"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құжаттамалық қамтамасыз ету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 4 маусымдағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 135-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құжаттамалық қамтамасыз ету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 4 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 135-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 4 июня 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам документационного обеспечения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2009 года № 135-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 июня 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам документационного обеспечения" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 года № 135-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құжаттамалық қамтамасыз ету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 4 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 сәуірдегі N 430 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
2009 жылғы қыркүйек
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1130 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жылғы қыркүйек
3.
Құпия
4.
Мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттандырудың және құжаттаманы басқарудың үлгі ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің бұйрығы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жылғы қыркүйек
5.
Мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдар қызметінде жасалатын, сақтау мерзімдері көрсетілген үлгі құжаттардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің бұйрығы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жылғы қыркүйек
6.
Орталық сараптау-тексеру комиссиясы туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің бұйрығы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жылғы қыркүйек
7.
Сараптау-тексеру комиссиясы туралы ережені бекіту туралы
Облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана) әкімдіктерінің қаулысы
Облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) әкімдіктері
2009 жылғы қыркүйек

от 4 июня 2009 года "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам документационного обеспечения"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений
в постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 17 апреля 2004 года
№ 430
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Агентство
Республики
Казахстан по
информатизации
и связи
Сентябрь
2009 года
2.
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября
2004 года № 1130
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Сентябрь
2009 года
3.
Секретно
4.
Об утверждении
Типовых правил
документирования и
управления
документацией в
государственных и
негосударственных
организациях
Приказ
Министра
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Сентябрь
2009 года
5.
Об утверждении
Перечня типовых
документов
образующихся в
деятельности
государственных и
негосударственных
организаций, с
указанием сроков
хранения
Приказ
Министра
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Сентябрь
2009 года
6.
Об утверждении
положения о
Центральной
экспертно-проверочной
комиссии
Приказ
Министра
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Сентябрь
2009 года
7.
Об утверждении
положения об
экспертно-проверочной
комиссии
Постановления
акиматов
областей
(города
республикан-
ского
значения,
столицы)
Акиматы
областей (города
республиканского
значения,
столицы)
Сентябрь
2009 года