
министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 27 мамырдағы N 657
P990657_
қаулысына (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 22, 224-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар
енгізілсін:
1) 1-тармақтың күші жойылды деп танылсын;
2) 2-тармақ мынадай мазмұндағы 7) және 8) тармақшалармен
толықтырылсын:
"7) Атом энергетикасы жөніндегі комитет;
8) Аэроғарыш комитеті";
3. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы; 27 мамырдағы N  657
қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 шілдедегі N 968 P990968_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, N 1999 ж., N 34, 305-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда
министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі комитетінің
мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27
тамыздағы N 1268
P991268_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1999 ж., N 43, 293-құжат) 5-тармағының 2) тармақшасы.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Отдельные вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 1999 года N 1807
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235 U990235_  "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 25 января 2001 г. N 133 P010133_  )
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 657 P990657_  "Вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 22, ст. 224) следующие изменение и дополнение:
1) пункт 1 признать утратившим силу;
2) пункт 2 дополнить подпунктами 7) и 8) следующего содержания:
"7) Комитет по атомной энергетике;
8) Аэрокосмический комитет".
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 1999 года N 968 P990968_  "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 657" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 34, ст. 305);
2) подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года N 1268 P991268_  "Вопросы Комитета по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 43, ст. 293).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан